Болгаркой разрезали фуры, и высылали зерно.
А помните, как начинали портится отношения с РФ? Из за колбасы, сыра и шоколада.
L-i-s-a-92af• 14 февраля 2024
Олександр Демедюк
’Назвемо речі своїми іменами. Українське зерно, яке висипали польські, а насправді проросійські провокатори, з українських вантажівок.
Українці буквально поливають кров´ю поля, які родять це зерно. Збирати пшеницю на полі, яке бачило війну - це як працювати сапером.
Такі дії - ницість і ганьба’, - написав у ФБ мер Львова
ПС. Цю акцію організував Рафал Меклер - один із натхненників протестів, власник логістичної компанії та лідер люблінського осередку маргінальної партії «Конфедерація».
! Ця політсила виступає за вихід Польщі з ЄС, критикує розміщення військ НАТО в країні та агітує за покращення стосунків з рф. Партія не користується широкою підтримкою поляків. Сам Меклер балотувався у 2019 році в Сейм, але невдало.