Alexanas• Изменено 13 февраля 2024

Ура! Американцы проголосовали за помощь Украине!

Будет помощь Украине! Аж на душе полегчало!
Фінальне голосування щодо законопроєкту, який передбачає допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню, відбулося у верхній палаті Конгресу США сьогодні, 13 лютого. Сенатори підтримали законопроєкт, “за” проголосували 70 сенаторів. Президент України Володимир Зеленський подякував сенаторам за ухвалення цього рішення у своєму зверненні, повідомляє FREEДОМ.
“Є позитив зі Сполучених Штатів: щойно Сенат проголосував за продовження підтримки нашої країни, наших воїнів. Рішення, заради якого ми дуже багато працювали. Рішення, якого очікували не лише ми, але й багато інших народів, зокрема у Європі”, — сказав він.

https://uatv.ua/uk/dyakuyu-kozhnomu-iz-70-senatori...
Tammy21• 13 февраля 2024
Ответ дляFlower Girl23
Эти деньги не пойдут на социальные выплаты, Штаты предупредили сразу...
Ок. Але я писала в цілому. Фактично велика частка усіх соц.виплат робиться саме з іноземних грошей.

Flower Girl23• 13 февраля 2024
Ответ дляFilomena
З вами все добре?
Чи ви хочете щоб по нам просто катком проїхала рос армія?
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 13 февраля 2024
Ответ дляFilomena
З вами все добре?
Та кацапи так і кажуть від початку що у всьому винні ми самі, а вони нам допомагають
kuskus• 13 февраля 2024
Сьогодні зліт лаптєногих на сайті
lilu1990• 13 февраля 2024
Ще не кінцеве рішення, на жаль. Та ж ті гроші підуть американським виробникам зброї. Чому так багато негодуючих?
Filomena• 13 февраля 2024
Ответ дляFlower Girl23
Удалено администрацией...
Без коментів.
Донбас тому свідок.
Tammy21• 13 февраля 2024
Ответ дляБайрактарочка
ви щось поміж рядочків читаєте?
на пенсії і субсидії окремі допомоги завжди виділяються.
я десь написала шо я не рада чи не треба було виділяти? придумали собі шось.
я лише констатую факт шо гроші знову в черговий раз підуть не по призначенню.
якби всі допомоги йшли по призначенню не було б зараз новин шо нема чим воювати. допомоги по кишеням пилять, а волонтери на дрони і автівки збирають, а військові спорядження собі купують за власний кошт
Я читаю рівно те, що ви написали. Якщо б ви були праві, то соціальні теж би не сплачували і зброї крупнокаліб. б не було. А це не так. Не треба, будь ласка, писати, що вся армія лише на донатах тримається. Хоча вони і неймовірно важливі!
Байрактарочка• 13 февраля 2024
Ответ дляYammystar
60 це на всіх я так розумію?
60млрд Україні. а 35 на ізраїль і тайвань
Lusik 26• 13 февраля 2024
Ответ дляFlower Girl23
Удалено администрацией...
О, то це виявляється США на нас напало???? США ракетами та шахедами обстрілює???? Ой-ойой - ’проклятая Омерика виноватая’

Tammy21• 13 февраля 2024
Ответ дляFlower Girl23
Удалено администрацией...
🪆❓
In limbo• 13 февраля 2024
Ответ дляБайрактарочка
нова партія бабла на розпил?
Знову за рибу гроші. Ці кошти до нас не доходять, на них закуповується/виробляється зброя в самих же штатах.
owl62• 13 февраля 2024
Ответ дляkuskus
Ви б хотіли, що б не дали і наших хлопців вагонами вивозили? американцям треба ввести кращий контроль над баблом, тоді проблеми відпадуть
А хіба бабло привозять ’налом’ на літаках? Малось на увазі, що на затверджену суму нам дадуть зброю
Nonavlon• 13 февраля 2024
То це ж ще не кінець(( Ще має бути одне голосування!
rybka21• 13 февраля 2024
Ответ дляkuskus
Сьогодні зліт лаптєногих на сайті
Хіба тут було якось інакше?
Irinkalak• 13 февраля 2024
Ответ дляkuskus
А хто знищує країну, уточніть?
Войну можно было остановить год назад
Но наши хазяева посчитали, что лучше воевать
In limbo• 13 февраля 2024
Ответ дляFlower Girl23
Удалено администрацией...
А зараз вона що робить? Пірʼям лоскоче? І що означає «если бы хотела»? 😡
Попіднімали голови б🤬
Nonavlon• 13 февраля 2024
Ответ дляAlexanas
Разве это не окончательное решение?
ні, звичайно
lilu1990• 13 февраля 2024
Ответ дляIrinkalak
Войну можно было остановить год назад
Кінцеве рішення все одно за головнокомандувачем
rybka21• 13 февраля 2024
Ответ дляTammy21
🪆❓
Анііщьонєначіналі

kuskus• 13 февраля 2024
Ответ дляrybka21
Хіба тут було якось інакше?
Можливо я сьогодні особливо чутлива до їхнього смраду
Lusik 26• 13 февраля 2024
Ответ дляFlower Girl23
Удалено администрацией...
Як там в Єкатеринбурзі?...не замерзаєте? хуйла портрет поцілували на ніч?
Seehund• 13 февраля 2024
Ответ дляIrinkalak
Войну можно было остановить год назад
Как?)
rybka21• 13 февраля 2024
Ответ дляkuskus
Для їхньої творчості тут всі умови створені
owl62• 13 февраля 2024
Ответ дляFlower Girl23
Удалено администрацией...
Чому ж - ’хотелі Києв за три дня’
kuskus• 13 февраля 2024
Ответ дляIrinkalak
Войну можно было остановить год назад
Дурень думкою багатіє, це не я придумала-народна творчість
Nat-li• 13 февраля 2024
Ответ дляFilomena
Без коментів.
Донбас тому свідок.
Цветочная бабка совсем потухла от новости
Irinkalak• 13 февраля 2024
Ответ дляLusik 26
А не пробовали шире взглянуть? Почитать что-то кроме укрновостей
owl62• 13 февраля 2024
Ответ дляkuskus
Сьогодні зліт лаптєногих на сайті
Поспішають заробити. З 1 березня на кацапії закривають ВПН
rybka21• 13 февраля 2024
Ответ дляowl62
Для іпсошніц буде виділений канал
Nat-li• 13 февраля 2024
Ответ дляIrinkalak
Шарика уже читанули сегодня, дякую