Alexanas• Изменено 13 февраля 2024

Ура! Американцы проголосовали за помощь Украине!

Будет помощь Украине! Аж на душе полегчало!
Фінальне голосування щодо законопроєкту, який передбачає допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню, відбулося у верхній палаті Конгресу США сьогодні, 13 лютого. Сенатори підтримали законопроєкт, “за” проголосували 70 сенаторів. Президент України Володимир Зеленський подякував сенаторам за ухвалення цього рішення у своєму зверненні, повідомляє FREEДОМ.
“Є позитив зі Сполучених Штатів: щойно Сенат проголосував за продовження підтримки нашої країни, наших воїнів. Рішення, заради якого ми дуже багато працювали. Рішення, якого очікували не лише ми, але й багато інших народів, зокрема у Європі”, — сказав він.

https://uatv.ua/uk/dyakuyu-kozhnomu-iz-70-senatori...
МАМА НИКИТКИ-2• 13 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Взагалі тотне американцям треба)))
Справді? Тобто 45 млд, які залишаться в Америці то не американцям?

Natka A.• 13 февраля 2024
Впереді ще Конгрес і Майк Джонсон з його заявочками
Рано радіти. Дуже рано
Tammy21• 13 февраля 2024
Ответ дляowl62
А що для кацапів? Все, що за московською окружною дорогою? Достатньо буде я думаю
Так. Думаю їм вистачить. Головне оте все неподобство забором 5-ти метровим обнести та ров з крокодилами по периметру)
Love_Love_Love_• 13 февраля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Слухайте, ви не в стані зрозуміти що написано і до чого, це перше.
Друге!!!!!! НЕ ПИШІТЬ мені, ніколи і нічого, я вас про це прошу раз шостий!!!!
Пані в лопухах• 13 февраля 2024
Ответ дляgamachok
30 років назад вони настояли на тому, щоб Україна відмовивлась від ядерної зброї
яка була гарантом того - що ніхто не нападе і війни не буде
Чи не так?
Завжди всіх ’кидали’. Ми не виключення. Це називається - політика.
Filomena• 13 февраля 2024
Ответ дляowl62
І колаборантів потрібно пробачити?
Я всією душею їх боюся. Але нам потрібно якось з тими жителями почати жити. Доведеться спробувати.
Історія все має зтерти. Ми маємо бути мудріші. Вчити історію.
Я хочу своїм дітям та онукам мирного життя в своїй країні.
Filomena• 13 февраля 2024
Ответ дляElmyska
Я не желаю жить в бесконечной войне. Это не может продолжаться вечно. Рано или поздно все равно договорятся. Только пройдут годы, годы жизни людей, которые закрыты в стране, многие погибнут. А итог один
Який?
owl62• 13 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
Жоден з присутніх в цій темі тих грошей не відчує.
Але, впевнена цю саме цю допомогу ще дадуть
Останній раз
Як це не відчують? А пенсії З/п бюджетникам і іншу соціалку з чого платять?
Irinkalak• 13 февраля 2024
Ответ дляNat-li
Да все как обычно-ленин, партия, народ. Омерика столкнула лбами братские народы.
Вот интересно даже
На Раше пропаганда ’Америка враг’ а у нас ’Америка друг’ ,
Но у нее свои интересы, и делают они все исключительно в своих интересах

