мистерЛяпсус• Изменено 14 февраля 2024
Хто хоче знайти собі молодого коханця?
Кому цікаво знайти молодого кохнця, різниця 15+ у віці?
Результат:
вже голосів:
31 (67.39%)
Ні
15 (32.61%)
Так
Сусідка зверху• 14 февраля 2024
Ответ дляІллюха Перчик
А що,в молодого член твердіший?
Вимоги менші, в голові ж лише секс
мистерЛяпсус
• 14 февраля 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Бусичка, ровесницы тебя не хотят и ты MILF хочешь развести?
Чого зразу розвести?
Іллюха Перчик• 14 февраля 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Так
Ну звісно,не хочеться в´яленького пісюнчика.
Іллюха Перчик• 14 февраля 2024
Ответ дляСусідка зверху
Вимоги менші, в голові ж лише секс
А що в голові ще має бути крім сексу?
Іллюха Перчик• 14 февраля 2024
Ответ дляВеккy
Дааа и стоит лучше
Давай не начинай мені зараз на ніч про те що ти хочеш стоячого члена бо мені буде важко заснути.
Пишу_граммотно!• 14 февраля 2024
Та ну, и что я буду с 14 летним делать то. Ещё и статья вроде
Ответ дляВеккy
Ну уж лучше, чем на 15 старше. Сейчас у мужиков уже в 27 лет уже не хера не стоит.
Ну то й мені не лише пісюняра. О треба... в 39 років у моїх... а що в нього окрім пісюна? І я до речі не дуже зараз то і про матеріальне? Які цінності? Життєвий досвід?
Чи пісюн та й пісюн?
Сусідка зверху• 14 февраля 2024
Ответ дляІллюха Перчик
А що в голові ще має бути крім сексу?
В 39 у неодруженого чоловіка торба тарганів у голові-щоб гарна, щоб хазяйновита, щоб мозок не виносила, щоб у ліжку подобалася. А в 24 достатньо бути доступною)
Ms. Android• 14 февраля 2024
Ответ дляВеккy
Все индивидуально. У одного уже в 27 лет могут быть проблемы с эрекцией. А у другого и в 45 их может не быть
175см55кг19лет (она)• 14 февраля 2024
Ответ дляСусідка зверху
У моего такие запросы в 27
Іллюха Перчик• 14 февраля 2024
Ответ дляСусідка зверху
Аааааааа,от до чого ви ведете)А що,ви не хочете в ліжку бути такою що б подобатися?))))Вам що секс не подобається?)))
Гуляю босоніж• 14 февраля 2024
Ответ дляcandy07
От до чого це питання? Нах мені на 15 років молодший? Це мені 39 а йому?
А посчитала ...25, не нехай, пісюн стоїть, вітер в голові віє.... далі що з того?
а грошей навіть кавою даму напоїти - зась)
Іллюха Перчик• 14 февраля 2024
Ответ дляMs. Android
Чим більше дивиться і дрочить на порно тим раніше стане імпотентом,чим більше ти йому виносиш мізки і він переживає тим скоріше стане імпотентом та помре.Все закономірно.
Не будь КакСвета• 14 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Да цей юнак регулярно тут написує,хочеться сексу з мілфами. Киянин,мама працює позмінно,тому хата вільна. Після секс марафону годуватиме маминим борщем і печінковими котлетками.
Плакулька• 14 февраля 2024
Ответ дляВеккy
Зачем эти крайности? Мужчины с 35 до 45 вымерли? Их там достаточно в этом диапазоне
Гуляю босоніж• 14 февраля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Блин, кто на сайте Ева заказы делает, у вас тупит сайт?
очень тупит и они заразы жлобятся на разраба, потому что там вся страна тарится, могли бы и улучшить сайтец
Ловлю капці• 14 февраля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Тут пылают такие страсти, а вы про Еву 🔥🔥🔥
Гуляю босоніж• 14 февраля 2024
Ответ дляЛовлю капці
ниче тут не пылает кроме паха