Fashion_besties• 15 февраля 2024

Фото вирви з Бучі повидаляли ТГ канали?

Дивно, там же нічого такого не видно окрім вирви.
Що не так з тими фото 🤨
Юля Неюля• 15 февраля 2024
Не удаляли
Zanka_• 15 февраля 2024
Та наче є, тільки не фото, а відео, а що не так?
автор Fashion_besties • 15 февраля 2024
Ответ дляЮля Неюля
Не удаляли
А де є? Не можу знайти
Mozarella• 15 февраля 2024
Так это не Буча, а село в Бучанском районе
В местных группах фото и видео полно
автор Fashion_besties • 15 февраля 2024
Ответ дляZanka_
Там було багато фото, хотіла ще раз глянути, повернулася в ТГ канал і вже підчистили все повністю
Gleva• 15 февраля 2024
Є таке фото, що навіть будинки поблизу видно
freedom_2015• 15 февраля 2024
на місці все
Лачен ,Стерненко
автор Fashion_besties • 15 февраля 2024
Знайшла у Бучанській спільноті, дякую!
rybka21• 15 февраля 2024
Ответ дляFashion_besties
А де є? Не можу знайти
Та сама вирва: північно-корейська балістична ракета КN-23, яка в´їбала у Бучанському районі.

Вигоріли всі дерева у радіусі 40 метрів — тунгуський метеорит нахуй
https://t.me/huyovy_kharkiv/140344
Prervana• 15 февраля 2024
Есть, только что рассматривала. Дикая дичь, шо ж там такое летело-то
Татьяна-bfd8• 15 февраля 2024
шапочка из фольги не жмет?
Mangoskin• 15 февраля 2024
Ответ дляPrervana
По фото как метеорит , озеро теперь делать можно .
ennSe• 15 февраля 2024
Чому Кореї санкції не роблять??
Вітерець• 15 февраля 2024
Ответ дляennSe
Чому Кореї санкції не роблять??
Які?) На них майже всі можливі санкції багато років
ennSe• 15 февраля 2024
Ответ дляВітерець
що вони дали пукіну ракету що таку вирву зробила.
Prervana• 15 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Меня вот эта новость удивила. Это что и почему?
ennSe• 15 февраля 2024
Ответ дляВітерець
нашо давать їм. я в щоці
ennSe• 15 февраля 2024
Ответ дляВітерець
такі санкції, що вони розмутилися і дали ракети
Вітерець• 15 февраля 2024
Ответ дляennSe
Ага, Північна Корея так перелякалась від погрози нових санкцій.. прям одразу ж почнуть вести себе гарно.
Mangoskin• 15 февраля 2024
Ответ дляPrervana
Ого , не видела .
И пишут «опять» , значит не в первый раз и почему именно там .
М-да .
Alex_Kri• 15 февраля 2024
там просто так страшно ее снимали, сейчас другие фото
ennSe• 15 февраля 2024
Ответ дляВітерець
і розмутилась на ракети щоб давати
Вітерець• 15 февраля 2024
’ефект від потенційних обмежувальних заходів проти Північної Кореї, які включають заборону на поїздки та заморожування активів, ймовірно, буде здебільшого символічним.’
ennSe• 15 февраля 2024
Ответ дляAlex_Kri
взяло больно Землі зробили, таку вирву. земля не пробачить цього, скоро і їм буде больно
Milanaher• 15 февраля 2024
Ответ дляFashion_besties
А де є? Не можу знайти
Везде полно. Плохо ищите.
nenatasha• 15 февраля 2024
Ответ дляAlex_Kri
Так виглядає значно меншою, ніж на відео.
Такого розміру вирви і в Бортничах були нещодавно.
Alex_Kri• 15 февраля 2024
Ответ дляnenatasha
так и есть, ничего необычного, а то пытались пугать
MashaizDusha• 15 февраля 2024
Ответ дляPrervana
’Одна з цих радіоактивних плям знаходиться якраз навпроти Молодіжного пляжу, там, де загоряють нудисти. Вона має найбільші показники - і це відомо з радіаційних карт. Можливо, і на самій території острова також є плями’, - вважає Володимир Борейко.

https://kiev.informator.ua/uk/riven-radiaciji-na-g...

Другою причиною еколог вважає можливе завезення на пляжі Гідропарку піску із зон, де підвищено фоновий радіаційний рівень. Так, у Володимира Борейка немає даних про те, звідки конкретно береться пісок для пляжів - відтак, він і може бути джерелом для побоювань.

Третя версія полягає в піднятті радіоактивного шару мулу із дна Київського моря, що знаходиться там з часів аварії на ЧАЕС внаслідок активізації бойових дій навесні 2022 року. Нагадаємо, навпроти сіл Демидів, Козаровичі, Глібівка велися активні бойові дії, а безпосередньо 24 лютого та 1 березня над акваторією моря велися справжні повітряні бої. Навесні 2023 року Дніпро розлився, частково затопивши Гідропарк, Труханів острів та інші острови за течією Дніпра, намивши частину цього мулу до Києва.
Mangoskin• 15 февраля 2024
Ответ дляennSe
Чому Кореї санкції не роблять??
А раше почему не делают и ее газ спокойно идет по Украине ?
AnnaOst• 15 февраля 2024
Ответ дляMashaizDusha

Так! Мені тут після підриву гес аргументовано (справді аргументовано) доводили що немає в водосховищах по Дніпру ніякого радіоактивного мулу. Я тоді почитала все і повірила що таки дійсно немає. І от знову