пьЯНА• 14 февраля 2024
Мультиварка-скороварка філіпс сильно свистить при готуванні
Мультиварці більше 6 років. і нещодавно почала при готовці сильно свистіти, я так розумію клапан не спрацьовує, і вода вся викіпає, але це взагалі ремонтується чи вже потрібно нову купувати? Я так до неї звикла, що супи, борщі тільки в ній і готую, а тепер навіть не знаю як без неї обходитися.
пьЯНА
• 14 февраля 2024
Ответ дляДомашка
спробуйте добре промити щіточкою
сам клапан? спробую, хоча завжди вимиваю після користування. Пробувала шукати в інтернеті клапан, але такого вже не виготовляють..