Сирожено_пирожено• 15 февраля 2024

Як навчитися хвалити чоловіка і захоплюватись ним?

Усі психологи радять для гармонії в сім"ї регулярно і основне - ЩИРО (!) хвалити і захоплюватись власним чоловіком.
Я не можу. Ну не розумію, чому я повинна хвалити за помитий посуд чи якусь роботу, яку він і так повинен робити. У нас зараз криза в стосунках, він вже рік без роботи (дрібні підробітки не рахую), я працюю на 2-х роботах, куховарю, прибираю, діти на мені, все оплачую сама.
Відчуваю, що так і до розлучення недалеко, бо перестаю його поважати.
Він періодично теж щось готує, але рідко, вважає, що це жіноча робота.
Я замахана вічно, нічого не радує :(
Як тут знайти за що хвалити, та ще й щиро?
Ноунэйм• 15 февраля 2024
Мне кажется если есть за что хвалить то не нужно будет этому учится , это будет идти от души похвала

Хлопаю ресницами• 15 февраля 2024
Если не за что, то зачем хвалить?
Даю справку• 15 февраля 2024
Ответ дляНоунэйм
Всегда есть за что похвалить.
Другое дело, что многое воспринимается как должное и не заслуживающее похвалы, а это не правильно, имхо
автор Сирожено_пирожено • 15 февраля 2024
Ответ дляДаю справку
Автор, чисто имхо, мужчине в такой обстановке надо зацепиться хоть за что-то, для понимания того что он не мудак. Так скажите, что у него получается, что вам приятно приходить с работы в убранную квартиру, что вам это очень облегчает жизнь, что секс у вас вау.... ну прибрешите немного)))
дякую
Белая котичка• 15 февраля 2024
меньше слухайте цих психологів. Мій ремонт робить, дачу робить, звісно я буду хвалити. А ваш трутень. Якщо каже вам, що кухня, діти то жіноча робота, то нагадайте йому, що його робота - забезпечення сім´ї, а ви трішки помінялись ролями. Чого в нього депресняк? Скидайте його зі своєї шиї, ви прийшли з роботи, а він вам хай подає гарячу вечерю
Даю справку• 15 февраля 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
дякую
Мужчины иногда как дети, их надо погладить по голове и сказать ’у тебя все получится, я это точно знаю’).... ну попробовать же можно)
Ответ дляДаю справку
Всегда есть за что похвалить.
ось і психолог так каже
Усатая полосатая• 15 февраля 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Ну я перестала його хотіти в такій ситуації. Але кекс з ним класний, як завжди. Ось хіба за нього можу похвалити
Ну,вот...общими усилиями нашли за что похвалить.Я хвалю периодически,но более в шуточной форме типа ’Сережа молодец’.Ваш молодец,волонтерит,но если бы он еще руками что-то делал по дому....Если он сидит дома,то ’женская работа’ переименовывается в ’мужскую’
Белая котичка• 15 февраля 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Якщо я буду сварити - він піде воювати. Тоді я почну купувати йому бронік, і все необхідне, або потім все життя інваліда доглядати, якщо виживе. Або розіб’ю серце дітям, якщо помре
Як замкнуте коло ...
Ви взагалі спілкуєтесь? Сісти поруч і спокійно, по дорослому поговорити, без наїздів, без підвищеного тону. Вам обом важко, тож обом і треба пройти це випробування. Ось так і кажіть йому.
Мій завтра їде на навчання, сам пішов. Це теж випробування, але ми його пройдемо.
Ось і ви так думайте і чоловіка так налаштовуйте

