НаБалКоніХодять• 12 февраля 2024

Фоп і мобілізація

якщо чоловіка мобілізують (він фоп 2група без найманих) чи можу я за його відсутності вести справи і проводити гроші через його розрахунковий рахунок? чи це заборонено?
В танке• 12 февраля 2024
Тоже интересно.
Гуру троллинга• 12 февраля 2024
Пусть оставит вам доверенность с правом представлять его интересы. И пусть перечислит все по максимуму.
Мой_ужин• 12 февраля 2024
Через офіційне доручення на тимчасове ведення підприємницької діяльності
автор НаБалКоніХодять • 12 февраля 2024
Ответ дляГуру троллинга
питання в тому чи не буде наприклад у податкової питань, що він воює а на рахунок при цьому ідуть кошти. типу він же не може одночасно працювати і військовим і фоп?
Сливочная пенка• 12 февраля 2024
Генеральная доверенность. На все случаи жизни.
автор НаБалКоніХодять • 12 февраля 2024
Ответ дляМой_ужин
просто доручення? мене як працівника оформляти не потрібно?
Сливочная пенка• 12 февраля 2024
Сходите к нотариусу, там вам все расскажут и напишут, как надо.
Аноним_• 12 февраля 2024
Интересно, какой дебил поставил смеющийся смайлик? Это такая смешная тема?
автор НаБалКоніХодять • 12 февраля 2024
Ответ дляАноним_
та ясно що це матрьони
Завжди недо...• 12 февраля 2024
Ответ дляАноним_
Тут полно русни. Они и в ещё более неуместных случаях тычут эти смайл.
Аноним_• 12 февраля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
та ясно що це матрьони
Ах, ну да. Биомусору интересно, как живут в Украине.
Сливочная пенка• 12 февраля 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Тут своих идиоток хватает.
Пупуговка• 12 февраля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Почитайте закон.
Фоп лучше закрыть.
автор НаБалКоніХодять • 12 февраля 2024
Ответ дляПупуговка
Почитайте закон.
Фоп лучше закрыть.
який саме закон?
Пупуговка• 12 февраля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
який саме закон?
Отслеживайте изменения.
Сливочная пенка• 12 февраля 2024
Ответ дляПупуговка
Почитайте закон.
Фоп лучше закрыть.
Зачем? Пусть принимает платежи как за ранее выполненные услуги.
Цікавий писочок• 12 февраля 2024
Ответ дляПупуговка
Отслеживайте изменения.
Какой именно закон, дайте ссылку. Вы же на него указываете. Мне тоже интересно
Мой_ужин• 12 февраля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Краще вас оформити як найманого працівника, так по звітності простіше буде
Пупуговка• 12 февраля 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Даже не буду искать. Включите логику. Даже без закона. человек в окопе не может вести ФОП. О последствиях даже писать не буду.
Життє Бентежне• 12 февраля 2024
Ответ дляПупуговка
Почитайте закон.
Фоп лучше закрыть.
Чому? Він же мобілізований, а не військовий? В мене також чоловік зараз служить. Мобілізований. Те, що можна військовим, то те не можна мобілізованим. Мобілізованому навіть не рахується військовий стаж, а йде звичайний стаж. Форма видається один раз і до гробу. А військовим 2 рази на рік. І відпустка в мобілізованого - як командир відпустить. І ще багато чого? Короче, мобілізований - це тварь безправна. І якщо він рахується громадянським, який просто виконує військовий обов´язок, то чому він не має права на ведення ФОП?
автор НаБалКоніХодять • 12 февраля 2024
Ответ дляПупуговка
так ви нічого по ділу і не написали
Цікавий писочок• 12 февраля 2024
Ответ дляПупуговка
Ну то есть от фоп Вы очень далеки)))
Цікавий писочок• 12 февраля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
так ви нічого по ділу і не написали
Сплошной пиздеж))
Просто каралева• 12 февраля 2024
Ответ дляПупуговка
Та да, якщо налоги платити так вони перші кишеню відкривають. А перевірки як він пройде, після закриття, теж прям з окопу
Женщинас• 12 февраля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ну і брєд. Мобілізовані такі самі військовослужбовці. Так само іде військовий стаж. Речове в нас в бригаді в першу чергу видається мобілізованим. Відпустки так само, як і контрактникам - фіг вибʼєш.
Автор, чи може мобілізований бути фоп залежить чи простий він солдат, тоді може. Але якщо командир взводу чи мобілізований в тцк, військові органи управління, то не можна
Пупуговка• 12 февраля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
так ви нічого по ділу і не написали
По делу. Похоронка пришла в январе ноябрем, а деятельность была.
Это то что происходит на практике.
Ms. Iphone• 12 февраля 2024
Мій директор бази
Сказали принести списки оформлених до 23 лютого
Почнуть всі звільнятись масово, ну і чоловіку моєму вручать я так зрозуміла
Просто каралева• 12 февраля 2024
Ответ дляПупуговка
Это то что происходит на практике.
Так, в нас навіть померли донатять в бюджет, а ви не знали?
автор НаБалКоніХодять • 12 февраля 2024
Ответ дляПупуговка
Это то что происходит на практике.
вибачте, а кого в такому випадку штрафують? того на кого уже прийшла похоронка?
Забрызжу ядом• 12 февраля 2024
Ответ дляMs. Iphone
Мій директор бази
щось не зрозуміло кого оформленних? фопів?