Гопница-Советчица• 12 февраля 2024
Дайте рецепт куличиков!
Заранее спасибо
Реанимация• 12 февраля 2024
Ну, який там рецепт?)))) Все просто. Система травлення сама все робить.
Реанимация• 12 февраля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Я думала все за рецептом побежали.
Ви думали?))) Дива.
Мизимец• 12 февраля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Я думала все за рецептом побежали.
Ага. Вже біжу. І волосся у мене назад.
Гарантую неперелевки• 12 февраля 2024
Ответ дляvityska.d
Я не те що зовсім проти російської мови, але яке ригальське слово «куличики»
Я лепил куличики
в небе пели птичики
Ты пришла и разом
поломала мне кайфы
Ты меня обидела
слёз моих не видела
Я за это в доме
разломаю все шкафы. (с)
в небе пели птичики
Ты пришла и разом
поломала мне кайфы
Ты меня обидела
слёз моих не видела
Я за это в доме
разломаю все шкафы. (с)
Несу добро людям• 12 февраля 2024
Все просто . Берете песочек ( песочек должен быть влажный ) , набиваете его в ведерочко , утрамбовываете лопаткой , потом ведерко переворачиваете , стучите по дну ведерка лопаткой , потом ведерко снимаете . Все .
Kidstaff Bot• 12 февраля 2024
Дорогі учасники, дискусія відхилилася від теми і набула негативного характеру, тому ми її закриваємо. Якщо бажаєте продовжити обговорення, будь ласка, переформулюйте питання.
Цінуємо вашу активність і сподіваємось на конструктив у майбутніх обговореннях!
З повагою, Команда Kidstaff