Shoosha• 15 февраля 2024

Меган Фокс обсуждали уже?

Ее последний пост, под которым она написала, что похожа на надувную украинскую куклу…
Что это значит и к чему вообще?
MariyaT• 15 февраля 2024
Ответ дляavenueL
Она имела в виду, что на фото она вышла как «дешевая» (из ее контекста) Украинская надувная кукла. Хотя в реальности она выглядит дорого, как силиконовая кукла из Японии.
Контекст все уловили? Или еще объяснять?
Да просто не всі розуміють, що та мадама вирішила ’відмазатись’ у стилі газлайтингу - ’ВИ не так зрозуміли’. Все ми зрозуміли) українки (на її думку) дешеві, а вона баґіня. Цим тільки ще більше показала свою недолугість - у всіх націях є різні жінки, чоловіки, соціальні і фінансові класи. Якось навіть тупо таке писати. Тут 2 варінта - вона або реально недолуга, чи хотіла уваги. Одне тільки дуже не чесно - якщо б вона таке про євреїв чи темношкірих написала, то її вже б відмінили....

Anastasiya-f052• 15 февраля 2024
Ответ дляBelle Cherie
...у неї і силіконові мізки)))
Так там ніяких видно нема
MariyaT• 15 февраля 2024
Ответ дляseami
Давайте чесно: вона не дуже успішна актриса, відверто «сбитый летчик», очевидно з невисоким рівнем інтелекту і примітивним рівнем гумору, яка живе у стереотипах і два слова не може звʼязати. Добре, що на образливу фразу звернули увагу, це неприпустимо, але висловлювання таких фріків вже не дивують і очікувати, що вона щось зрозуміє точно не варто.
Та вона не дуже й літала... не зрозуміло як вона до шоу-бізу потрапила - на мою думку (авже ж, я можу помилятись) майстерності акторської в неї немає
Anastasiya-f052• 15 февраля 2024
Ответ дляnikita 25
А вы подписаны были?
Как актриса она вообще никакая. Знаменита только скандалами и эпатажем. Вот и пишет, чтоб лишний раз заметили
Угу, черный пиар тоже пиар
MariyaT• 15 февраля 2024
Ответ дляРеалістка
Ви не зовсім зрозуміли. Blowup doll - це надувна лялька для сексу. А не жінка з наколотими губами або ще чимось. Тобто малось на увазі гірше, ніж тут більшість зрозуміла.
Якщо одним словом - Наташа... всім зрозуміло, що це означає
A no name• 15 февраля 2024
Ответ дляТайТаке
Мне интересно как выглядит .
Представляю ее так
Дівчата, питання по суті фото: як бачить людина, яка реально носить такі окуляри (зменшують очі візуально)? Вона не бачить перед собою чи вдалину? Що може бачити така людина без окулярів? Зблизька, наприклад, розрізняє риси іншої людини?
Tammy21• 16 февраля 2024
Ответ дляЮния13
а що ви зрозуміли з цього посту?
Те що МФ мізогінна, навряд чи аналізує сучасні події, чи навпаки робить це дуже добре, як багато хто, хто спілкується з руснею.