Мост_Устал• 15 февраля 2024

Акнетин. Скільки часу ви його приймали?

Знаю, що термін залежить від ваги, дозування. Але напишіть скільки часу приймали цей препарат саме ви і в якому дозуванні?
ГонУрова дівка• 15 февраля 2024
Акнетин 16 мг. Год почти.

МЕСТО_Встречи• 15 февраля 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Акнетин 16 мг. Год почти.
Помог?
ГонУрова дівка• 15 февраля 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Помог?
Помог
МЕСТО_Встречи• 15 февраля 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Помог
А какие побочные действия во время приема?нет ли проблем с желудком после приема?
ГонУрова дівка• 15 февраля 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
С желудком проблем нет. Перед приемом надо чекап печени сделать и каждые 2 мес контролировать. Из побочек: сухость глаз, губ и кожи общая.
МЕСТО_Встречи• 15 февраля 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Спасибо
ничевока• 15 февраля 2024
Автор, самі вирішили приймати, чи лікар порадив?
автор Мост_Устал • 15 февраля 2024
Ответ дляничевока
Лікар порадив. Це доволі серйозний препарат для самолікування.
автор Мост_Устал • 15 февраля 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Акнетин 16 мг. Год почти.
Рік пили в одному дозуванні чи змінювалось?

ГонУрова дівка• 15 февраля 2024
Ответ дляМост_Устал
Не меняли. Мне эта дозировка зашла хорошо.
автор Мост_Устал • 15 февраля 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Скільки часу пройшло після прийому? Прищі не повернулись?
ГонУрова дівка• 15 февраля 2024
Ответ дляМост_Устал
Более трёх лет. Не вернулись.
ничевока• 15 февраля 2024
Ответ дляМост_Устал
Розумію, тому і питаю , якщо лікар, то дозування повинен він призначати і слідкувати. Бувають рецидиви, доньці, наприклад, порадив антібіотик, замість ретиноїдів... Бажаю, побороти, проблему!
автор Мост_Устал • 15 февраля 2024
Ответ дляничевока
Дякую. Вже приймається з жовтня. Але про термін прийому лікар нічого не каже. Тому вирішила прикинути +/- )))
Хзхзххзхх• 01 марта 2024
Уже 6 месяцев .Толку нет ,на 1 щеке как были прыщи так и остались .
автор Мост_Устал • 02 марта 2024
Ответ дляХзхзххзхх
Шкода. Приймає з жовтня. Прищів не має. Але зʼявилась побічна дія((( дерматит, в тому числі на лиці
Хзхзххзхх• 06 марта 2024
Ответ дляМост_Устал
Никто не говорит что акнтин не помогает ,все держут сказки только лишь о чудотворных действиях .Нигде не написано что кому-то не помог
Хзхзххзхх• 06 марта 2024
Ответ дляМост_Устал
Прыщи у вас по любому есть , только подкожные .Они только под конец приема исчезнут вообще даже под кожей