Болгаркой разрезали фуры, и высылали зерно.
А помните, как начинали портится отношения с РФ? Из за колбасы, сыра и шоколада.
Ответ дляLika1019
Где Югославия? Границы Югославии где? То есть когда огрызок Донбасса стал днр, то все нормально было? Границы на месте
Стоп!!!! Национальности днровцы нет и НИКОГДА не было!!! И народа такого не было НИКОГДА. Югославию можно сравнивать с СССР, но никак ни с Украиной, Украина унитарное государство! Республики входящие в федеративное государство имеют право из него выйти
Ответ дляOlga_72
З Польским законодавством я не знайома. Але не думаю що дуже сильно відрізняеться від нашого. За умисне пошкодження транспорту при відсутності тілесних травм, ніхто ніде не арештовує. Ситуація. Аварія. Прокололи шину, порвали тент, то всьо? Тюремний срок? чи як ви собі уявляете, арешт? На якій підставі?
Ви зараз серйозно? за аварію та шкоду чужого майна як мінімум хулігансство світить. Мовчу вже за хуліганство по зговору групою осіб.
адмін порушення як мінімум.
Yusti_1896• 12 февраля 2024
Дружба дружбой, а табачок взрозь. Это понятно. Но очень больно смотреть на зерно, высыпанное на дорогу. Я понимаю, что сейчас гибнут люди и по сравнению с этим зерно - ерунда, но все равно больно...
Ответ дляnatapri
Выйти таким образом, что до сих пор отхаркивается? Это было все цивилизованным образом? Пожали руки подписали? Или на каком то этапе даже НАТО вписалось за одну из сторон?
Ответ дляLika1019
Я знаю как развалилась Югославия и как развалился Союз. ’Помощь’ извне. Так что не будем о цивилизации и нерушимости границ
То ви зараз хочете жити в складі Рашки під Путіним? Це питання на яке хотілось би почути так чи ні, щоб розуміти ваш вектор мислення.
Ответ дляLika1019
Конечно вписались, если бы они сейчас за Украину вписались, было бы супер. Потому что сербы там творили то, что творят сейчас рашисты у нас.
Ответ дляOlga_72
Не надо вопрос о нерушимости границ мировых переводить в другую плоскость. Мой вектор вам не надо понимать, я не на экзамене. Говорю исключительно о границах мирового масштаба
Ответ дляLika1019
И да, должно было быть цивилизованным образом, но Милошевич... , ну Вы знаете, как Путин с Чечней, Грузией и нами. Но Путину прощали и делали вид что все ОК
Ответ дляLika1019
то ви скриваете ви за путіна та його совок, чи за вільну україну, бо я таке питання вам ставила.
Ответ дляЛеска
ТО НІЯКОЇ нема
Не юліть. Уголовний то арешт. адмінистративний, то тільки штраф, і то після суду, а не на місці хуліганства. Поліція не може заарештувати, бо в законі такого не прописано. Польська поліція в рамках закону складає протокол. Все. Арештувати злодіїв, вона не може.
Ответ дляOlga_72
Так уголовну, чи адмінистративну?
Кримінальний кодекс України
Стаття 194. Умисне знищення або пошкодження майна
1. Умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах, -
карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
Докладніше:
Ответ дляOlga_72
Еще раз говорю, если вы с первого раза не понял - я говорю вообще на другую тему. И дополнительные вопросы мне задавать не надо, мадам учительница. Я пишу на ваше утверждение о нерушимости границ, которые в полной мере не соблюдались в мировом масштабе
Ответ дляdemicandum
Скажу не распространенное мнение, но каждая страна должна думать только о себе и защищать свои интересы дипломатически. А все вот эти братья , друзья -это херня собачья, из разряда кто-то нам что-то должен или мы кому-то. Действительно зачем выстраивать партнерские отношения, если можно сказать ой ну мы же братья, давай поступаться своими интересами
Ответ дляЛеска
Кримінальний кодекс України
Докладніше:
Буде суд, правопорушнику вкатають штраф, він оплатить його з кармана пітіна ввх, який проплатив і акцію, і розходи на штрафи.
