Хитрушка-чекушка• 12 февраля 2024
Таро, у вас был опыт?
Добрый вечер.
Сейчас на каждом шагу говорят про Таро.
У вас был опыт с тарологами?
Хоть что-то сбылось?
Просто интересно) Я так понимаю, это новый вид шарлатанства?
Сейчас на каждом шагу говорят про Таро.
У вас был опыт с тарологами?
Хоть что-то сбылось?
Ряженка• 12 февраля 2024
Как и любые гадания, привороты, отвороты, предсказания, снятие порчи, открытие чакр. Смысл этого всего только в том, чтобы денежка из вашего кармана перекочевала в карман кармапроктолога.
Мусик Пусик• 12 февраля 2024
Мне как то случайно сотрудница погадала и только потом я осознала, что все сбылось. Через время попросила ее снова погадать и опять в яблочко. Потом к сожалению связь потерялась..
никогда не верила в гадания. Но есть люди, которым действительно дано
Раздражевская• 12 февраля 2024
Була в тарологів багато разів.Зробила висновок що і не завжди повино сбуватись прям усе, тому що получивши інфорацію на її основі приймаю рішення, а прийнявши рішення все міняеться, та треба знову йти на сеанс.Та не все може програтися так буквально як розказує таролог.Мені нагадали що буду заміжня, чоловік буде военний, та буде двоє дітей.Насправді ж у житті програлося так, що правда двое дітей але від двох різних шлюбів, чоловіки не є военними але першого тоді челала з армії, він прийшов і ми оружилися.)
Зайканалужайке• 12 февраля 2024
Мені колега розклад робила, усе збулося))
По розкладу передбачила мені багато подарунків- так і було, при чому неочікувано, і повернення людей з минулого, і теж це збулося- почав писати хлопець, якого відшила пару років тому, теж ніяких передпосилок не було до цього.
Але в таро я не вірю, думаю, це все просто збіг.
Ответ дляЧаюри
Перша це якась авторська? Друга схожа на переробку класики.
Перша авторська, але на основі класичної ’райдера-уейта’, друга -- класична, але без полів, а ім´я художниці попереду) Я хочу ще декілька, наразі активно дивлюся на ньювіжн, там дещо вивернутий погляд на символіку.
А ось і я• 12 февраля 2024
Ответ дляЛуковая
Очень даже не новый. Опыт был и есть. В чем шарлатанство?
мне тут такого наплела тарологша,что уши в трубочку свернулись и что я заграницей и думаю как мне там остаться (не выезжала с 21-го года если что) абсолютно все мимо ,но денег переведи ,на энергию или какую они забыла там хрень пишут
Ответ дляTammy21
Мені 78 дверей подобаються, і ще які наснилися Неба і землі.
Natalifairy• 12 февраля 2024
Да, мелочь спросила, сбылось. Вот на днях отписалась тарологу. Она бесплатно отвечала на 1 вопрос, новую колоду нарабатывала.
Я ніколи не замовляла послуг у інших, але сама собі чомусь придбала колоду таро погратись. Відчуваю, що не все розумію. Інколи сприймаю значення інакше, ніж як пропонується трактувати інструкцією. Не впевнена, наскільки відповіді правдиві, але дивує те, що коли питаєш про гроші, то й карти, так би мовити, про гроші, а коли про війну, то й карти войовничі, інші.
Хитрушка-чекушка
• 13 февраля 2024
Ответ дляNatalifairy
А можете написать ее контакты, пожалуйста)
Ищу-брожу• 13 февраля 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
У меня вопрос был из сферы да-нет, поэтому однозначно нельзя утверждать сбылось или нет.
Мейк-ап форева• 23 февраля 2024
Ответ дляА ось і я
Наплела ж вам на шару, конечно. А вы были под анонимом
А ось і я• 23 февраля 2024
Ответ дляМейк-ап форева
нет. в личку .а потом вайбер и денег попросила, так что мимо,они ж все пишут что тренируются ,а потом мин 200грн дай на очищение или не помню на что они там побираються
Мейк-ап форева• 23 февраля 2024
Ответ дляА ось і я
так напишите , кто , - чтоб другие не попались
Таро Клеопатра• 26 февраля 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Пишите