жінка незаміжня• 11 февраля 2024
Як вам взуття бренду Clarks?
Що скажете про якість? Приміряла, наприклад черевики жіночі, кеди щодо зручності - без питань.
Але дитячі вже раз повертали, було вказано з технологією непромокання, так через менше як місяць вже промокли
бибизяна• 11 февраля 2024
Чудова якість. І в мене, і в чоловіка багато їхнього взуття. Легке й комфортне
Небалувана Галя• 11 февраля 2024
Це зручне взуття, як і Скетчерс, моделі в них не модняві, але якісні
_Alekssandra_• 11 февраля 2024
Мне очень внешне нравится. Есть лоферы (они удобные, но очень натирают ноги, только с силиконовыми накладками можно носить), туфли на каблуке, удобные несмотря на высокий каблук и ботинки замшевые на танкетке, вот последние - это любовь.
По качеству неплохо, но хуже, чем экко, тимберленды
Г@Л@В@ломка• 11 февраля 2024
А я не могу понять по размерам, зашла в интертоп и смотрела таблицу, там какая-то ерунда...
жінка незаміжня
• 11 февраля 2024
Ответ для_Alekssandra_
Чи є ще альтернатива дитячим екко на зиму? Не підкажете?
жінка незаміжня
• 11 февраля 2024
Ответ дляДжавеліна
Мне лучше ,чем Ecco
Зручніші? Краща якість? Чим саме кращі для Вас?
Джавеліна• 12 февраля 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Да,более удобные,кожа в большинстве лучше
_Alekssandra_• 12 февраля 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Мне нравилась обувь Рихтер детская на зиму.
ХвилювАллочка• 12 февраля 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Суперфит,джеокс