Фляшунька• 12 февраля 2024
Сьомга з АТБ
В тіктоці попалось відео про те, що сьомга атб-шної власної марки - неякісна і що її радять не брати. Хтось писав, що взагалі нею отруївся. Сама її купувала не один раз, мені на смак нормальна, плюс в атб на неї часто акції. Чому на неї все таки скільки скарг?
Вільний митець• 12 февраля 2024
Беру Норвен в основном. А та которая с АТБ это типа своя линия там или что?
Фляшунька
• 12 февраля 2024
Ответ дляВільний митець
Так, своя лінія
Завжди мало• 12 февраля 2024
Намагаються будь-яким способом підняти собі перегляди. Я теж весь час купую їх сьомгу по акції. Завжди все було нормально.
Вільний митець• 12 февраля 2024
Ответ дляФляшунька
Так, своя лінія
Ааа. Тогда не скажу. Не брала ее.
Mrs.Sexuality• 12 февраля 2024
Я її брала декілька разів, все було добре, і от знову по акції взяла…
Mrs.Sexuality• 12 февраля 2024
Ответ дляkrola
Мені подобається більше ніж норвен.
До речі, мені теж, але не насмілилась написати, бо зараз би накинулись «де Норвен, а де Своя лінія». Ну але кажу так, як є
Намазюкана нішою• 12 февраля 2024
Брали якось в АТБ норвен і свою лінію, одночасно в один день, то Норвен була вонюченька і така аж розпадалась на волокна, а Своя лінія в порівнянні була ще нічого.
Але найкраще брати в Метро, про шо тут думать.
ЛюблюДевчонок• 12 февраля 2024
Брала багато разів і сьомгу, і форель - все добре. Від Норвен брала колись ікру, то одна ще була норм +/-, а інша зіпсута якась (термін був нормальний), вона смерділа і смак був якийсь дуже дивний. Тому Норвен стараюсь не купувати більше нічого.
ЛюблюДевчонок• 12 февраля 2024
Взагалі не знаю, чого таке ставлення негативне до ’Своя лінія’. Так, там є невдалі продукти. Але багато і достойних. От ’Розумний вибір’ - це так, воно в більшості дуже дешеве і там більше неякісних продуктів. Від Своя лінія сметану ще беру весь час - мені нормальна вона.
Фляшунька
• 12 февраля 2024
Ответ дляkrola
Та хай кидаються. Мені взагалі той норвен не смачний. Вчора взяла креветки готові, гімно таке, лежать до сих пір
О, а я до них придивлялась, дуже захотіла креветок
Тепер не братиму
Вільний митець• 12 февраля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Ну почему же) я например попробую взять своя линия. Хотя беру норвен. Даже чисто ради интереса)
Манка Я• 12 февраля 2024
Ответ дляkrola
Це ще деякі люди не знають, що норвен і своя лінія робляться на одному заводі)) я якось взяла 2 упаковки і порівняла - один в один адреса. Мабуть на норвен відбирають кращу сировину, але тут вже як попадеш - залежить від партії, строків, умов зберігання і так далі