Ответ дляOlga_72
Ви ж писали що по нашим законам (адже в польських ні ви, ні я, і скоріше за все жодна з порадниць не сильні) при аварії всі роблять вигляд що все ок. Тож, це не правда. Вище дала вам номер статті.
Ответ дляnatapri
От тільки республіка Крим підвела унітарну державу Україна.....
Ответ дляVesy
Не, ну должны конечно. Когда Украина от ЯО отказывалась, то ей обещали безопасность, та же Америка. Про рашку молчу естественно
Ответ дляVesy
’Должны’ як забрали ЯЗ, до того ж кожна країна має право на захист та просити та отримувати допомогу. А що як і скільки давати вже кожен вирішує сам, як ви бачете не все що ми просимо - дають.
На вас як нападає грабіжник, гвалтівник чи серцевий напад, не бай Бог, стається просите допомогу, чи гордо будете вирішувати справи самостійно?
YOzhik v tumane• 12 февраля 2024
Польские фермеры борятся против банкроств и нищеты своих семей. Агропродукция офшорных компаний в огромных количествх, которые якобы украинские (там из топ компаний только одна в Украине платит налоги) ставит польское сельское хозяйство под сильный удар. Когда Польша вступала в ЕС ей никто не позволял своей агропродукцией свободно торговать, потому что это бы нанесло сильный урон другим странам.
Элли Иванова• 12 февраля 2024
Ответ дляOlga_72
Так, тут я з вами погоджуюсь. На мою думку це виключення, яке на диво, не має загострення. Та рашка в своїй пропаганді та методичці, чомусь цей випадок не використовує. В інтереси ІПСО рашки не входить доведення факту окупації Турцією частини Греції. пропаганда тільки про Югославію , бо це в інтересах рашки.
Просто у рашки - триггер НАТО. НАТО не бомбили Кипр. А Югославию - бомбили.
Ответ дляLika1019
Країна зникла зовсім. Замість об´єднаной федеративної країни з´явились республіки які були в складі Югославії. Тобто до розвала під назвою Югославія були об´єднані 6 республік.
Респу́бліка — форма державного правління, за якої верховна влада у державі належить Народу, а верховні органи державної влади обираються на певний термін, з окресленими Законом повноваженнями; існує поділ влади на гілки: законодавчу, виконавчу, судову.
Тобто у кожній республіки було своє правління, суд.
Федера́ция (лат. fœderātiō — союз, объединение), сою́зное госуда́рство, сою́зные госуда́рства.
Югославія то була федерація що обєднала республіки.
Кордони цих республік до сьогодні в там же. Їх ніхто не передвигав, навіть ’внешнее воздействие’.
Як учілка прохання вивчити та зрозуміти що таке республіка, що таке федерація, що таке область. Бо ви область плутаете з республікою, і не розуміете що означає слово федерація. Що федерація, то не унітарна країна.
Це базові знання, без яких зовсім не можно обговорювати країни, та їх історію.
Luxurygirl• 12 февраля 2024
Ответ дляOlga_72
Хто знущався і кого почитать конкретно? Бо мені двох істориків вдома замало.
А что вы скажите про Тараса Бульбу ? Это все вымысел? Такого не было? 😂
С ляхами не воевали?
Ну такое уже городят тут…
С ляхами не воевали?
Ну такое уже городят тут…
Ответ дляЛеска
Так штаф після суду, чи арешт на місці злочину? Того хто порізав затримають, складуть акт, передадуть до суду за кілька годин випустять. Не тримають по цій статті під арештом до суду.
Luxurygirl• 12 февраля 2024
Ответ дляЛюсильда.ua
Получается, останется в Украине Киев и вокруг него десяток областей....
Постучаться когда ты маленькая страна, с нулевой экономикой думать надо с кем дружбу водить
А то у всех розовые очки и воздушные замки одни
Ну еще прозреют
Ответ дляOlga_72
Допустим, вы не моя любимая учительница, поэтому ваши просьбы пропущу. А по теме - вы свято уверены, что Югославия мирно разашлась? Извне не было ’помощников?