Изменено 12 февраля в 03:10

Невістки слова мене вразили. Як би ви поставилися до такого?

Вирішила, що у сина за невістку запитувати нічого не буду. Тому що хочу наладити контакт з сином. Він розмовляє зі мною, але як я вже і казала нічого не розповідає. Все, що можно почути «Все добре, все нормально.» Сьогодня запитала за онука. Сказала знову, що хочу його вже побачити. А він мені «Почни міняти себе і своє ставлення до людей, і будешь бачити онука.» і додав, «це передала тобі Наталья (невістка) І я з нею повністю згоден.» Ці слова мене дуже обурили. Знову невістка налаштувала його проти мене. Як я вже і казала, невістка-Розповіла йому, що давно колись я телефонувала свахі і визказала все про її доню. Я це сину не казала. І невістка мовчала про це. Вже пройшло більше року і невістка це все таки розказала йому. Він сказав, що змінив своє ставлення про мене. Але одне, що я його мати і спілкуватися він буде зі мною, але на відстані витягнутої руки. Я втратила все? Я програла?
2 3 24
Скокмоно - стокнуно 12 февраля в 03:12
Я зрозуміла, ви троляка лайфісгуд. Той же стиль. А я думаю, куди воно пропало з ниттям. Скарга, задовбали.
1 22
Love_Love_Love_ 12 февраля в 03:14
Ви кожен вечір тут про це пишете, вам же сказали: змініть себе!! Чому ви це не робите?
І не треба нікому виговорювати свою думку, вона нікому не цікава
1 2
автор Сон і дрімота 12 февраля в 03:14
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Я зрозуміла, ви троляка лайфісгуд. Той же стиль. А я думаю, куди воно пропало з ниттям. Скарга, задовбали.
Звичайно той самий стиль, тому що ця тема мене турбує. І тільки тут я можу розповісти щось людям анонімно про свої проблеми в житті.
1 2
Партизанка 12 февраля в 03:17
Невестка все сказала по факту) задумайтесь, а не воспринимайте сказаное в штыки)
Love_Love_Love_ 12 февраля в 03:17
Ответ дляСон і дрімота
Звичайно той самий стиль, тому що ця тема мене турбує. І тільки тут я можу розповісти щось людям анонімно про свої проблеми в житті.
Всі ваші проблеми від вашої поведінки, що ви хочете від людей?
Ластовиння 12 февраля в 03:17
С невесткой поговорите по доброму
Мама Чели 12 февраля в 03:19
Все невестка по факту сказал и сын молодец, что это понимает и поддерживает жену.
Фокус-Покус 12 февраля в 03:26
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Я зрозуміла, ви троляка лайфісгуд. Той же стиль. А я думаю, куди воно пропало з ниттям. Скарга, задовбали.
А шо там за сериал? Мимо прошел чего-то
Істеріомама 12 февраля в 03:30
Отстаньте уже от невестки, дайте пожить людям нормально
1 4
А я кумедна 12 февраля в 03:41
Что значит ’програла’, у вас соревнования с невесткой или как?
Роза в вазі 12 февраля в 04:08
знов за рибу гроші..
вам треба поговорити з сином та невісткою, перепросити за свою поведінку, сказати, що були неправі, що хочете налагодити відносини. і більше не лізти до сина, невістки, її мами зі своїми зауваженнями. але ви ж цього не зробите, вірно?
3 6
Шумелка Мышь 12 февраля в 04:57
Сочувствую. Обидно, что ваш сын оказался ведомым подкаблучником, у которого жена плотно ’сидит на лице’. Ну а невестка ведет себя как неумная и чрезмерно самоуверенная особа- впрочем, теперь это в почете у современных невесток. Просто ’забейте’ на них и отпустите- я бы не стала унижаться ’разговорами по душам’ с такой стервозой даже ради общения с внуком.
1 19
Аноним с кешбеком 12 февраля в 06:41
Ответ дляМама Чели
Все невестка по факту сказал и сын молодец, что это понимает и поддерживает жену.
Єдине, в чому я не згодна з сином, що він сказав, що це слова невістки. Не треба було її в розмові згадувати. Тим більше, що він її підтримує
Ангелок з ріжками 12 февраля в 07:17
Мій чоловік не спілкується зі своєю матір´ю взагалі. Вона теж дуже лізла в його життя.
Курочка-чубаточка 12 февраля в 07:28
Если бы мне сын такое сказал,у него не было бы больше матери.
2 1
Своего не предлагать 12 февраля в 07:41
Автор ви образили 3х людей. Сина невістку і сваху. Сина бо ви розкритикували його вибір, не вам же з нею жити. Йому з нею добре, він щасливий. Що вам ще треба як для мами, аби дитина була щаслива.
Сразу бо вона все життя як і ви ростила дитину, може і у вашому синові її щось не подобається але ж вона мовчить. Аби дітям добре було. Невістку- тим що ви пооізли до її матері з образами і критикою її дитини. Як що неподобається говоріть напряму з невісткою але не з її мамою. Її мама вжезакінчила виховання і нічого вам не повинна. Розслабтеся, діти не будуть жити постійно так як ви це бачите на початку. Перші роки подружнього життя вони проходять так,налегко. Як підросте внук будуть серйозніше. Всі через це проходили. І ви так,неправильно себе повели, по хамськи і дуже невиховано і нагло.
Весела бджілка 12 февраля в 08:16
Потому, что не надо лезть в чужую семью взрослого сына.
ВерСаСе 12 февраля в 08:33
Ответ дляСон і дрімота
Звичайно той самий стиль, тому що ця тема мене турбує. І тільки тут я можу розповісти щось людям анонімно про свої проблеми в житті.
То хвора мама то не єдина проблема? Вам би до психіатра звернутись
