Настя -b349• 14 февраля 2024

Токсикоз

Як полегшити ? Нудота цілий день ,їсти нічого не можу
Лікар призначила емегест ,але від нього толку мало ..
Ольга520• 14 февраля 2024
Ніяк. Який термін? Це тільки пережити, як і коліки у дитини
автор Настя -b349 • 14 февраля 2024
Ответ дляОльга520
7 тиждень , почалося тиждень тому 😔
Ольга520• 14 февраля 2024
Ответ дляНастя -b349
7 тиждень , почалося тиждень тому 😔
Перша вагітність? У мене зараз друга, термін 10 тижнів і цього разу майже не тошнить, а минулого була рвота по 3-5 разів на день.
автор Настя -b349 • 14 февраля 2024
Ответ дляОльга520
Це друга вагітність
В першу взагалі токсикозу не було
А зараз кошмар просто
Бува і таке• 14 февраля 2024
У вас первый мальчик?
автор Настя -b349 • 14 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
У вас первый мальчик?
Дівчинка
Мать драконов• 14 февраля 2024
Мені в першу вагітність допомагала вода з лимоном. Давила лимон в пляшку і носила скрізь з собою.
Я в дамках• 14 февраля 2024
Держитесь, скажу что я лежала на сохранении 2 мес с неукротимой рвотой до 40 раз в день, ацетоном в моче 4+, каждый день капельницы, минус 15 кг веса.
Родила в срок, все отлично. Ищите варианты продуктов, напитков которые вам не обостряют тошноту. И питайтесь только ими. Все что надо, ребенок возьмёт из вашего организма. Мне так говорили.
Lesik_2013• 14 февраля 2024
Я читала, щоб не було токсикозу, потрібно їсти часто малими порціями. Мене піднуджувало десь до початку 6го тижня, потім різко перестало. Але я їла через годину-дві то яблуко, то мандаринку, лимон.