НаБалКоніХодять• 12 февраля 2024
Фоп і мобілізація
якщо чоловіка мобілізують (він фоп 2група без найманих) чи можу я за його відсутності вести справи і проводити гроші через його розрахунковий рахунок? чи це заборонено?
Пупуговка• 12 февраля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
вибачте, а кого в такому випадку штрафують? того на кого уже прийшла похоронка?
Хз . Наследников. Оно вам нужно?
Но это не единичный случай, к сожалению.
вАлнуюся сильнА• 12 февраля 2024
Ответ дляАноним_
Интересно, какой дебил поставил смеющийся смайлик? Это такая смешная тема?
одні дауни кругом
Просто каралева• 12 февраля 2024
Ответ дляПупуговка
Хз . Наследников. Оно вам нужно?
Нащо таке писати?
Женщинас• 12 февраля 2024
Ответ дляMs. Iphone
Мій директор бази
Сказали принести списки оформлених до 23 лютого
Почнуть всі звільнятись масово, ну і чоловіку моєму вручать я так зрозуміла
І що буде робити?
Життє Бентежне• 12 февраля 2024
Ответ дляЖенщинас
Ну і брєд. Мобілізовані такі самі військовослужбовці. Так само іде військовий стаж. Речове в нас в бригаді в першу чергу видається мобілізованим. Відпустки так само, як і контрактникам - фіг вибʼєш.
Автор, чи може мобілізований бути фоп залежить чи простий він солдат, тоді може. Але якщо командир взводу чи мобілізований в тцк, військові органи управління, то не можна
Мій чоловік рік тому повернувся з полону. Що видала держава в перші дні те й все. Решта сам. Навіть шеврони замовляє сам. Бо в частині на це (для мобілізованих) фінансування не виділяється. Зараз їх будуть переводити на нове місце. Військовим, тобто контрактникам платять переводні, мобілізованим ні. В військового юриста дізнавалися про військовий стаж, це потрібно потім для пенсії. Юрист пояснив, що мобілізованим це рахується як звичайний стаж. На військову пенсію чоловік не зможе піти (в нього до цього 15 років тому був військовий стаж, бо він колишній військовий. Потім армію закинув), бо мобілізованим зараз стаж не входить до військового стажу.
Життє Бентежне• 12 февраля 2024
Ответ дляЖенщинас
І до речі. Те що чоловік був в полоні, рахується збільшеним стажем загальним, але не військовим
Женщинас• 12 февраля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Стаж військовий точно йде
Забрызжу ядом• 12 февраля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
просто жах, які ж конченні закони
Життє Бентежне• 12 февраля 2024
Ответ дляЖенщинас
Стаж військовий точно йде
Не знаю. Так чоловіку пояснили і юристи з частини до якої його мобілізували, і в пенсійному розвели руками, і зверталися до військових юристів.
Метелик• 12 февраля 2024
Ответ дляПупуговка
Даже не буду искать. Включите логику. Даже без закона. человек в окопе не может вести ФОП. О последствиях даже писать не буду.
Немає такого Закону, не придумуйте. Спочатку пишите є Закон...
Сито для думок• 12 февраля 2024
Мати фоп не заборонено.
Знайомий відкривав фоп, коли служив в зсу
Залізна тьотя• 12 февраля 2024
Ответ дляПупуговка
Чому? Якщо є доручення представляти його інтереси, то чому ні?
Кто крайний?• 12 февраля 2024
рекомендую задать вопрос бесплатным юристам
Юрилична допомога ’ Право на захист’.
мне по фирме помигли. отвечают на любые вопросы и сразу пишут закон, пункт, алгоритм действий
Юрилична допомога ’ Право на захист’.
Залізна тьотя• 12 февраля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Проблеми з забезпеченням формою це через старі совєцькій стандарти. Військовий стаж і не треба, бо він не враховується в страховий. Хай краще податки як цивільний платить, то це все входить в стаж для пенсії. Там є ньюанс. Знайомі військовослужбовці, що давно звільнилися , влаштувалися свого часу на цивільну роботу, але страхового стажу 30 років не набирають, тому виходячи на пенсію цивільну з дуже з малими цифрами, треба доробляти в 60+, напрацьовувати страховий стаж мін 30 років...
