Вакцениро Вона• 14 февраля 2024

Школа: Європейський Колегіум чи Кебета

Добрий день,

Ми в процесі вибирання школи. Поки що більше всього сподобалася Кебета. Але відгуків небагато. Тому є рівень невідомості. В Європейському Колегіумі були. Там якось взагалі дивно все відбулося. Приїхали просто на ознайомчу зустріч. Дитину не планували брати, але так трапилося, що поїхала із нами. На зустрічі дитину без попередження і особистого дозволу психолог забрала на перевірку. До психолога теж питання в адекватності. Але це може бути не показник. Відгуків про цю школу набагато більше і вони позитивні в цілому. Але ще смущає зубрьожка одного і того самого по системі Інтелект, замість навчанню логічного мислення. Тому питання.

Хто має відгуки з обох шкіл або самі безпосередньо мали досвід, розкажіть, яка школа, включаючи систему освіти (Інтелект чи Росток), логіку, математику, іноземну мову, краще?
ЭкстрасенсиХаЯ• 16 февраля 2024
Раджу триматися від ЕК як подалі, мали вкрай неприємний досвід. Це абсолютний 100% совок, як в дитинстві було у нас - сиди рівно, мовчи тихо, ти дитина - ти ніхто. Ще й залякували дітей, аби ті вдома нічого не розповідали(( Довго те все потім боком виходило, всього три місяці, а травма на роки...
Відгуки - за гроші пішуться, погані за гроші видаляються.
*
Кебета - варто пошукати відгуки в групі Київські хоумскулери. Їх зазвичай хвалять.
автор Вакцениро Вона • 16 февраля 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
*
Дякую за відповідь.

А можете сказати, у вас цей досвід давно був? І це було із якимось одним вчителем чи більше?

Мене ще дивує, що неначе тут на форумі, ЄК радять і задоволені дуже. І це пишуть батьки. Можливо, це було суто із вчителем конкретним повʼязано?

Скажіть, будь ласка, ви дітей потім, в яку школу перевели?
автор Вакцениро Вона • 16 февраля 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
*
І дякую за вказану групу.
ЭкстрасенсиХаЯ• 16 февраля 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Дякую за відповідь.

Було давно, років 10 вже (там діти билися, дві вчительки орали, куратори не зважали взагалі і забороняли дома казати), але потім подруга не послухала і віддала дітей, дівчата реально ридали кожного дня, але тут поруч не було нормальних шкіл на той момент, через рік вона таки їх забрала - нервові зриви, екзема (7-9 кл), тобто вчителі були різні, це перед ковідом було.
Ми взагалі переїхали тоді з Києва, тому зі школою не допомжу.
Пишуть ’чудова школа’ ті, хто віддав-забрав і на дитину немає часу. Або ті, кого оце все влаштовує, коли дитина голову не сміє підняти і мовчить.
автор Вакцениро Вона • 16 февраля 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Дякую.
ЭкстрасенсиХаЯ• 16 февраля 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Дякую.
я ніколи не забуду оце - ’так, дитина неадекватна ( там був хлопчик з розумовим розладом, він кричав - бив - міг стілець кинути металевий - зривав уроки), але ж його батьки заплатили, вони наші клієнти, маємо бути толерантними’.
а те, що всі інші теж заплатили, якось повз пройшло.
Вони обіцяли золоті гори - маленькі класи, два куратора на 10 дітей, максимальна увага, комфорт для домашніх діток, індивідальний підхід для тих, хто вже багато вміє, а реально було ось це все - три дитини в неадекваті, 2 куратора на 20 дітей - вчителів не вистачало, зводили в один клас всіх, ніяких гуртків - не знайшли викладачів, ніяких прогулянок - то дощ, то спека...
але головне - так залякати дітей, що вони мовчали... то треба вміти.
автор Вакцениро Вона • 17 февраля 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я вас дуже розумію і не хочу на таке натрапити. Тому намагаюся зараз якнаймога більше інформації зібрати. Ми наразі схиляємося до іншої школи. Але деякий час назад розглядали і ЄК. Те, що ви розказуєте, я розумію, вигадувати ніхто не буде. Але мене дивує, що на фоні всього цього є батьки і діти, які в захватиі від цієї школи і системи. Я особисто не зовсім розумію систему Інтелект, бо для мене важливіше, не щоб дитина щось вміла повторити, а розуміла чому, що і як відбувається. Я живу поруч ще з однією школою - Britannica. В групі, що ви рекомендували, там теж є позитивні відгуки про цю школу. Але я знаю, що там і як насправді відбувається. І воно не відповідає тому, що пишуть. Геть не відповідає.

Скажіть, ваші діти врешті решт в якій школі вчилися і чи ви і вони були нею задоволені?
ЭкстрасенсиХаЯ• 17 февраля 2024
Ми переїхали з Києва через це все.
В ЄК вчителька ставила дитину посеред класу і казала - подивіться, хто у нас такий особливий, пише лівою рукою, невже не можна бути як всі... Це мало важки наслідки, дитина відмовилася взагалі писати лівою. Вибачте, я не дуже хочу згадувати і наново це все переживати(
Маленька школа в невеликому містечку, там мову і математику викладали тоді чудові люди, все інше нас не турбувало. Поступили-закінчили, працюють. Але ми самі працювали дистанційно, і мали можливість і натхнення багато часу проводити з ними.
автор Вакцениро Вона • 17 февраля 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ми переїхали з Києва через це все.
Шкода, що вашим дітям таке випало…

Дякую за вичерпну інформацію.