Балаболка• 15 февраля 2024

Сумка для мами. Для прогулянок з дитиною.

Поділіться, будь ласка, з якою сумкою Ви виходите/виїжджаєте гуляти чи по справах з дитиною.
Дитині 2,2 роки. Хочу придбати сумку, щоб брати з собою її речі, коли кудись ідем/їдем без візочка. Тобто потрібно скласти пару памперсів, серветки, запасний одяг, пляшечку з водою, перекус, якихось пару іграшок. Хочу саме окрему сумку для таких випадків. Бо раніше брала сумку з візочка, але це не дуже зручно і вона мені не дуже подобається 🙄. Рюкзак теж не варіант, тому що завжди ношу свій невеличкий зі своїми речами, а два рюкзака то перебор😅
Дякую за увагу!
Херсон це Україна• 15 февраля 2024
Один нормальний рюкзак.

Указка• 15 февраля 2024
Скоро вы поймете, что 2 рюкзака либо один нормальной вместимости не перебор, а здоровье вашей спины.
Ноу коммент• 15 февраля 2024
Така сумка називається рюкзак
автор Балаболка • 15 февраля 2024
Якщо це буде 1 рюкзак, то мені доведеться постійно перекладати речі. Я ж не буду постійно ходити з памперсами😅
Лунтик-паунтик• 15 февраля 2024
Ответ дляБалаболка
Дитячі речі в пакеті в рюкзаку. Пакет вийняли і норм, якщо без дитини йдете
Ацетилсалициловая кислота• 15 февраля 2024
Один рюкзак для прогулянок, один ваш, плюс органайзер спеціальний. Ще можна дитині рюкзак купити якійсь мілашний))💕
автор Балаболка • 15 февраля 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А які є спеціальні органайзери, підкажіть, будь ласка? В дитини теж є маленький рюкзак, але вона ще не дуже хоче його носити
Ответ дляБалаболка
Так, як сумка без верху і ручки, зручно діставати, не треба відкривати нічого, може підібрати таке, що дитині сподобається у вигляді іграшки 🧸💕🫶💕
Оксана_12• 15 февраля 2024
Рюкзак.