Играю у края• 13 февраля 2024
Дівчата, як продажі?
На роботі вигоріла, оце думаю, може трохи продажами зайнятися, є одна думка цікава, ще поношу її з собою, як у Вас зараз?
Не планую одразу вкладати і крутити багато грошей (хоча в мене зараз не густо), але хоча б спробую вирватися з замкнутого кола, якась тисяча не буде зайвою зараз.
Цигарний шланг• 13 февраля 2024
Дивлячись що продавати. Якісь шмотки, косметика це зараз нікому не треба. Зараз добре йдуть інструменти, зоотовари.