Та не реву я• 12 февраля 2024
Блефоропластика в Чернігові
Дівчата хто робив блефоропластику у Ліни Володимирівни в Чернігівській обл. лікарні? Також розглядаю варіант в Черкасах у Коваль Тетяни. Поділіться враженням.
Цідило правди• 12 февраля 2024
Я робила у Чернігові « мікрохірургія Шевчука» лікар Олена Чугай. 4 роки тому. Дуже задоволена.
Пік Антна• 12 февраля 2024
Знайома моя зробила три тижні тому в Черкасах. Здається 10 тис грн за верхню. Вона задоволена. Мені візуально гарний результат, але в неї там очей не було вже видно
Та не реву я
• 12 февраля 2024
Ответ дляЦідило правди
Яка ціна?
Астановитесь• 12 февраля 2024
Ответ дляПік Антна
В кого робила?
Звоночек• 12 февраля 2024
Ответ дляЦідило правди
Я тоже у нее делала, по ее приезду в Киев.
Других не рассматривала.
В этом году 2 года.
Цены повысились. Но на такой операции экономить нельзя. Глаза.
Других не рассматривала.
В этом году 2 года.
Зліпок ступні• 12 февраля 2024
Ответ дляПік Антна
А призвіще лікаря можете написати
Пік Антна• 12 февраля 2024
Ответ дляЗліпок ступні
А призвіще лікаря можете написати
Коваль. Саме про неї автор пише
Та не реву я
• 12 февраля 2024
Ответ дляElani
Чугай у Клиника Шевчика по проспекту Победы лучше.
Это если в Чернигове именно хотите
Чем лучше. Многие хвалят именно Лину Владимировну. Хотела о ней больше узнать