ШАНОВНІ ДРУЗІ, ПОБРАТИМИ ТА ПОСЕСТРИ!
Із засобів масової інформації дізнався про своє звільнення з посади командувача Об´єднаних сил Збройних Сил України, яку обіймав з 2020 року.
Це були складні часи. Один з найважчих періодів історії України. І разом з вами ми з гідністю пройшли цей шлях.
Україна зберегла свою Свободу та державність. В цьому є заслуга кожного з нас.
Але роботу не закінчено, війна триває! Ворог має бути знищений, наші землі деокуповані, а зло покаране!
Впевнений, це нам під силу! Українці вміють творити дива, тому вірю в кожного з вас!
Мрію про нашу Перемогу і знаю, що цей день настане!
Щиро дякую всім генералам, офіцерам, сержантам і солдатам за самовіддану службу, за злагоджену роботу і спільні зусилля, за довіру та підтримку.
Схиляю голову перед мужністю й відвагою наших захисників та захисниць, які зі зброєю в руках щоденно захищають нашу країну від підступного агресора.
Низько вклоняюся перед загиблими Героями, які поклали своє життя за незалежність та свободу України. Вічна їм шана і пам’ять.
Сердечно дякую усім українцям за патріотизм та значну допомогу нашому війську. Ваша незламна віра в Збройні Сили України додає сил та наснаги на подальшу боротьбу з противником.
Рухаємось далі! Слава Україні!
Разом переможемо!
Рухаємось далі! Слава Україні!
Разом переможемо!
Natal_ka91• 11 февраля 2024
Ну логічно, раз замінили Залужного. Але чи зміниться щось від перестановки доданків, хз
Чашечка кофе• 11 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Командувач Об´єднаних Сил ЗСУ
Логічно. Новий керівник формує нову команду.
Аноним Первый• 11 февраля 2024
Зато умєрова прикривають як можуть.
Новенький Новенький 15:26, 9 лютого 2024
Це сталося після того, як громадськості стали відомі масштаби розкрадань Умерова-Жумадилова на закупівлях.
Про це повідомила сама Ярова в коментарях під постом волонтера Назара Приходько у відповідь на його запитання щодо дозволу Антикорупційної ради МОУ на запуск нової дискримінаційної системи тендерних закупівель.
зараз, МОУ та Державний оператор тилу намагаються пролоббувати своїх постачальників, збільшити ціну тендерів майже у півтори рази і звільняє постачальників від відповідальності за зрив постачання.
Ответ дляFalcon82
Мені сподобався один коментар (під постом у ФБ, де Наєв виклав цей текст) ’От тепер до шашликів ми всі точно будем готуватись’
Зе ставить зручних для себе людей, а ситуації в країні стає ще гіршою і гіршою. І це ще новій команді потрібен час, щоб все побачити, вивчити, ознайомитися
Ответ дляАноним Первый
Зато умєрова прикривають як можуть.
Чесно кажучи, в мене немає ні слів, ні думок. Це якийсь лютий п@ь.
Аноним Первый• 11 февраля 2024
Ответ дляБаба жаба
Мабуть тому, щоб коли прийде час вдруге пускати москалів в Київ, вже не було кому перечити єрмаку і слугам.
Аноним Первый• 11 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Цю новину вперто замовчують і ніде не обговорюють. Всім роти позакривали.
Чашечка кофе• 11 февраля 2024
Взагалі дивно читати коментарі щодо змін від людей, які до четверга знали з ЗСУ лише декілька прізвищ.
Espresso_caffe• 11 февраля 2024
Ответ дляАноним Первый
Зато умєрова прикривають як можуть.
а кто вообще все эти люди? где они работали? откуда они берутся? откуда у них опыт?
Чашечка кофе• 11 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
А повага до бойового генерала? Що навіть про відставку із ЗМІ дізнається
Комунікація дійсно шкутильгає
Krasivaja_ja• 11 февраля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Дивно читати коментарі від людей, які завжди всіх засуджують і лізуть 😹
Аноним Первый• 11 февраля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Без прізвищ можна.
Чому замовчуються мільярдні розкрадання нового міністра оборони?
Ответ дляЧашечка кофе
А що вас дивує? Ви думаєте всі знають прізвища? Більшість в такі питання не заглиблюються, а тут ЗМІ почали про це писати, говорити на кожному кроці, ось люди і почали дізнаватися
Espresso_caffe• 11 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Комуникация провалена.
Узнал со Сми. Капец
в любом случае, настоящий борец за державу не мусолил бы общественности выбитое кресло, а разбирался бы у себя
Ответ дляЧашечка кофе
Взагалі коментар ні про що. Більшість українців чудово знають верхівку і прізвища посадових осіб в структурі ЗСУ. І таки навчились думати за останні роки теж. Те, що в Україні не лише один ворог (зовнішній), а і ворог внутрішній не знає лише слухач марафону. А от прізвища і він вже вивчив.
Ответ дляЧашечка кофе
Вопрос не в замене, как таковой, а в том, что, по нормальному, нужно лично людям сообщить и поблагодарить за работу. Обычно адекватные начальники так и делают.