Elena_Kiev_Solomenskiy• 15 февраля 2024
значит вы его не любите. зачем мучаться?
Ответ дляБелая котичка
Та я розумію, що якраз я неправильно реагую, починаю його у всьому звинувачувати, зриватись на ньому, ставитись з неповагою, але ж він ніби у заручниках ситуації - і я це теж розумію, тому мені стає ще хреновіше. Але періодично накатує на мене така жалість до себе, що інші жінки на повному утриманні, і чоловіки відкупились якось, а тут я все сама і сама. Розумію, що це дитяча позиція і треба з неї виходити.
Дуже вдячна всім за погляди з різних сторін, подругам не можу пожалітись
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
якби не любила - вже би давно вигнала
ЧукИГеки• 15 февраля 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Ну - не бухає, допоможе, якщо попросити, на вихідних пилососить, якщо щось вдома зламається - може полагодити.
Психолог радить шукати найменше і хвалити, а для мене це як дитину хвалити, яка покакала
За красоту души,за ум,за прическу))
JulJul07• 15 февраля 2024
Ответ дляОбнемашечка
Нехай йде у школу вчителювати, матиме бронь.
Вакансій вагон.
Без профільної освіти не візьмуть
Белая котичка• 15 февраля 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
а ви не зривайтесь, стримуйте себе, це важко. Прийшли втомлена, дітям швидко зробили їсти, собі йогурт і ноги на диван. А він хай сам собі їсти робить. Тільки без криків. Або прямо говоріть ’зроби це і це’ Можливо він не розуміє, що вже павутина звисає)
Буде бухтіти, то кажіть, що не можете тягнути 2 роботи, дітей і побут. Знову ж таки, без підвищеного тону, це важливо!
из_под_тишка• 15 февраля 2024
Так не тяните всё на себе. Раз муж не работает выдавайте ему каждый день список дел, который он должен дома сделать. И напомните ему , что мужская обязанность это обеспечивать семью. Раз он с ней не справляется , значит пусть выполняет то, что он считает женской работой.От него должна быть хоть какая то польза в семье. Если будет успешно справляться со списком работ, тогда и будете его хвалить.
Лівий Локіть• 15 февраля 2024
А я хочу Вас підтримати. Я переконана, що у сім´ї має бути підтримка один одного у важких ситуаціях. Зараз у вас важкий час, так буває. Чоловік також переживає, не добивайте його.
Мій чоловік теж зараз заробляє набагато менше, ніж я. Але в цьому немає його вини, бо я теж не відпускаю воювати (за наших олігархів). А хвалити потрібно всіх, і олігархів, і сантехніків. За те, що чай зробив, вечерю приготував, уроки з дітьми зробив, за волонтерство, бо робить добру справу - за все це можна хвалити
Обнемашечка• 15 февраля 2024
Ответ дляJulJul07
Без профільної освіти не візьмуть
Беруть аж бігом.
У нас в класі декільком батькам пропонували йти у вчителі.
Один з батьків з інженерною освітою, наприклад.
Сокодавка ще та• 15 февраля 2024
Тю,ну вы даёте! Что тут сложного? Написала в Вайбере: миленький , пожалуйста, подмети в квартире ,сходи в магазин,приготовь борщик ,пюре ,котлетки.А вечером:большое спасибо за помощь,я так упахиваюсь, что ничего бы не смогла сделать,и борщик у тебя бесподобный.
Не бойтесь просить о помощи,в этом нет ничего постыдного, вы ж не на коленях просите посуду помыть.Просто скажите ’ помоги мне пожалуйста’ ,а потом ’ спасибочки, что бы я без тебя делала’

Ответ дляЛівий Локіть
дякую вам за розуміння
Ответ дляСокодавка ще та
дякую!
Червона калина• 15 февраля 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
ось і психолог так каже
Платного психолога нанимали?
Ответ дляЧервона калина
Платного психолога нанимали?
так, звичайно. А є безкоштовні?
Червона калина• 15 февраля 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
так, звичайно. А є безкоштовні?
И на сколько часов брали?какая стоимость часа работы?
Ответ дляЧервона калина
1000 грн / год
У мене не був запит по відносинах з чоловіком (через батьків зверталась), але дійшли і до нього. Десь рік в терапії, раз на місяць в середньому звертаюсь, або якщо якась кризова ситуація
Сокодавка ще та• 15 февраля 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
А вы ему об этом говорите? Только вот ,как здесь:’я устала, мне тяжело, мне страшно, нервы не выдерживают и мне обидно’. Или вы орете, : чего до сих пор работу не нашел в интернете? Какого хрена плыть на подоконнике?Я тебе ,что лошадь ломовая?’ Прекратите быть Гитлером в юбке и это ваше ’ я сама’ приводит к тому, что вы ’ сама’ .Вы же женщина, включите ласку, мудрость,хитрость, будьте ,как лисичка.
Ответ дляСокодавка ще та
ну ось ви вгадали - я кричу і вимагаю((
У мене керівна посада, якось просити не дуже вмію.
І ще злюсь, що за 20 років шлюбу він мав би сам все знати і розуміти, а не я йому пояснювати. Ось над цим зараз працюю
Червона калина• 15 февраля 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
1000 грн / год
Последний год у вас кризисные ситуации раз в месяц и каждый месяц вы обращаетесь к психологу?
Сокодавка ще та• 15 февраля 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
ну ось ви вгадали - я кричу і вимагаю((
Оооо, добро пожаловать в мой клуб.Тоже такая была и тоже руководитель и у меня в подчинении было много мужчин. Сейчас умру от смеха, у нас когда 19 лет брака было, тоже кризис был.Чуть не развелись.Проходила терапию у психолога,она мне женскую мою часть открывала или вернее возвращала.Я вначале чтобы переключиться , приеду домой , из машины не выхожу, сижу снимаю железную шкуру, отключаю мозг от работы, думаю о муже, о приятных монетах с ним.Мне так легче было , казалось ,что рабочий костюм в машине, а я в платьице ситцевом и мне 20 лет,и лечу вприпрыжку домой, улыбаюсь.Скажу вам сразу, если поработает над собой будет класс и его отношение тоже измениться, только это не быстро.Надо не только восприятие изменить , но и привычки старые заменять на новые.
Червона калина• 15 февраля 2024
Ото вам и отголоски хорошей работы(((

Потом лечатся то от одного то от другого...