Болгаркой разрезали фуры, и высылали зерно.
А помните, как начинали портится отношения с РФ? Из за колбасы, сыра и шоколада.
Valentina shop2020• 12 февраля 2024
Ответ дляАнечка1979
чоловік десь чув в новинах. Румини заявили, що якщо Україна програє- то вони відвоюють частинв західної України і пожертвують членством((
Это давно понятно,что они забирают свои земли
Ответ дляАнечка1979
та історично нас рвуть на частини ((
А мы, исторически, не делаем выводов и уповаем на каких-то друзей, братьев, сестёр. То просили помощи у кацапов, чтобы с поляками справиться, то поверили миру и про#бали арсенал ядерного оружия.
А надо действовать как говорил Пальмерстон:
’У Англии нет ни постоянных союзников, ни постоянных врагов. У Англии есть только постоянные интересы.’
Соблюдать свои интересы.
Vlada-Maria• 12 февраля 2024
Ответ дляnikolayev
Похоже, ничего не изменилось с тех пор.
Точно, той самий ’почерк’, що і перед окупацією Галичини сталіністами у1939, і стравлюванням поляків з українцями перед їх знищенням зв. операцією ’Вісла’. І зараз той самий почерк... нквд/КДБ і їх сини/внуки не вміють інакше
Апель-синка• 12 февраля 2024
Ответ дляnikolayev
Жериновского вспомнила. Это нам, это в Польшу отойдёт, это Венгрии, это Румынии..
Слушала его, и думала, что он больной.
Давно это было...
Слушала его, и думала, что он больной.
Давно это было...
Не отойдёт, зря жирик жопу рвал. пусть горит в аду.
Я слухала по радіо НВ якогось експерта , що Польські фермери блокують наші фури задля того , щоб вибити собі від держави додаткові пільги чи дотації . Тобто , хочуть підняти собі доходи , а по факту наше зерно ніяк негативно на них не впливає. До того ж, блокують не тільки зерно, а і інші товари. Раніше ж теж мабуть возили зерно через них, і от саме зараз , через війну, побачили можливість вибити для себе більші пільги.
Ответ дляnikolayev
Почему именно теперь их рынок начал страдать? А до войны почему молчали?
Или их подкупили, этих фермеров?
Я больше ни одной польской макаронины не куплю. Вообще, ничего польского.
Или их подкупили, этих фермеров?
Во время войны Украине разрешили безпошлинный ввоз, что снижает цену наших товаров и приводит к демпингу польских. Раньше мы только морем возили, а это другие направления и цены. Сейчас морской путь практически закрыт, а так как Европе нужно наше зерно по нашим ценам и качеству и им плевать на поляков было принято такое решение. А поляки просто не хотят смириться с тем что их вытесняют с привычного рынка.
Ответ дляSunny Hanny
Поляки ніколи не були нам друзями. Згадайте історію
Кому вам? Історія каже що частина сучасної України входила в польсько литовське царство. І українцям там жилося дуже гарно, бо вона кормила Європу під час середньовікової індустріалізації. Було добре аж поки Московія не влізла в друзі.
Ответ дляVlada-Maria
А куди дивиться польська влада?
Ответ дляOlga_72
Дівчата, перед тим як щось тягти сюди, та обговорювати, спочатку знайдіть інформацію про того хто це зробив, та як польська поліція на це реагує. Не треба всю страшну асоціювати з невеличкий групой рашистів, що переїхали з рашки до Польщі.
Ніяк польська поліція не реагує, стоїть та дивиться.Чи арештовано когось з тих хто чинить там безлад?Чи хоч оштрафовано когось? На сьогодні нові пункти пропуску будуть блокувати і, поскільки можна робити будь-яку хню без наслідків, і далі псуватимуть чуже майно
Ответ дляOlga_72
Типу ЕС середньовіччя і ми його члени))) Насмішили ви своїми знаннями історії.
Тетя Фрося• 12 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Гадити хлібом, це великий гріх.
Але в 39 коли була операція Вісла, сімʼя моєї баби виїжала з Польші, їх виселяли, сімʼя була велика і не бідна, вони погрузили мішки з зерном на вози, щоб з голоду на новому місці не вмерти, поляки порізали всі мішки, всі до одного, вони їхали а зерно за ними на землю сипалось
Ужас какой. Нелюди.
Ответ дляAstraja_
Арешт це кримінальна справа. Ці дії не підлягають арешту по польському закону. Вони все фіксують. А далі суд та возмещение збитків. Всё через суд. Це не вирішуеться, бо нема закону. Тільки через дипломатів, міністрів.
Sunny Hanny• 12 февраля 2024
Ответ дляOlga_72
Так ви почитайте не лише останні роки. Почитайте як вони знущалися до цього над українцями.
В тому то й біда наша, що ми не хочемо вчити і пам´ятати історію. А за зайву цукерку готові в ноги кланятися і кричати братья та сестри.
child3child• 12 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Гадити хлібом, це великий гріх.
Моего деда в войну 16-летним пацаном немцы отправили из Украины в Германию в трудовые лагеря. Трижды ему удавалось оттуда бежать, пока шел по Германии местные немцы его не сдавали. А вот через Польшу не смог пройти - поляки возвращали назад, прекрасно понимая, что его, как беглого, в Германии могут вполне пристрелить.
Ответ дляLove_Love_Love_
Гадити хлібом, це великий гріх.
В 39 Польщу захватили фашистська Германії, та СРСР. Чи можна комуністів та фашистів вважати поляками? Ви ж розказали ніби то факт, але не уточнили хто то зробив. Це маніпуляція і пропаганда.