КокошинЭль• 16 февраля 2024
Приїхала до нас свекруха в гості…
Побула в нас 3-4 години. З порога була чимось незадоволена, все не так і всі не такі. До мене фиркала або просто робила вигляд, що Оксани(мене) тут немає взагалі. Спілкувалась з чоловіком та онуками. З чоловіком скрізь зуби також. Почала хватати онуків на руки, ті почали плакати. «Я сказала, що віддайте мені дитину , бо він вас не знає, тому плаче.» Свекруху перекосило ще більше…
Потім поїхала вона до себе до дому. Коли вона вже їхала додому попрощалась тільки з онуками та сином. Обійняла його і почала плакати. А потім, пізніше вже був вечір-Звонить чоловіку його старший брат і каже, що у його матері мікро-інсульт стався, через мене(невістку). А на другий день свекруха спокійно пішла собі на роботу. Як на таке реагувати? Маніпуляції? Скажу відразу, що причина такої поведінки свекрухи мені невідома.
Але більше бачити її в своєму домі я не хочу.
Колись читала тут схожу тему, не можу знайти про поради, які там писали… Можливо, хтось памʼятає ту тему.
Свекруховна• 16 февраля 2024
вже була схожа тема, що свекруня придумала собі інсульт, швидку і т.п. це ви вирішили знову про себе нагадати?)
Печальки.нет• 16 февраля 2024
Ответ дляПартизанка
мужа надо обрабатывать, пусть он будет на Вашей стороне
Чем? Дихлофосом?
ЗаведУющая• 16 февраля 2024
Ведите себя будто ничего не произошло. Вы ни в чем не виноваты. Она манипулятор. Больше к себе не впускать.
Колгоспниця• 16 февраля 2024
Если она без причины, вдруг, не общалась с Вами и фыркала, то у неё явно не всё в порядке с головой, так что вполне мог быть микроинсульт.. Или Вы что-то умалчиваете, тогда это манипуляция с её стороны...
Работать надо• 16 февраля 2024
Поговорить с мужем, обозначить границы со свекровью (разговор), если свекровь не поймёт, её проблемы, в таком случае больше не впускать домой и не держать контакт. Ибо многие семьи рушатся из-за придури свекрови, и такое бывает..знаю не понаслышке, особенно если пара молодая
Кумася• 16 февраля 2024
Гормоны. Моя мама в климаксе бесилась, могла ночью разбудить и устроить истерику, чтоб я «не смела своих еб…ей домой водить». А мне было 18 и я была девственницей. И таких надуманных историй было много. Некоторые до сих пор выдает как реальные истории из моей жизни
Секс-Бомба• 16 февраля 2024
Ответ дляКумася
Це на шизу більше схоже.
Сама собі лікар• 16 февраля 2024
Ответ дляКумася
Это не гормоны. Это психическое расстройство
Xвостокрутелка• 16 февраля 2024
Ответ дляКумася
Гормони і клімакс тут ні до чого. Тут рекомендовано відвідати психіатра.
Кумася• 16 февраля 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Це на шизу більше схоже.
Да. Но это было связано с климаксом. То жарко, то холодно, то наорет на ровном месте, а потом театрально за сердце хватается, а потом другим рассказывает как ее довели и у нее аж сердце болело. Был писец. Хорошо, что папа был рядом и видел эти психи. Потому что другие не особо близкие верили ей.
Кумася• 16 февраля 2024
Ответ дляСама собі лікар
Вы врач?
Сама собі лікар• 16 февраля 2024
Ответ дляКумася
Вы врач?
Вы если видите человека без ног, вам нужен врач, чтобы подтвердить - этот человек без ног?
Нет, я не врач
БоХатая• 16 февраля 2024
Ответ дляСвекруховна
Темы просто как под копирку)зачем изобретать колесо...
Дуболом• 16 февраля 2024
Чоловіка з дітями до неї, відновлювати стосунки, сама, на одинці, відновлюйте постраждалу останню нервову клітину
💕🫶🧸🫶💕
Бідося• 16 февраля 2024
Типова свекруха
мінімум спілкування, своєчасно реагувати правильно на її вибрики і маніпуляції. Ставити межі одразу що можна що ні.
Сама собі лікар• 16 февраля 2024
Ответ дляДуболом
💕🫶🧸🫶💕
Зачем детей отправлять к психически нестабильным людям? Чтобы она и детям нервную систему испортила? С такими людьми надо максимально ограничивать общение
Свекруховна• 16 февраля 2024
Ответ дляБоХатая
судячи з того, що автор мовчить, то він тріль-копіпастер) Нік у мене
Невгамовна шахиня• 16 февраля 2024
Ответ дляКумася
Ні, в мене теж клімакс і я теж потерпаю. Заспокійливі чудово справляються з ’наорать’ (до речі, едине хоч щось допомагає, з припливами я так і не знайшла що допоможе), а хвататися за серце як ніколи не було такої звички, так і не з´явилося.
Заспокійливе - звісно що це не про валеріанку та інші травки
КокошинЭль
• 16 февраля 2024
Ответ дляДуболом
💕🫶🧸🫶💕
Дітей не відправлю з чоловіком до неї.
Клевотница• 16 февраля 2024
Ответ дляКумася
Это не климакс, это психическое отклонение
Клевотница• 16 февраля 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Приливы - это проблема с надпочечниками