Alexanas• Изменено 13 февраля 2024

Ура! Американцы проголосовали за помощь Украине!

Будет помощь Украине! Аж на душе полегчало!
Фінальне голосування щодо законопроєкту, який передбачає допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню, відбулося у верхній палаті Конгресу США сьогодні, 13 лютого. Сенатори підтримали законопроєкт, “за” проголосували 70 сенаторів. Президент України Володимир Зеленський подякував сенаторам за ухвалення цього рішення у своєму зверненні, повідомляє FREEДОМ.
“Є позитив зі Сполучених Штатів: щойно Сенат проголосував за продовження підтримки нашої країни, наших воїнів. Рішення, заради якого ми дуже багато працювали. Рішення, якого очікували не лише ми, але й багато інших народів, зокрема у Європі”, — сказав він.

https://uatv.ua/uk/dyakuyu-kozhnomu-iz-70-senatori...
Irinkalak• 13 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Кінцеве рішення все одно за головнокомандувачем
Смешно. Или наоборот, плакать хочется. Он ничего уже не решает давно.

owl62• 13 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Ще не кінцеве рішення, на жаль. Та ж ті гроші підуть американським виробникам зброї. Чому так багато негодуючих?
Мабуть негодують ті, що надіялись на ’розпил’
kuskus• 13 февраля 2024
Ответ дляIrinkalak
А не пробовали шире взглянуть? Почитать что-то кроме укрновостей
Ну, чому ж, ми читали -історію від Київської Русі до сучасності, а ви що хочете запропонувати почитати?
In limbo• 13 февраля 2024
Ответ дляIrinkalak
Войну можно было остановить год назад
Но наши хазяева посчитали, что лучше воевать
Ваші хозяєва вам переплачують я вважаю
Еленнн• 13 февраля 2024
Ответ дляFilomena
Автор, ще ж конгрес. Рано радіти.
..ну так Наш вийшов і сказав,що дають, тому так і радіють ..
схоже- що про конгрес -не в курсі..
Milanaher• 13 февраля 2024
Ответ дляFlower Girl23
Удалено администрацией...
Ага, а сейчас города под ноль сносят просто так? Не хотя?
kuskus• 13 февраля 2024
Ответ дляNat-li
Шарика уже читанули сегодня, дякую
Да, Шарик сьогодні в буді сидить, обісрався трохи
illi• 13 февраля 2024
Законопроект о выделении 95 млрд долларов на помощь Украине, Израилю и Тайваню набрал достаточное количество голосов в Сенате США. Однако документ вряд ли пройдет через Палату представителей. https://www.dw.com/ru/senat-ssa-odobril-zakonoproe...
Irinkalak• 13 февраля 2024
Ответ дляSeehund
Как?)
Идти на договоренности в Стамбуле, которые были реальные.

Flower Girl23• 13 февраля 2024
Ответ дляMilanaher
Простите, но дальнейшая дискуссия абсолютно бессмысленна... Радуйтесь дальше...
Nat-li• 13 февраля 2024
Ответ дляkuskus
Ну ви йому також трошки допомогли)
Elmyska• 13 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви не задоволені?
Ну к баблу живые души требуются. А вы только деньгам радуетесь, а как на фронт то сразу волонтёры, инвалиды. Мне эта бесконечная война и на не на. Я не радуюсь. Пусть договориваются. Или идут воевать только те, кто радуется помощи
Lusik 26• 13 февраля 2024
Ответ дляIrinkalak
А окрім тупої демагогії може конкретніше висловлюватись будете? На Україну США напало, кожен день українців США вбиває? Давайте ваш ’широкий погляд’, як США ’змусило’ напасти росісю на нас, чи ви посилання на інтерв’ю хуйла напишете, де цей ушльопок стверджує, що Польша в 39 році ’винудила’ гітлера напасти на неї, а Україна ’винудила’ русню напасти.
Spicy -02f0• 13 февраля 2024
Ответ дляAlexanas
Ну так лучше так чем никак!
Так это не финальное голосование
Spicy -02f0• 13 февраля 2024
Ответ дляБайрактарочка
«лучше» как? верхівка собі бабла ще напхає в кишені. точно «лучше»
Успокойтесь, это деньги на оружие, они почти все в США останутся
Filomena• 13 февраля 2024
Ответ дляkuskus
Можливо я сьогодні особливо чутлива до їхнього смраду
Ні. Потрібні перемовини. Нас готують на весну. Я вже не знаю наші чи чужі.
Tammy21• 13 февраля 2024
Ответ дляrybka21
Анііщьонєначіналі
Затріднядайдьомдакієва, ага)
Spicy -02f0• 13 февраля 2024
Ответ дляAlexanas
Разве это не окончательное решение?
Нет, это только допуск к голосованию
Seehund• 13 февраля 2024
Ответ дляIrinkalak
С чего вы взяли? Вы их лично видели?)

owl62• 13 февраля 2024
Ответ дляIrinkalak
Читаємо і рашасайти. У нас ВПН не закривають, на відміну від кацапії
Байрактарочка• 13 февраля 2024
Ответ дляSpicy -02f0
ну все, тоді я спокійна
Spicy -02f0• 13 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Коли люди залишаться без пенсій, субсидій та ін.виплат і почнуть мерти від голоду, вам легше буде?
Так деньги не на соц нужды
Tammy21• 13 февраля 2024
Ответ дляIrinkalak
Войну можно было остановить год назад
Я прям уявляю пози ’служінь’. Часто практикуєте?
Lusik 26• 13 февраля 2024
Ответ дляIrinkalak
О, нова методичка!!!
rybka21• 13 февраля 2024
Ответ дляSeehund
С чего вы взяли? Вы их лично видели?)
Сьогодні цю тему відпрацьовують.
Такіхусловійуженєбудєт
gamachok• 13 февраля 2024
Ответ дляLusik 26
О, то це виявляється США на нас напало???? США ракетами та шахедами обстрілює???? Ой-ойой - ’проклятая Омерика виноватая’
30 років назад вони настояли на тому, щоб Україна відмовивлась від ядерної зброї
яка була гарантом того - що ніхто не нападе і війни не буде
Чи не так?
owl62• 13 февраля 2024
Ответ дляIn limbo
Ваші хозяєва вам переплачують я вважаю
То з прицілом на майбутнє
kuskus• 13 февраля 2024
Ответ дляNat-li
Ну ви йому також трошки допомогли)
Ну, мені стидно, якщо чесно 🫣
Spicy -02f0• 13 февраля 2024
Ответ дляkuskus
По поводу?
nenatasha• 13 февраля 2024
Ответ дляMrsQueen
Коли в країні боргів стільки , що ще й онуки наші віддавати будуть, то це добре ?
ви особисто вже якісь борги держави віддавали?