Интимная• 12 февраля 2024
Відпочинок після смерті чоловіка
У мами недавно помер чоловік(рік ще не минув)
Вона ніде ніколи не була.
І тут є шанс відпочити в Єгипті (відсвяткувати її 65 років і свекра 75 і +мій )
Не знаю чи можна їй запропонувати?
Чи не зарано ще відпочивати?(
Так хочеться щоб вона відовліклася трошки....
Вона ніде ніколи не була.
Не знаю чи можна їй запропонувати?
Чи не зарано ще відпочивати?(
Колдунья-вещунья• 12 февраля 2024
Хай їде, не розумію в чому проблема. Невже померлому було б приємно оці всі жалоби і страждання?
Засомневаю• 12 февраля 2024
Звичайно можна
Навіщо ці забобони
Памʼятаю
Як в ковід тут одна писала в темі - у батьків день народження , але ми не підемо вітати , не можна , ви шоооооо , а як захворіємо ((((
Я їй писала - життя мить , ідіть вітайте гуляйте відпочивайте
Завтра може не настати
Навіщо ці забобони
Памʼятаю
Завтра може не настати
Скорая помощь• 12 февраля 2024
Можна і треба. Завтра може не вийти, життя змінюється самі бачите як. Не обов´язково прям гучно, але відволікти її від горя треба
Глубоководная селедка• 12 февраля 2024
Спитайте, а ви всім кагалом збираєтесь? Може їй це і потрібно а може навпаки буде нервувати, за спрос не б´ють в нос
Интимная
• 12 февраля 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Він її ніколи нікуди не відпускав.
Тож боюсь і зараз вона не захоче...
Интимная
• 12 февраля 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Пропонуйте. А вона хай вирішує
Дякую
Напевно ви праві
Цікавий писочок• 12 февраля 2024
Ответ дляИнтимная
Дякую
Напевно ви праві
Это совсем не значит,что мама тоже должна залезть в гроб.Берите с собой.
Колдунья-вещунья• 12 февраля 2024
Ответ дляИнтимная
Він її ніколи нікуди не відпускав.
Тож боюсь і зараз вона не захоче...
То вона так ’хотіла’. Співзалежні були
Маргарита и Мастер• 12 февраля 2024
Мы свою свекровь тоже свозили в Египет через 2.5 месяца после смерти ее мужа. Просто это было сильным потрясением для всех нас и нужно было выдохнуть и хоть немного переключится. Не вижу в этом ничего плохого
Стрекозей• 12 февраля 2024
Мою знайому дочка через 2 міс позвала в Єгипті після тривалої хвороби і смерті чоловіка
Та не реву я• 12 февраля 2024
Ідея нормальна. Але чому тут обирають саме Єгипет? Таке собі мєє.
13чудоСВЕТА• 12 февраля 2024
В мене свекруха через 1,5 року вже знову заміж вийшла теж у 65, а ви з відпусткою не знаєте що робити )
И.О. человека• 12 февраля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Звичайно можна
Навіщо ці забобони
Памʼятаю
Завтра може не настати
Навіщо ці забобони
Памʼятаю
Завтра може не настати
Нуу, в ковид каждый сходил с ума по своему. Но, например, если будут симптомы болезни у меня, то я и сейчас к отцу не пойду. У него деменция, ещё не хватало добить его мозги ковидом этим дебильным
Засомневаю• 12 февраля 2024
Ответ дляИ.О. человека
Ми не хворіли ніхто
Сімʼя 12 осіб
И.О. человека• 12 февраля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Ми не хворіли ніхто
Сімʼя 12 осіб
Так это же круто! Я тоже ещё не болела, ну или может болела, просто не знаю. Муж сильно болел, мама до сих пор с сердцем мучается после болезни, а вот у отца после ковида резкий скачок был в минус. Это херня сильно по сосудам дает
БезникаяЯ• 12 февраля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Ми не хворіли ніхто
Сімʼя 12 осіб
Дивно, а ми по декілька разів вже встигли
Смурфик• 12 февраля 2024
Папа умер в марте,в августе с мамой ездили на море. Все норм ,надо сменить обстановку.
Интимная
• 12 февраля 2024
Ответ дляТа не реву я
Червоне море і його жителі) неймовірні