Alexanas• Изменено 13 февраля 2024

Ура! Американцы проголосовали за помощь Украине!

Будет помощь Украине! Аж на душе полегчало!
Фінальне голосування щодо законопроєкту, який передбачає допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню, відбулося у верхній палаті Конгресу США сьогодні, 13 лютого. Сенатори підтримали законопроєкт, “за” проголосували 70 сенаторів. Президент України Володимир Зеленський подякував сенаторам за ухвалення цього рішення у своєму зверненні, повідомляє FREEДОМ.
“Є позитив зі Сполучених Штатів: щойно Сенат проголосував за продовження підтримки нашої країни, наших воїнів. Рішення, заради якого ми дуже багато працювали. Рішення, якого очікували не лише ми, але й багато інших народів, зокрема у Європі”, — сказав він.

https://uatv.ua/uk/dyakuyu-kozhnomu-iz-70-senatori...
Tammy21• 13 февраля 2024
Ответ дляElmyska
Ну к баблу живые души требуются. А вы только деньгам радуетесь, а как на фронт то сразу волонтёры, инвалиды. Мне эта бесконечная война и на не на. Я не радуюсь. Пусть договориваются. Или идут воевать только те, кто радуется помощи
Ви в якому місті? Обміняєте його на ’мир’?

Seehund• 13 февраля 2024
Ответ дляrybka21
Сьогодні цю тему відпрацьовують.
Такіхусловійуженєбудєт
Только никто не знает, что за условия. Прямо кот Шрёдингера какой-то, а не условия.
owl62• 13 февраля 2024
Ответ дляElmyska
А что Вам надо? Триколор над домом, паспорт с курицей и идти НАТО сбрасьівать в Ла-Манш?
Elmyska• 13 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Tammy21• 13 февраля 2024
Ответ дляSpicy -02f0
Так деньги не на соц нужды
Я вже відповіла на подібний комент. Подивитися, якщо цікаво)
owl62• 13 февраля 2024
Ответ дляFilomena
Ні. Потрібні перемовини. Нас готують на весну. Я вже не знаю наші чи чужі.
І колаборантів потрібно пробачити?
nenatasha• 13 февраля 2024
а можна вкрації для опіздавших - що писала квіткова пані, що все повидаляли?
Tammy21• 13 февраля 2024
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Мені було жалко в 2014-ому. Розказати що далі було? Мрієте, щоб онуків вже русня викашувала?
Nat-li• 13 февраля 2024
Ответ дляnenatasha
Да все как обычно-ленин, партия, народ. Омерика столкнула лбами братские народы.

Elmyska• 13 февраля 2024
Ответ дляowl62
Я не желаю жить в бесконечной войне. Это не может продолжаться вечно. Рано или поздно все равно договорятся. Только пройдут годы, годы жизни людей, которые закрыты в стране, многие погибнут. А итог один
owl62• 13 февраля 2024
Ответ дляTammy21
А чому б усть-ілим не обміняти?
Tammy21• 13 февраля 2024
Ответ дляnenatasha
Писала, що русня дійде і захопить все і всюди. Потрібно тільки трошки захотіти)
nenatasha• 13 февраля 2024
Ответ дляNat-li
дякую, було б дивно від неї інше очікувати
fishcka• 13 февраля 2024
Ответ дляAlexanas
Ясно(
більше того в конгресі вже пообіцяли навіть не виносити на розгляд це питання, не те що голосувати за нього.
сподіваюсь що якось їх таки продавлять
нинель 1919• 13 февраля 2024
Ответ дляFilomena
якого року?
Elmyska• 13 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Вы так и не ответили на вопрос. Жизнь вашего ребенка и целостность и независимость Украины?
Tammy21• 13 февраля 2024
Ответ дляowl62
А чому б усть-ілим не обміняти?
усть-ілим то сибир. Сибир для китайців))))
Tammy21• 13 февраля 2024
Ответ дляElmyska
Ви теж не відповіли, хоча я і не питала) Ви ж вивезли своїх?
fishcka• 13 февраля 2024
Ответ дляIrinkalak
Войну можно было остановить год назад
Но наши хазяева посчитали, что лучше воевать
ваші хазяєва вже зупиняли війну з Чечнею в 96-му. а в 99-му знов напали

Пані в лопухах• 13 февраля 2024
Ответ дляIrinkalak
Войну можно было остановить год назад
а тепер не знають як вигрести з отого всього.
Elmyska• 13 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Никого не вывозила. Муж не выездной. Хочу свободу выбора
owl62• 13 февраля 2024
Ответ дляElmyska
Никто не желает. Конкретньіе предложения есть? Что Вьі готовьі отдать в обмен на мир?
Lusik 26• 13 февраля 2024
Ответ дляgamachok
30 років назад вони настояли на тому, щоб Україна відмовивлась від ядерної зброї
яка була гарантом того - що ніхто не нападе і війни не буде
Чи не так?
Ви знущаєтесь, це було 30 років назад! Я звісно, вибачаюсь, але Украіна могла і не відмовлятися від ядерної зброї, ніхто під дулом пістолета не змушував, по друге, хто ж тоді думав, що параша нападе через багато років...і якщо так розмірковувати, то 30 років назад проголували за тупу російську підкладку Кравчука, а не за патріота Чорновола, і напротязі 30 років справно голосувала за всіляких проросійський представників - то народ також несе відповідальність за свою позицію ’какаяразніца’
Tammy21• 13 февраля 2024
Ответ дляElmyska
Жах який, і що ж (дівчата, хто в Україні зараз, не читаємо, цей шматок не для вас, а для пані) діточки в небезпеці? Як так? Ви ж так бережете життя...
МАМА НИКИТКИ-2• 13 февраля 2024
Не радійте передчасно. Ще голосування в нижній палаті повинно пройти.
Єдиний + в сьогодняшнєму голосуванні, що тепер Джонсону не має смислу блокувати постановку закона на голосування. Його винесуть на голосування звичайною більшістю голосів. Але в демократів лише 213, а потрібно 218. Отже тримаємо кулачки і молимося усім Богам
СhanelKa• 13 февраля 2024
Жоден з присутніх в цій темі тих грошей не відчує.
Але, впевнена цю саме цю допомогу ще дадуть
Останній раз
Elmyska• 13 февраля 2024
Ответ дляowl62
У меня ничего нет , что можно обменять на мир. А жизни своих родных не готова отдать за мир. Мне тогда мир без них не нужен. А вы готовы родными пожертвовать ради мира?
Filomena• 13 февраля 2024
Ответ дляMrsQueen
Коли в країні боргів стільки , що ще й онуки наші віддавати будуть, то це добре ?
Я вже цей графік викладала. Зараз наш борг 137 ? Останній раз я бачила.
Зауважте що з 2008 до 2013 війни у нас не було. Був долар по 8.
owl62• 13 февраля 2024
Ответ дляTammy21
А що для кацапів? Все, що за московською окружною дорогою? Достатньо буде я думаю
Пані в лопухах• 13 февраля 2024
Ответ дляFilomena
Не буде ніяких перемовин.