Та_все_ок_будет• 12 февраля 2024

Як наносити парфум, щоб аромат тримався довше?

АгатаХристя• 12 февраля 2024
Я на волосы наношу.
Заместитель Анонима• 12 февраля 2024
Цікаво, читала, що на жиру гарно зберігається. Тобто, крем-вазелін нанести, а на нього парфуми
сою не люблю• 12 февраля 2024
Якщо шкіра зволожена, краще тримається. Є спеціальні креми бустери або просто без запаху
сою не люблю• 12 февраля 2024
Ще в поєднанні з таким самим парфумрваним кремом))
Завтра не пью• 12 февраля 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
На мне отлично
Метровий сантиметр• 12 февраля 2024
На теплые места - за уши, на запястья, на затылок, виски. Но не везде сразу только)
Я наношу на чистые сухие волосы, на затылок - держится до следующего мытья обычно