Хата на мати• 12 февраля 2024

Депозит чи купити валюту

Маю 100 тис, витрачати зараз немає на що, що краще покласти на депозит на 3 місяці чи купити валюту?
переживаю, що в березні може сильно зрости валюта відносно гривні... але якщо розібратися то на рівні 38 давно тримається.
хто що порадить?
Мамаша в бигудях• 12 февраля 2024
На сьогоднi депозит це найгiрше р iшення.
Потішаюся• 12 февраля 2024
купите на карту по выгодному курсу на 50000, на остальные 50000 просто в банке, по депозиту сейчас не очень то и выгодно покупать, еще и 3 месяца ждать потом
автор Хата на мати • 12 февраля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
але якось на 3 місяці не так страшно, бо в гривні теж толку з них. хоч і сума невелика
Ловлю капці• 12 февраля 2024
Покупаю валюту через банк, депозит на 3 місяці. Через 3 місяці знімаю, завжди новими купюрами.
Дуняша• 12 февраля 2024
я всегда за живой доллар ))
автор Хата на мати • 12 февраля 2024
Ответ дляПотішаюся
купити на карту, я зможу потім з карти зняти?
Ловлю капці• 12 февраля 2024
Ось є таблиця з курсами на 3 місяці по депо при купівлі долара
Потішаюся• 12 февраля 2024
Ответ дляХата на мати
открываете валютную карту, снять можно в тот же день, на следующий и далее когда хотите, но там ограничение 50000 в месяц
Ловлю капці• 12 февраля 2024
Ответ дляХата на мати
З картки так щоб новими зняти дууууже велика проблема, один раз спробувала , плюс там % беруть при купівлі, або при знятті , дивлячись яка картка, але все одно % є
автор Хата на мати • 12 февраля 2024
Ответ дляЛовлю капці
тобто депозит в дол на 3 місяці?
Ловлю капці• 12 февраля 2024
Ответ дляХата на мати
тобто депозит в дол на 3 місяці?
Так, але там відсоток майже відсутній, це можливість купити по нижчому курсу ніж в обмінниках і зняти новими. Я так роблю з літа 2022 року.
Потішаюся• 12 февраля 2024
Ответ дляЛовлю капці
не во всех банках, в моем нет комиссии и выдают новыми купюрами, поэтому выгодно
автор Хата на мати • 12 февраля 2024
Ответ дляЛовлю капці
та я знаю , що там щось на рівні 2,5 річних. але щоб комісія за зняття і купівлю , не вийшло те саме що купити зараз по 38,4
осень харашо• 12 февраля 2024
Ответ дляЛовлю капці
Тільки хотіла порадить такий варіант.
автор Хата на мати • 12 февраля 2024
Ответ дляЛовлю капці
скажіть будь ласка через який банк?
осень харашо• 12 февраля 2024
Ответ дляХата на мати
В приваті зараз курс 38,17. Може в інших банках вигідніше, подивіться
Стебель березы• 12 февраля 2024
Нал валюта. На крайняк валютний поточний рахунок
Orisana• 12 февраля 2024
Ответ дляосень харашо
А в обменнике сейчас 38,15 (Киев, Центр) и сразу видишь какие купюры и без игр с депозитами и %%...
Ловлю капці• 12 февраля 2024
Ответ дляХата на мати
Ні. Там відсоток відсутній за зняття. Той курс що заявлений, той і є
осень харашо• 12 февраля 2024
Ответ дляOrisana
Это конечно прекрасная новость. Только вот не все живут в Киеве. Поэтому выбираешь варианты наиболее для себя приемлемые.
Ловлю капці• 12 февраля 2024
Ответ дляХата на мати
скажіть будь ласка через який банк?
Я люблю МТБ. В таблиці усі банки. Зверху в низ по самому вигодному курсу
Ловлю капці• 12 февраля 2024
Ответ дляосень харашо
Плюс 1,5%
Ловлю капці• 12 февраля 2024
Ответ дляХата на мати
скажіть будь ласка через який банк?
Ще ж варіант купівлі облігацій через Дію, там є 3 місяця, але там в грн. Я такий ризик не люблю
Ловлю капці• 12 февраля 2024
Ответ дляOrisana
Не люблю цих бариг. Коли йду в банк розумію, що то якось маленька крапелька в підтримку банківський системі
Конфиденциальность• 12 февраля 2024
Купую щомісяця у місцевого валютчика або в обміннику , різними купюрами і по сто і по 1-5-10- євро і долари
Поки ховаю під подушку , я вже вложила в свою справу 30 тисяч ує, тепер збираю знову , вже на пенсію

Ніколи на депозит не ложила гроші свої
Хвильоватиша• 12 февраля 2024
Купите пополам доллары и евро и не морочьте себе голову.
автор Хата на мати • 12 февраля 2024
Ответ дляКонфиденциальность

Ніколи на депозит не ложила гроші свої
а справа хоч гроші приносить? бо в мене чоловік постійно в щось вкладає, але аби в нуль виходив
автор Хата на мати • 12 февраля 2024
Ответ дляOrisana
у нас 38,4
Конфиденциальность• 12 февраля 2024
Ответ дляХата на мати
Так, звичайно
Є трошки , не сипле , як депутатам )) але є
З цих доходів і складаю збираю
Конфиденциальность• 12 февраля 2024
Ответ дляЛовлю капці
Займаюсь своєю справою вже 16 років
Купую
Тільки у валютчиків або в обміннику всі ці роки
А коли працювала в компанії , то так само , товар збувався за гривні , а принести в касу треба було долари
По 5-10 тисяч дол щомісяця купувала на руках або в обмінниках завжди , ще в 2002-2005 роках