ЗдесяЯ 12 февраля в 08:35
Теж таке чула, але в мене невістка маніпулювала онуком, передала, що бачитиму онука через суд. Опустилась, бо знає, що до них не лізу і на неї мені плювати, але відносини з онуком і з нею, то різні відносини.
Ермолайчик 12 февраля в 08:38
Як би моя свекруха зателефонувала моїй мамі і облила її доньку брудом - Ви б взагалі щезли с мого життя і життя моїх дітей.
«За что боролись - на то и напоролись». Онук ростиме і буде вас називати «тетя» або «жена моего дедушки». Це моя реальна ситуація. Бігає тепер моя свекруха за мною як собача, але кому вона потрібна? Я ж погана невістка, внуки були не такі - от тепер на старості нехай з котом і сидить
Дую на вітер 12 февраля в 08:59
Что вы там свахе высказали и зачем? Считаете ваш сын де достаточно взрослый, чтобы разобраться с женой без мамкиных вмешательств и нравоучений? Правильно они делают, что отдалились от вас, ещё и ребенка небось накручивали, что мать у него плохая)
Сметчица 12 февраля в 09:02
Ответ дляСон і дрімота
Звичайно той самий стиль, тому що ця тема мене турбує. І тільки тут я можу розповісти щось людям анонімно про свої проблеми в житті.
Сколько вам лет, скажите пожалуйста?
Зубожиння 12 февраля в 09:22
Ответ дляШумелка Мышь
Сочувствую. Обидно, что ваш сын оказался ведомым подкаблучником, у которого жена плотно ’сидит на лице’. Ну а невестка ведет себя как неумная и чрезмерно самоуверенная особа- впрочем, теперь это в почете у современных невесток. Просто ’забейте’ на них и отпустите- я бы не стала унижаться ’разговорами по душам’ с такой стервозой даже ради общения с внуком.
Удалено администрацией...
Дюймовочка 12 февраля в 09:39
О моя свекруха вечно лезла куда не просят, один из примеров лет 18 назад ребенку рассказывала кто кому в семье кем приходится. Ну она то конечно же бабушка любимая неповторимая, папа у ребенка замечательный это ее сыночек, а мама то неизвестно откуда взялась чужая плохая тетя (это дословно) и мамина мама каким то боком непонятно. У ребенка ночные истерики были, по ночам вскакивала во сне, глаза открыты, но спит, кричит, руками от всех отбивается, на свет на голос не реагирует, не могла проснуться от кошмара. Я потом узнала когда ребенок решился у меня спросить.
Сейчас этот ребенок даже слышать особо не хочет про ту бабку, ну есть и есть где-то, но общения нет, причем я давно не ограничиваю, ребенок уже взрослый, общается с кем хочет.
Я на свекруху зла не держу, не то чтобы простила, нет не простила, хотя в какой-то степени даже благодарна за такую откровенную ненависть, это научило меня любить себя, ценить и уважать, отстаивать свои границы и многому другому. А свекруха и так получила сполна, карма настигла, один раз ломала ногу, так что делали операцию спицу вставили, один раз ломала руку, один раз в гипергликемическую кому падала, один раз под машину попала кровью ссала и опять рука сломана сложно была. Да и вообще я ее переселила из ее квартиры которой она так дорожила в мою однокомнатную.
1 1
Винник 12 февраля в 10:04
Ответ дляВерСаСе
То хвора мама то не єдина проблема? Вам би до психіатра звернутись
Йо, який персонаж перспективний виявився
Шумелка Мышь 12 февраля в 10:26
Ответ дляЗубожиння
Удалено администрацией...
Зубожиння 12 февраля в 10:45
Ответ дляШумелка Мышь
Удалено администрацией...
Человек видит в других то, чем наполнен сам. То, что из вас льется, сразу видно ’счастья и удовлетворённость’ жизни
автор Сон і дрімота 12 февраля в 14:39
Ответ дляДую на вітер
Что вы там свахе высказали и зачем? Считаете ваш сын де достаточно взрослый, чтобы разобраться с женой без мамкиных вмешательств и нравоучений? Правильно они делают, что отдалились от вас, ещё и ребенка небось накручивали, что мать у него плохая)
Зателефонувала спочатку мені її мати, просила щоб я їх не сварила між собою. Те що між мною свахою та тестьом сталася сварка це наші відносини і росила не вмішувати сюди невістку та мого сина. Я на емоція почала кричати на неї і сказала все їй про її дочку, то що вона майже не готує, не прибирає, і гиркає до мого сина, навіть останню цукерку собі врота запхає а про мого сина не подумає. Я нмрційна і кинула тоді я трубка. Сваха старалась зі мною нормального культурно поговорити, але я не послухала її.
автор Сон і дрімота 12 февраля в 14:53
Ответ дляСметчица
Сколько вам лет, скажите пожалуйста?
Сметчица 12 февраля в 14:58
Ответ дляСон і дрімота
Тогда зачем вы это делаете? 🤷‍♀
Ну поколение, которым сейчас 65-70 - это понятно. Но вы зачем такое делаете? Вы лезете не в своё дело. Вас это не касается, вы нарушаете чужие границы. Нет НИ ОДНОЙ степени родства, где можно было бы нарушать личные границы. Не понятно, какого отношения вы ждете с таким отношением. Мне 42, если что и у меня взрослый сын.

’і сказала все їй про її дочку, то що вона майже не готує, не прибирає, і гиркає до мого сина, навіть останню цукерку собі врота запхає а про мого сина не подумає. Я нмрційна і кинула тоді я трубка. Сваха старалась зі мною нормального культурно поговорити, але я не послухала її’