Спасу мир• 13 февраля 2024

Не робіть як я. Сама себе покалічила спортом

Почала інтенсивні тренування по ютубу через день. Все було добре спочатку. Через 3 тижні різко забодали коліна так, що тепер (2 тижні потому без занять) я після незначної прогулянки не можу ходити, падаю з ніг. Під ногами шишки моі стали більшими. Це потрібно до ортопеда чи до кого звертатися? Розпач…. Була здорова до цього спорту. Шишки ніколи не заважали життю, а зараз розігнути ногу для мене боляче
julia-678c• 13 февраля 2024
Нафига было так резко начинать?

Перша на селі• 13 февраля 2024
И нафига это было?
Почему не постепенно увеличивать нагрузку?
Перша на селі• 13 февраля 2024
К ортопеду и хирургу.
Дама_с_караваем• 13 февраля 2024
травмування в спорті результат неправильного виконання вправ
Тектологиня 80lv• 13 февраля 2024
Если у вас не было подготовки или вы давно не занимались, то вы не понимали, что сразу нагружать нельзя?
Мальчун-задирун• 13 февраля 2024
Рост вес возраст , и фото шишек покажите
И раз у вас они были, то это уже проблемы и их надо было лечить
Обнимашкина• 13 февраля 2024
Да такое тоже бывает. Моя тётя йогой усугубила ситуацию с позвоночником.
Аноним_1857• 13 февраля 2024
В институт травматологии на Воровского,если вы в Киеве
Баба Йога• 13 февраля 2024
Є такий спеціаліст, як лікар спортивної медицини.

Баба Йога• 13 февраля 2024
А з шишками, мабуть, до судинного хірурга
Пиши-пропало• 13 февраля 2024
Вы по Ютубу, а я с реабилитологом в реб центре. Два раза, и каждый раз заканчивался стационаром
автор Спасу мир • 13 февраля 2024
Ответ дляjulia-678c
Нафига было так резко начинать?
Хотіла схуднути
автор Спасу мир • 13 февраля 2024
Ответ дляПерша на селі
И нафига это было?
Бо на ютубі думала все буде ок….
julia-678c• 13 февраля 2024
Ответ дляСпасу мир
Хотіла схуднути
И как успехи?
julia-678c• 13 февраля 2024
Ответ дляСпасу мир
Бо на ютубі думала все буде ок….
Индюк тоже думал да в суп попал
ЛолитаНеРазлита• 13 февраля 2024
Ответ дляСпасу мир
Хотіла схуднути
А худеют от спорта? Сколько вам лет,что не знаете до сих пор- что худеют исключительно от дефицита калорий?
КартаБезКомиссий• 13 февраля 2024
Якщо багато зайвої ваги а ви як на аеробіці стрибали - то звичайно хана колінам. Ну і якщо не слідкуєте за технікою виконання.
вре_Динка• 13 февраля 2024
тому що якщо самі не вмієте займатися, треба платити грамотному! саме грамотному тренеру, який буде вас контролювати, вчита правильній техніці, та виправляти
Поліцейський патруль• 13 февраля 2024
Ответ дляСпасу мир
Хотіла схуднути
шишки-може бути кіста..,після нагрузок колін у мене.колись вилізло...((. а взагалі,- після ковіду часто побочка на сустави...я після кожного ковіду -маю цю радість, мовіксикам під рукою..,бо вже в хроніку перейшло.

Кручу хвости• 13 февраля 2024
Сало сила
Спорт могила
Так було завжди
Є
І буде
автор Спасу мир • 13 февраля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
І що ви робили? Подивилась в гуглі дуже схоже…
парИла я парИла• 13 февраля 2024
Нее, никаких приседаний и выпадов в мои 40+
Аквафитнес и йога спокойная
Кто крайний?• 13 февраля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Худнуть від дефіциту калорій, а тіло підтягують спортом. Одне одному не заважає, а доповнює
ЛолитаНеРазлита• 13 февраля 2024
Ответ дляКто крайний?
И шо? Она хотела похудеть, ясно написано.
Білка в колесі• 13 февраля 2024
Отак і закінчуються безкоштовні тренування по ютубу. Лікування по формулах і інтернету і так далі
Закусенец• 13 февраля 2024
Зі спортом треба обережно, я себе майже до серцевого нападу довела з Джиліан Майклз, швидку викликали
ЭмчЭндЭм• 13 февраля 2024
Ответ дляБілка в колесі
У мене з безкоштовними тренуваннями по ютубу ніяких проблем, але ж вправи роблю лайтові, і без навантажень на коліна бо знаю що мені не можна. У всьому має бути міра і здоровий глузд
Пошаманю• 13 февраля 2024
Ответ дляЗакусенец
О Боже. Я колись з нею займалась, результат подобався. Що з вами сталося?
Ласую колобками• 13 февраля 2024
Ответ дляЗакусенец
Це точно. Я з нею худіла коли була 60 кг і коли 85, це небо і земля. Думала винесуть мене, тиск піднявся ... тепер тільки легенькі махи руками і ногами
Соображалочка• 13 февраля 2024
Можно же просто ходить гулять по вечерам