Аврора-оранж• 12 февраля 2024

И это ещё друзья... Польша.

Болгаркой разрезали фуры, и высылали зерно.
https://www.eurointegration.com.ua/rus/news/2024/0...
А помните, как начинали портится отношения с РФ? Из за колбасы, сыра и шоколада.
Valentina shop2020• 12 февраля 2024
Ответ дляАнечка1979
чоловік десь чув в новинах. Румини заявили, що якщо Україна програє- то вони відвоюють частинв західної України і пожертвують членством((
Это давно понятно,что они забирают свои земли

mamaМия• 12 февраля 2024
Потрібно вже із малих аеропортів щось починати запускати. Перелітати через всю цю шоблу. Не пускають вони, суки, задрали. Все життя Україна торгує с/г продукцією і от саме зараз треба таке робити, коли війна і тих продуктів вже зовсім мало.
Falcon82• 12 февраля 2024
Ответ дляdeep soul
Ну
а что они должны своей прибылью жертвовать? у них тоже жизнь не у всех сладкая, не хотят снижать доходы
Вони в ЕС і мають шукати законні шляхи обмеження експорту, а не бути гопніками
Леска• 12 февраля 2024
Ответ дляАнечка1979
То Угорщина була
Ms. Wonka• 12 февраля 2024
Ответ дляАнечка1979
та історично нас рвуть на частини ((
А мы, исторически, не делаем выводов и уповаем на каких-то друзей, братьев, сестёр. То просили помощи у кацапов, чтобы с поляками справиться, то поверили миру и про#бали арсенал ядерного оружия.
А надо действовать как говорил Пальмерстон:
’У Англии нет ни постоянных союзников, ни постоянных врагов. У Англии есть только постоянные интересы.’
Соблюдать свои интересы.
Vlada-Maria• 12 февраля 2024
Ответ дляnikolayev
Похоже, ничего не изменилось с тех пор.
Точно, той самий ’почерк’, що і перед окупацією Галичини сталіністами у1939, і стравлюванням поляків з українцями перед їх знищенням зв. операцією ’Вісла’. І зараз той самий почерк... нквд/КДБ і їх сини/внуки не вміють інакше
Атланта• 12 февраля 2024
Ответ дляЛеска
То Угорщина була
Венгрия само собой. А Румыния само собой. Они все хотят оторвать себе по кусочку. Я тоже слышала эту «новость». Еще по памяти прикинула, что это Черновцы и рядом. Так и запомнила.
kll lena• 12 февраля 2024
І чим вони відрізняються від рашистів які обстрілюють сховища.
Апель-синка• 12 февраля 2024
Ответ дляnikolayev
Жериновского вспомнила. Это нам, это в Польшу отойдёт, это Венгрии, это Румынии..
Слушала его, и думала, что он больной.
Давно это было...
Не отойдёт, зря жирик жопу рвал. пусть горит в аду.

MarinaPA• 12 февраля 2024
Я слухала по радіо НВ якогось експерта , що Польські фермери блокують наші фури задля того , щоб вибити собі від держави додаткові пільги чи дотації . Тобто , хочуть підняти собі доходи , а по факту наше зерно ніяк негативно на них не впливає. До того ж, блокують не тільки зерно, а і інші товари. Раніше ж теж мабуть возили зерно через них, і от саме зараз , через війну, побачили можливість вибити для себе більші пільги.
автор nikolayev • 12 февраля 2024
Ответ дляАнна_Бель
Ви не в курсі питання. Зерно мало йти транзитом. Але наші порушують і лишають його в єс
Кто то его в ЕС покупает. Может быть даже выгодно кому то. Это рынок.
LediBlac• 12 февраля 2024
Ответ дляnikolayev
Почему именно теперь их рынок начал страдать? А до войны почему молчали?
Или их подкупили, этих фермеров?
Я больше ни одной польской макаронины не куплю. Вообще, ничего польского.
Во время войны Украине разрешили безпошлинный ввоз, что снижает цену наших товаров и приводит к демпингу польских. Раньше мы только морем возили, а это другие направления и цены. Сейчас морской путь практически закрыт, а так как Европе нужно наше зерно по нашим ценам и качеству и им плевать на поляков было принято такое решение. А поляки просто не хотят смириться с тем что их вытесняют с привычного рынка.
Sandr1n• 12 февраля 2024
Ответ дляnikolayev
Слушала его, и думала, что он больной.
Давно это было...
Не транслируйте этот бред про колбасу и шоколад. жИр-ский
Olga_72• 12 февраля 2024
Ответ дляАнечка1979
я не здивуюсь, якщо ще й вони нападуть(((
На кого? На рашку?
Sunny Hanny• 12 февраля 2024
Поляки ніколи не були нам друзями. Згадайте історію
Olga_72• 12 февраля 2024
Ответ дляnikolayev
Слушала его, и думала, что он больной.
Давно это было...
А, то ви матрешка. ІПСО повторюєтє.
Olga_72• 12 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Кому вам? Історія каже що частина сучасної України входила в польсько литовське царство. І українцям там жилося дуже гарно, бо вона кормила Європу під час середньовікової індустріалізації. Було добре аж поки Московія не влізла в друзі.
Леска• 12 февраля 2024
Ответ дляVlada-Maria
А куди дивиться польська влада?
Olga_72• 12 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Коли поляки згадують свою історію, то вони вважають за потрібне допомогати Україні, та зняти останню рубашку, бо вони добре пам´ятають, що з ними зробила раша.

