КоролеВешна• 13 февраля 2024
Підкажіть по розміщенню
Дівчатка, цікавить таке питання. Я розумію що все залежить від отелю. Я взагалі ніколи не відпочивала закордоном. А тут подруги запропонували відпочити трохи, перезавантажитись. По всім пропозиціям бачу чи 2, чи 2+1 дит, чи 2+2 дит.
А як розміщують 3 доросли людини? Які номери для цього бувають?
Khmelnichanka• 13 февраля 2024
Різні. Які замовите. Може бути і стандарт з 3 ліжками чи одним односпальним і одним двоспальним. Може бути двох кімнатний номер, є і інші варіанти розміщення.
ПочтальЁнша• 13 февраля 2024
я би брала окремі номери, жити навіть вдвох в кімнаті - то треш, втрьох - не уявляю.