Червона ікорка• 14 февраля 2024
Что делают в случае если плод рождается без анального отверстия?
Или если например это видно по узи (3д снимок например).
Мрію про космос• 14 февраля 2024
Операцию, я рожала в Киеве в 2005году, много таких детей было
Гладиолус• 14 февраля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Удалено администрацией...
Розвідка Маші• 14 февраля 2024
Ответ дляГладиолус
Удалено администрацией...
Гладиолус• 14 февраля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Удалено администрацией...
неДоЖиру• 14 февраля 2024
Ответ дляАнонім-ка
Операція. Це складна патологія. Хто вже вліпив смайл… це біда
Псих больной какой-то. Таких смайлов сегодня много в абсолютно не смешных темах.
Радість моя• 14 февраля 2024
аж передернуло. кто сталкивался, потом эти детки нормально живут или инвалиды?
Розвідка Маші• 14 февраля 2024
Ответ дляГладиолус
Удалено администрацией...
Анонім-ка• 14 февраля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Удалено администрацией...
Розумна Губка• 14 февраля 2024
Ответ дляАнонім-ка
точно якесь хворе на голову ліпить в такій темі ржущі смайли
Помаранчова душа• 14 февраля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Удалено администрацией...
чому ви думаєте, що такої патології не існує? тут багато збоченців і пришелепкуватих. але не варто писати такі коментарі одразу. хтозна, може у автора взагалі шоковий стан., розпач, страх????
Анонім-ка• 14 февраля 2024
Ответ дляРадість моя
Різні є випадки. Атрезія ануса в дітей. Це не є рідкою патологією.
Розумна Губка• 14 февраля 2024
Ответ дляРадість моя
нормально, але роблять реконструктивні операції, і не одну
Розумна Губка• 14 февраля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Удалено администрацией...
Червона ікорка
• 14 февраля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Удалено администрацией...
Если не сталкивались (и дай Бог никогда не столкнетесь), не комментируйте. Речь о близком мне человеке.
Анонім-ка• 14 февраля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Удалено администрацией...
Атрезія ануса в дітей. Є така патологія
Розвідка Маші• 14 февраля 2024
Ответ дляАнонім-ка
Удалено администрацией...
А Ви? Очевидно, що автор не має таких проблем. Пише щоб що, посмакувати те, які аномалії бувають у дітей. Про що ви ще хочете поговорити? Чи вам теж подобається смакуванея? Якби автор стикнулася з цією проблемою, вона б не писала несенітниці про діагностування по 3д узі, бо знала б, що ця аномалія виявляється вже після народження. Хворі люди
Гладиолус• 14 февраля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Удалено администрацией...
Розвідка Маші• 14 февраля 2024
Ответ дляАнонім-ка
Атрезія ануса в дітей. Є така патологія
А я написала що нема? І вона точно не виявляється внутрішньоутробно
Розвідка Маші• 14 февраля 2024
Ответ дляГладиолус
Удалено администрацией...
А я вважаю хворими людей,які смакують аномалії розвитку
Розумна Губка• 14 февраля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
цю аномалію у мого племінника у 2006му році побачили саме на УЗД, Так що хто тут хворий - питання
Розвідка Маші• 14 февраля 2024
Ответ дляРозумна Губка
На УЗД дитини, чи мами, під час вагітності?
МояХатаЗкраю• 14 февраля 2024
Ответ длянеДоЖиру
Вчора теж,я писала про важкі роди, проблеми з дитиною потім, теж вліпив хтось смайлик, хтось тут сидить явно з палати.
Розумна Губка• 14 февраля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
а щоб таку аномалію у новонародженої дитини побачити, то треба УЗД їй робити? З вами точно все в порядку?
Розвідка Маші• 14 февраля 2024
Ответ дляРозумна Губка
Чому питання. Хворий ваш племінник,в нього ж аномалія
Ряженка• 14 февраля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Удалено администрацией...
атрезія анусу - почитайте що це таке. а потім подумайте декілька разів коли будете писати фігню