Залізна тьотя• 12 февраля 2024
Ответ дляКто крайний?
Юрилична допомога ’ Право на захист’.
Безоплатні юристи просто озвучують прайс при зверненні
НаБалКоніХодять
• 12 февраля 2024
Ответ дляСито для думок
Мати фоп не заборонено.
мати не заборонено. а чи можна вести з нього діяльність, грубо кажучи ’з окопу’?
НаБалКоніХодять
• 12 февраля 2024
Ответ дляМетелик
фото
я розумію, що якщо був фоп і людину мобілізували - можна не закривати, не вести діяльність і не платити податки. А чи можна отримувати дохід як фоп, при цьому отримуючи з/п як військовий?
Кто крайний?• 12 февраля 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
так там в чате ответы). какой прайс. не гоните. я интгда читаю чужие ситуации и ответы. вопросы вообще любые, наслкдство, призыв, зп, фирмы, инвалилностт. я тут в каком то совете подсмотрела. но таки да- абсолютно бесплатно
Ксерокопия ночи• 12 февраля 2024
Краще оформіть ФОП на себе і працюйте. Чоловік хай закриє свій ФОП та даст вам доручення, у тому числі, представляти його в податковій по підприємницьким справам. Звісно, все залежить від роду діяльності, але, по уму, краще зробити так.
Чи, якщо закритися неможливо, наприклад, є якісь ліцензії, то брати вас найманим працівником.
Каляка маляка• 12 февраля 2024
Ответ дляПросто каралева
Нащо таке писати?
Вона просто попередила про те, що може бути, а не сказала, що саме так буде у автора.Дай Бог усім повернутися додому цілими та неушкодженими, крім чоловіків орчинь, їх не шкода.
Ms. Iphone• 12 февраля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
щось не зрозуміло кого оформленних? фопів?
Чоловіків оформлених на його фірмі
Експедитори, водії
Ms. Iphone• 12 февраля 2024
Ответ дляЖенщинас
І що буде робити?
Не знаю(
З генеральним буде говорити завтра
Сито для думок• 12 февраля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Є посади в зсу, які вважаються держ службою, там заборонено мати фоп.
А так знаєте скільки директорів воюють, і працюють же підприємства. Зараз же вся Звітність в ел вигляді, багато роботи онлайн. Можна і з окопу, якщо що.
Працюю з директорами та фопами, тому дотична до цього.
Помаранчова душа• 12 февраля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Вам вже скинули навіть скріншот.
Не провадить діяльність - все на паузі (робота, податки....).
Провадить діяльність, зокрема через ДОВІРЕНУ ОСОБУ, - отримує дохід і платить податки..... і т.д.
Ви МОЖЕТЕ за дорученням/довіреністю здійснювати діяльність, підписувати документи своїм підписом, представляти чоловіка в податкових та інших органах, відкривати/закривати банківські рахунки і здійснювати всі можливі операції...
Це типова ситуація і нічого тут такого немає. Головне, щоб це все було детально прописано в довіреності. Інакше впретеся в те, що систематично будете переробляти довіреність.
Птица Говоруша• 12 февраля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Не можна отримувати дохід, у знайомого були проблеми, розбирався з юристами.
Хотіли, щоб увесь дохід державі віддав.
Метелик• 12 февраля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Є чат-бот податкової в телеграмі, задайте там чітке питання, щоб не було цих домислів.
Сито для думок• 12 февраля 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Хотіли, щоб увесь дохід державі віддав.
Та шо Ви таке кажете, а нічого, що багато хто ще з військовослужбовців на роботах числяться і їм фірми зп платять.
Вам її віддати?
Ще раз, є посади в зсу де числяться держ службовцями, тим не можна, а в основному нічого не заважає бути фопом, директором чи найманим працівником.
Вам її віддати?
Птица Говоруша• 12 февраля 2024
Ответ дляСито для думок
Вам її віддати?
Можливо числився держслужбовцем. Він юрлице. Я подробиць не знаю, але проблеми були. Вже звільнився з армії.