Olga_72• 12 февраля 2024
Ответ дляЛеска
А куди дивиться польська влада?
В них зараз складний період. Проросійське правительство , яке програло останні вибори ставлять палки в колеса проєвропейському. А на кордоні витворяють ті, хто раніше в рашку гоняв фури.
Olga_72• 12 февраля 2024
Дівчата, перед тим як щось тягти сюди, та обговорювати, спочатку знайдіть інформацію про того хто це зробив, та як польська поліція на це реагує. Не треба всю страшну асоціювати з невеличкий групой рашистів, що переїхали з рашки до Польщі.
Astraja_• 12 февраля 2024
Ответ дляOlga_72
Ніяк польська поліція не реагує, стоїть та дивиться.Чи арештовано когось з тих хто чинить там безлад?Чи хоч оштрафовано когось? На сьогодні нові пункти пропуску будуть блокувати і, поскільки можна робити будь-яку хню без наслідків, і далі псуватимуть чуже майно
Falcon82• 12 февраля 2024
Ответ дляOlga_72
Типу ЕС середньовіччя і ми його члени))) Насмішили ви своїми знаннями історії.
Falcon82• 12 февраля 2024
Ответ дляЛеска
А куди дивиться польська влада?
А наша куди? Позови в європейський суд вже давно мали бути. І що?
Тетя Фрося• 12 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Гадити хлібом, це великий гріх.
Але в 39 коли була операція Вісла, сімʼя моєї баби виїжала з Польші, їх виселяли, сімʼя була велика і не бідна, вони погрузили мішки з зерном на вози, щоб з голоду на новому місці не вмерти, поляки порізали всі мішки, всі до одного, вони їхали а зерно за ними на землю сипалось
Ужас какой. Нелюди.
Olga_72• 12 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
А то що ви історії не знаете, то вже зовсім не смішно.
Olga_72• 12 февраля 2024
Ответ дляAstraja_
Арешт це кримінальна справа. Ці дії не підлягають арешту по польському закону. Вони все фіксують. А далі суд та возмещение збитків. Всё через суд. Це не вирішуеться, бо нема закону. Тільки через дипломатів, міністрів.
Sunny Hanny• 12 февраля 2024
Ответ дляOlga_72
Так ви почитайте не лише останні роки. Почитайте як вони знущалися до цього над українцями.
В тому то й біда наша, що ми не хочемо вчити і пам´ятати історію. А за зайву цукерку готові в ноги кланятися і кричати братья та сестри.
child3child• 12 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Гадити хлібом, це великий гріх.
Моего деда в войну 16-летним пацаном немцы отправили из Украины в Германию в трудовые лагеря. Трижды ему удавалось оттуда бежать, пока шел по Германии местные немцы его не сдавали. А вот через Польшу не смог пройти - поляки возвращали назад, прекрасно понимая, что его, как беглого, в Германии могут вполне пристрелить.
Olga_72• 12 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Гадити хлібом, це великий гріх.
В 39 Польщу захватили фашистська Германії, та СРСР. Чи можна комуністів та фашистів вважати поляками? Ви ж розказали ніби то факт, але не уточнили хто то зробив. Це маніпуляція і пропаганда.