Губка Боб• 12 февраля 2024
Важко працювати (
Працюю в парі з колегою. Фріланс. У кожної своя частина роботи. Останнім часом мені все складніше це дається. Я в Україні, Київ. Вона закордоном. Останнім часом мені все складніше дається повноцінно працювати. Як раніше. Купа проблем з дітьми, періодичні обстріли. Так, це не Харків. Але з дітьми все рівно страшно буває.
А вона в цей час максимально активна, сповнена енергії. А давай то, а давай так.
Мені й не зручно, що я не можу в такому режимі ( і робота потрібна. Та й подобається.
Відпустку зараз не можу взяти. По об´єктивним причинам. Давно пообіцяла в цей час підстрахувати. А я не можу фізично. Із-за втоми проблеми з уважністю та пам´яттю. Можу просто вирубитися за ноутбуком.
Я навіть не знаю яку пораду хочу(
Не худа ні разу• 13 февраля 2024
Ответ дляМолчалка
Автор, а какие проблемы сейчас в Киеве, что мешают работать и прямо так выбивают из колеи? Я сама в Киеве, как по мне сейчас спокойно.
ну да, действительно, какие.
Не худа ні разу• 13 февраля 2024
Ответ дляГубка Боб
Я так на вулиці. Поки не виходить бігати, то ввечері на півгодини йду пройтися. Свіже повітря також гарно так додає свіжості в голову.
Про виїхати.... Не знаю. Якщо не зможу привести себе в форму, то може таки поїдемо. Воно й дітям же передається мій стан. Особливо старший. Вчора ’ знаєш, я якийсь не в собі. Не розумію що зі мною, але не відчуваю себе. Неначе я це не я’
Він в мене такий, чутливий хлопчик .
Ой, это диссоциация. В этот момент времени - это защитная реакция, в перспективе - не очень хорошо. Я, взрослая тетя, очень некомфортно воспринимаю диссоциацию, а ребенку тем более тяжело.
Губка Боб
• 13 февраля 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Почитала що це. У мене в самої таке іноді буває. Але в той момент, коли малий сказав, мені навіть якось непо собі стало.нп вистачало щоб ще проблеми з психікою у дитини почалися (((
Не худа ні разу• 13 февраля 2024
Ответ дляГубка Боб
Да, тут нужно думать и что дальше, и как позаботиться о себе и детях психологически. Попробуйте начать с психолога для себя.