Борода• 12 февраля 2024
Сильне заспокійливе
Порадьте якесь сильне заспокійливе що б попити 2 тижня.А то в мене вже алергія,від нервів ,сильно кидає в жар ,коли висипає алергія .всі груди і шиє в червоних плямах на 15 хв і сходе…
Смешнюча• 12 февраля 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Гидазепам,впервые спала до утра,это кайф
Ех, мене не бере на рахунок сну. І взагалі слабенько.
Забула що?• 12 февраля 2024
Йдете до невролога і він вам виписує ліки відповідно до ваших потреб. А то тут деякі гідазепам як вітамінки фігачать і іншим в усіх темах радять.
Борода
• 12 февраля 2024
я почала пити гідроксизин-зн 2 таб.на вечір .але дальше як тільки нервуюсь .сильно кидає в жар і алергія
Борода
• 12 февраля 2024
Ответ дляЗабула що?
немає змоги піти до лікара! буьдласка порадьте!!
Забула що?• 12 февраля 2024
Ответ дляБорода
Інтернет є, значить можете замовити консультацію он-лайн, не займайтеся самолікуванням, наслідки можуть бути плачевні, не грайтеся з психікою.
Тримбулька• 12 февраля 2024
Ответ дляБорода
Нообут 2 таблетки вранці, 2 за годину до сну. Діє через 40 хв і ви удав. Тримає 6-8 годин. Може трішки паморочитися голова від них. Але мінімально. Тому за кермо не можна з ними. Але заспокоює сильно. Мені вони сильніші гідазепаму. Останній мене не взяв
Або можна ще адаптол 500, мені невролог їх виписувала при гострому стресі. Максимальну дозу по інструкції
Українська зірочка• 12 февраля 2024
Ответ дляvitamin-bd22
валеріанівна 300 мг 2 р/ д , 2 тижні
Это опечатка или реально такое есть?
vitamin-bd22• 12 февраля 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Это опечатка или реально такое есть?
да, реально , мне назначал врач . погуглите, хороший препарат