Хвильоватиша• 11 февраля 2024

Какой цвет мебели сейчас актуальный

Планирую ремонт, думала ламинат цвета типа дуб Сонома ну светлый такой, а сейчас смотрю, что дерево в ремонте используют в основном потемнее как на фото. Тоже хочу плитку под дерево в су, но в светлых оттенках не встречала таких
Хочу барабульки• 11 февраля 2024
Ответ дляparele
Вам не наплевать на актуально-не актуально?) Я сделала под дерево и мрамор совсем недавно, главное, что мне так нравится. А кто там что подумает - глубоко индифферентно.
И мне нравится ваш вариант! А в ’поддоне’ тоже плитка как и на стене или что-то другое? А то швов не видно?
мегамоСГ• 11 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Це дуже гарно, якісно виконано, продумано до дрібниць але не модно. І плювати насправді на ту моду. Я просто констатую факт який існує. Це як величезні накладні вії, подобається, носіть на здоров´я.
Вії бачать всі. А Вашу вану- тільки родина. Головне, щоб Вам подобалось
ТайТаке• 11 февраля 2024
Ответ дляparele
Какой материал этого змеючего коврика?
АфродитаПетровна• 11 февраля 2024
Ответ длямегамоСГ
От наче Ви і праві, і в одночас не праві. В мене 2 санвузла, один гостьовий, другий приватний і вхід зі спальні. Але коли закінчили ремонт, то всім кортить подивитись. Родичі, друзі, знайомі і навіть сусіди побували скрізь. Це як виставка, ходиш і розповідаєш а тут у нас те, а тут інше. Такий період, треба пережити. Але це вже тянеться декілька років.
Natalia505• 11 февраля 2024
Ответ длямегамоСГ
Багаторівневі стелі, ламбрикени на вікнах, кислотні кухні, фартухи з фруктами, стиль ампір в хрущовках також роблять, ще й досі але ж ви не скажите що це модно?
мегамоСГ• 11 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Не скажу-бо не побачу
Natalia505• 11 февраля 2024
Ответ длямегамоСГ
Не скажу-бо не побачу
Ну ми ж в теорії обговорюємо.
мегамоСГ• 11 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Ну ми ж в теорії обговорюємо.
Зараз не дуже модно запрошувать додому. Всі зустрічаються не нейтральній територіі
Natalia505• 11 февраля 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Вони до вас ходять як в музей?))
АфродитаПетровна• 11 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Вони до вас ходять як в музей?))
Музеєм важко назвати, але квартира в новобудові, зробили перепланування, то цікавість визиває.
автор Хвильоватиша • 12 февраля 2024
Ответ дляparele
Мне нравится. Как вам черные смесители?
parele• 12 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
))))
Гнаться за модой абсолютно бессмысленно, тем более, с ремонтом. Она дама переменчивая и непостоянная.
Ну и сравнение с ресницами накладными не очень корректно.
parele• 12 февраля 2024
Ответ дляХочу барабульки
Да, везде плитка. Спасибо)
parele• 12 февраля 2024
Ответ дляТайТаке
Какой материал этого змеючего коврика?
Какой-то шнур плетеный, сырости не боится, стирки тоже, можно класть на теплый пол. Делали на заказ, нашла производителя в инсте.
parele• 12 февраля 2024
Ответ дляХвильоватиша
Мне нравится. Как вам черные смесители?
У нас не известковая вода, поэтому нормально, налета практически нет.
котопёс• 13 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Мені більше подобається скандинавський або модерн. Шукати довго. я бачила жінка поклеїла у ванній шпалери абсолютно чудернацькі, з яскравими малюнками і це виглядало прикольно. Недавно відео було де стіна, за ванною була металева кольору міді, покрита лаком і виглядало це офігєнно. Чорні стіни і кришталеві люстри у ванні.Мені подобаються нестандартні рішення.
Думаю мой санузел вам наверное понравился у меня люстра