Червона ікорка• 14 февраля 2024
Что делают в случае если плод рождается без анального отверстия?
Или если например это видно по узи (3д снимок например).
Розвідка Маші• 14 февраля 2024
Ответ дляРозумна Губка
а щоб таку аномалію у новонародженої дитини побачити, то треба УЗД їй робити? З вами точно все в порядку?
Так то ж ви написали що племіннику на УЗД виявили
Розвідка Маші• 14 февраля 2024
Ответ дляРяженка
атрезія анусу - почитайте що це таке. а потім подумайте декілька разів коли будете писати фігню
Я то знаю. І виявляється вона на на 3д УЗД. Почитайте самі
Анонім-ка• 14 февраля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
На УЗД дитини, чи мами, під час вагітності?
При УЗД плоду також можна виявити цю патологію.
Ряженка• 14 февраля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
якщо знаете що це - то ваші коментарі не доречні
Гладиолус• 14 февраля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
А я написала що нема? І вона точно не виявляється внутрішньоутробно
Після того, як батьки після народження узнають про патологію, вони часто відчувають гнів і першим ділом звинувачують лікарів, що не діагностували до народження, постійно думають, що було б якби лікарі все зробили ’правильно’. Дивно, що треба на пальцях вам пояснювати такі елементарні речі. В цій темі почитайте, жодного коментвря на смакування нема, всі пишуть, що робиться серія операцій і ніхто не висвітлює ніяких подробиць.
Розумна Губка• 14 февраля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Удалено администрацией...
Анонім-ка• 14 февраля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
І в плоду також ще до народження можна побачити. Також можете почитати
Молода і нерозважлива• 14 февраля 2024
Ответ дляРозумна Губка
цю аномалію у мого племінника у 2006му році побачили саме на УЗД, Так що хто тут хворий - питання
то як він?? все добре з ним зараз?
Жена миллионера• 14 февраля 2024
Оперируют.но лучше аборт и не плодить калек.но такое вряд ли видно на узи
Розумна Губка• 14 февраля 2024
Ответ дляАнонім-ка
Удалено администрацией...
Гладиолус• 14 февраля 2024
Ответ дляЖена миллионера
Удалено администрацией...
Розвідка Маші• 14 февраля 2024
Ответ дляАнонім-ка
Дуже вкрай малий відсоток
Жена миллионера• 14 февраля 2024
Ответ дляГладиолус
Удалено администрацией...
Меня родила мамичка моя с другой патологией,но от жизни такой счастья нет.поэтому -аборт,не надо обрекать детей на жизнь в аду
Великий сатирик• 14 февраля 2024
Навіть кошенятам таку операцію роблять. Ясно, що порівнювати дитину і кошеня - це нерівні речі. І ясно, що є різні ступені патології.
У випадку кошеня - не давали гарантій, що сформований анус буде стримувати калові маси, але загалом життя нормальне у кішки було. З туалетом нормально було.
Розумна Губка• 14 февраля 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
то як він?? все добре з ним зараз?
так, дякувати Богу і лікарям, все нормально
Розумна Губка• 14 февраля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Дуже вкрай малий відсоток
Удалено администрацией...
Не виправдовуюсь• 14 февраля 2024
Ответ дляЖена миллионера
То не життя у вас погане, а мозок сприймає лише негатив, працюйте над цим з психологами, а може й психіатрами, і ви самі побачити, що все дуже залежить від точки зору на речі і персональне світосприйняття. Безрукий і безногий Нік Вуйчич дуже яскравий приклад цьому
Жена миллионера• 14 февраля 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Поменяйтесь с вуйчичем местами,потом поговорим
Не виправдовуюсь• 14 февраля 2024
Ответ дляЖена миллионера
Навіщо мені з ним мінятись місцями, у мене своїх проблем купа. Можу вам запропонувати такий само обмін для балансу
Гірчинка• 14 февраля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Если у ребенка, то это видно не вооруженным взглядом сразу в род.зале!
Злюка бобер• 14 февраля 2024
У знайомої багато років тому у новогародженої дитини був такий порок, не пам‘ятаю вже що саме з кишківником було, там все пов’язане, без операції жити дитина не могла. На жаль, і для операції потрібні були умови і стан дитини не дозволяв її провести, потрібно було стабілізувати. Не врятували, місяць дитинка прожила :( Хоча на той момент ми читали про досвід успішного оперування. Є ряд факторів, які стають зрозумілими лише після народження. Під час вагітності про діагноз вони не знали, хоч і спостерігались у досвідчених лікарів.
Сиренькая• 14 февраля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Дуже вкрай малий відсоток
Да расскажите. Пренатальная диагностика на разных сроках, даже в 1 триместре, позволяет выявить маркеры этой патологии
Жена миллионера• 14 февраля 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Удалено администрацией...
Гарнюнька• 14 февраля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Удалено администрацией...
Не виправдовуюсь• 14 февраля 2024
Ответ дляЖена миллионера
Удалено администрацией...
А які у вас проблеми, що ви вирішили, що маєте право закривати мені рот?
Жена миллионера• 14 февраля 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Безголовость.найти несчастного человека и говорить,что он радуется этому.у него выбор что ли есть?
Не виправдовуюсь• 14 февраля 2024
Ответ дляЖена миллионера
На зрозуміла суть вашої проблеми. Нещасна людина, це не діагноз
Гірчинка• 14 февраля 2024
Ответ дляЖена миллионера
На сроке когда видно патологию уже не сделают аборт.
Крихітка на всі• 14 февраля 2024
Ответ дляПомаранчова душа
чому ви думаєте, що такої патології не існує? тут багато збоченців і пришелепкуватих. але не варто писати такі коментарі одразу. хтозна, може у автора взагалі шоковий стан., розпач, страх????
Патология существует. Но по ощущению, автор пишет из любопытства, а не потому что у неё беда. Увидят например на узи...
Играю_на_кларнете• 14 февраля 2024
Жуть( это как бывают в заводских вещах, где-то дырочки нет для пуговицы, самим надо делать. И тут так. Во природа дает 🙁🙁 а если родился там где операции не делают, или как в каменном веке было? Ребёнок не опорожняется?