МАМА НИКИТКИ-2• 13 февраля 2024
Ответ дляIrinkalak
Войну можно было остановить год назад
Но наши хазяева посчитали, что лучше воевать
Інтерв’ю хуйла передивились?
Filomena• 13 февраля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не радійте передчасно. Ще голосування в нижній палаті повинно пройти.
Єдиний + в сьогодняшнєму голосуванні, що тепер Джонсону не має смислу блокувати постановку закона на голосування. Його винесуть на голосування звичайною більшістю голосів. Але в демократів лише 213, а потрібно 218. Отже тримаємо кулачки і молимося усім Богам
Чому не має сенсу блокувати?
МАМА НИКИТКИ-2• 13 февраля 2024
Ответ дляIrinkalak
А не пробовали шире взглянуть? Почитать что-то кроме укрновостей
Наприклад сайти ru?
СhanelKa• 13 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Коли люди залишаться без пенсій, субсидій та ін.виплат і почнуть мерти від голоду, вам легше буде?
При чому тут пенсії ?
Більша частина грошей залишається в США ? Вони щос, дурні? Чи волонтери ?
Пані в лопухах• 13 февраля 2024
Ответ дляTammy21
ми вже будували парканчик.
МАМА НИКИТКИ-2• 13 февраля 2024
Ответ дляilli
Законопроект о выделении 95 млрд долларов на помощь Украине, Израилю и Тайваню набрал достаточное количество голосов в Сенате США. Однако документ вряд ли пройдет через Палату представителей. https://www.dw.com/ru/senat-ssa-odobril-zakonoproe...
Я думаю поройде. Но ці сморчки знов на кАнІкули збираються на 2 тижні.
Tammy21• 13 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
При чому тут пенсії ?
Я відповідала вже двічі на подібні коменти. Подивіться, якщо цікаво. Про лобіювання від місцевих компаній я знаю)
Filomena• 13 февраля 2024
Ответ дляIrinkalak
Вот интересно даже
Враг?
Та вони за першим же американцем мало не в туалеті підглядали. Позор на весь світ.
Рабське раболєпіє. Сорі, не можу підібрати слово українською)
Inna_ya_krasivaya• 13 февраля 2024
Ответ дляkuskus
Сьогодні зліт лаптєногих на сайті
они всегда тут
но я надеюсь вы сделали выводы из своей темы про селидово? как вы повелись на рашисткое ипсо и почему?
потому что вы никому не доверяете и у вас все врут - а в этом и есть цель росо пропаганды)
owl62• 13 февраля 2024
Ответ дляFilomena
Колаборанти , заробивши гроші на смертях наших людей, теж дуже надіються на ’всепрощеніє’ і ’поніманіє, что у них не било другого вихода’

МАМА НИКИТКИ-2• 13 февраля 2024
Ответ дляSeehund
С чего вы взяли? Вы их лично видели?)
Хуйло лЄпЄтав на інтерв’ю.
Тому в нові методички спущено.
Inna_ya_krasivaya• 13 февраля 2024
Ответ дляIn limbo
Знову за рибу гроші. Ці кошти до нас не доходять, на них закуповується/виробляється зброя в самих же штатах.
а юзерша думала что щас государство на всех поделит, и каждому на карту бросит
Tammy21• 13 февраля 2024
Ответ дляПані в лопухах
ми вже будували парканчик.
Я в курсі. Головне (хвилинка коучінгової мотивації) не скільки ти впав, а скільки піднявся)))
Пані в лопухах• 13 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Нуууу, з новим парканчиком буде те саме. І це саме сумне.
Elmyska• 13 февраля 2024
Ответ дляFilomena
Який?
Договариваться
Пані в лопухах• 13 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
так і буде. На всіх в певних колах поділять.
Inna_ya_krasivaya• 13 февраля 2024
Ответ дляПані в лопухах
да, каждый себе по даче купит новой и квартире(
а мы бедный народ страдаем в концлагере
а они там жрут и всю помощь в карман

я ж все нарративы написала? Вы знаете сколько стоят сутки войны?
Tammy21• 13 февраля 2024
Ответ дляПані в лопухах
Може відкриємо салУн на двох. Я буду з Таро сидіти, ви з кришталевим шаром. Тільки доведеться трошки кут передбачень змінити)
МАМА НИКИТКИ-2• 13 февраля 2024
Ответ дляfishcka
більше того в конгресі вже пообіцяли навіть не виносити на розгляд це питання, не те що голосувати за нього.
сподіваюсь що якось їх таки продавлять
Не можуть це зробити ніяк. Для конгресу патова ситуація. Або Трамп голови розносить, або невиконання закону. Тим більше в палаті представників цього року теж вибори. В них і так підгорає, і за Ізраїль, і за кордон з Мексикою. Тут уж точно, «язик мій- ворог мій».
Inna_ya_krasivaya• 13 февраля 2024
Ответ дляElmyska
Договариваться
так путин не хочет. ему нужна вся Украина, а вас сделать русской. Вы хотите договориться чтобы он это сделал без сопротивления украинцев, правильно?
МАМА НИКИТКИ-2• 13 февраля 2024
Ответ дляElmyska
Вы так и не ответили на вопрос. Жизнь вашего ребенка и целостность и независимость Украины?
Ви впевнені, що життя вашої дитини буде щось вартувати після втрати незалежності Україні? І що дитина взагалі буде жити?