Хвильоватиша• 11 февраля 2024

Какой цвет мебели сейчас актуальный

Планирую ремонт, думала ламинат цвета типа дуб Сонома ну светлый такой, а сейчас смотрю, что дерево в ремонте используют в основном потемнее как на фото. Тоже хочу плитку под дерево в су, но в светлых оттенках не встречала таких
Natalia505• 11 февраля 2024
Те, що на фото вже неактуально. Мрамор і дерево вже в минулому. Через рік ніхто не згадає.
Ёшки_Матрёшки• 11 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
В дуб Сонома вже оскому набив.
Не зацілована• 11 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
А как актуально?
Все і одразу• 11 февраля 2024
Задовбали такі ремонти.
Дивишся об´яви квартир - всюди одне й те саме. В мене враження, що робить тупо одна людина той ремонт
Natalia505• 11 февраля 2024
Камінь, бетон, імітація каміння, метал. Великий формат плитки, дуже великий. А ще творчість, в усьому. Менше повторень, більше індивідуальності.
Банка з медом• 11 февраля 2024
У мене в санвузлах ось така
Смайлик• 11 февраля 2024
Через год уже будет неактуально, переделаете?
автор Хвильоватиша • 11 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
А что актуально? Типа такой плитки? Но весь пинтерест в мраморе и дереве
Natalia505• 11 февраля 2024
Ответ дляХвильоватиша
Боже збав. Це вже не вчора навіть, а далеке минуле.
автор Хвильоватиша • 11 февраля 2024
Ответ дляБанка з медом
У мене в санвузлах ось така
А ламинат в квартире похожего цвета?
Natalia505• 11 февраля 2024
Ответ дляХвильоватиша
Якщо дрібний формат, то складний колір і нестандартна укладка.
Банка з медом• 11 февраля 2024
Ответ дляХвильоватиша
А ламинат в квартире похожего цвета?
Так, схожого. Паркетна дошка
автор Хвильоватиша • 11 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Я поняла) я не модная😆
Natalia505• 11 февраля 2024
Ответ дляХвильоватиша
Я поняла) я не модная😆
Вам достатньо послухати дизайнерів, їх мульйон але віяння однакові.)) Класика вічна.
котопёс• 11 февраля 2024
Ответ дляХвильоватиша
У меня такая на полу в ванной ( ремонту 7лет )
автор Хвильоватиша • 11 февраля 2024
Ответ длякотопёс
Я поняла. Это минус сразу😂
Щас ухожу• 11 февраля 2024
Ответ дляБанка з медом
У мене в санвузлах ось така
Так це для підлоги взагалі то😂
котопёс• 11 февраля 2024
Ответ дляХвильоватиша
Я поняла. Это минус сразу😂
Ну мне нравится у меня это + только у меня по другому лежит параллельно стене.
Щас ухожу• 11 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
То що переробляти ремонт щороку тоді🤔
Natalia505• 11 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
То що переробляти ремонт щороку тоді🤔
Ні, вибирати стиль який подобається і робити те що подобається вам особисто. Цей мрамор і дерево, ну дуже в багатьох, яка ж тут індивідуальність? Головне не боятись.
Банка з медом• 11 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Так це для підлоги взагалі то😂
Чудово, що ви в курсі)
parele• 11 февраля 2024
Ответ дляХвильоватиша
Вам не наплевать на актуально-не актуально?) Я сделала под дерево и мрамор совсем недавно, главное, что мне так нравится. А кто там что подумает - глубоко индифферентно.
АфродитаПетровна• 11 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Так це для підлоги взагалі то😂
Стереотипне мислення.
Зайченя• 11 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Покажите пожалуйста примеры ванных комнат, которые вам нравятся.
Natalia505• 11 февраля 2024
Ответ дляЗайченя
Мені більше подобається скандинавський або модерн. Шукати довго. я бачила жінка поклеїла у ванній шпалери абсолютно чудернацькі, з яскравими малюнками і це виглядало прикольно. Недавно відео було де стіна, за ванною була металева кольору міді, покрита лаком і виглядало це офігєнно. Чорні стіни і кришталеві люстри у ванні.Мені подобаються нестандартні рішення.
Natalia505• 11 февраля 2024
Ответ дляparele
Це дуже гарно, якісно виконано, продумано до дрібниць але не модно. І плювати насправді на ту моду. Я просто констатую факт який існує. Це як величезні накладні вії, подобається, носіть на здоров´я.
АфродитаПетровна• 11 февраля 2024
Ответ дляХвильоватиша
Те що пінтерест пропонує мармур і дерево не означає що так треба і вам робити. Якщо подобається, то робіть. Якщо питання стоїть ’не знаю що подобається’, то подивіться хоча б на ютуб тенденції в інтер´єрі на 2024 рік, це допоможе визначитись. В мене взагалі був третій варіант, обирала по ціні плитки, потрібно було бюджетно, але щоб в концепції з загальним оздобленням квартири.
Супер модним мій інтер´єр не назовеш, але й такої задачі не було. Мені потрібна була нейтральна база. Ізюм буду додавати меблями, текстилем.
АфродитаПетровна• 11 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
О, ви мій однодумець. Шпалери в ванній і кришталеві світильники то моє рішення)
Natalia505• 11 февраля 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
І може вийти щось дуже стильне і тільки ваше. Це ж круто коли є щось дуже особисте і головне щоб вам радість приносило. Характер власника, в дизайні це модно.
АфродитаПетровна• 11 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Цілком згодна.