Огірок та Помідорчик• 16 февраля 2024

Що може знадобитись в лікарні після операції?

Була операція в мого дяді в понеділок, поки що ще в післяоперацій.
Хочу його провідати на вихідних.
Навіть не знаю що може пригодитись. Каже, щоб не турбувались.
Але ж хочеться зробити приємне.
Може потрібно вологі серветки, чисті шкарпетки, книга, кросворд, навушники...
З їди поки нічого... тільки глюкозу капають.
ХуАнита• 16 февраля 2024
а від нас що треба?...звідки тут люди знають що йому треба там, поговоріть з лікарем чи з дядьком

Почемучечка• 16 февраля 2024
павербанк, это удобнее, чем зарядное, для него обычно часто удлинитель нужен
Сонячний день• 16 февраля 2024
Ну носки думаю як і труси він с собою взяв запасні.
Джинци на Флісі• 16 февраля 2024
Ответ дляХуАнита
Та ладно. Например, мне, как человеку, которому никогда не делали операцию раньше, а теперь планируется, данная тема интересна
Сонячний день• 16 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Зазвичай лікар каже, що з собою брати.
ХуАнита• 16 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
я була після операції, син - нічого не треба було нести родичам, крім води і павербанка. Речі всі брали з собою, коли лягали. В лікарні годували прекрасно.
Джинци на Флісі• 16 февраля 2024
Ответ дляХуАнита
А в какой вы больнице лежали? Читаю отзывы за ту, в которой мне надо делать, и ужасаюсь. В том числе за питание плохие отзывы.

ХуАнита• 16 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Боярка гінекологія, лікарня в Голосієво гінекологія, дитяча на Алішера Навої
ХуАнита• 16 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
ми і вдома таке їмо як в лікарні - різні каші (в т.ч. перлова, пшоняна, пшеничка..), котлети парові мʼясні і рибні, курка варена, легкі супи. Для нас це смачна їжа.
Джинци на Флісі• 16 февраля 2024
Ответ дляХуАнита
Аа, поняла. Мне ортопедия нужна или институт онкологии. Отзывы стремные какие-то (
ХуАнита• 16 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
стремные це від панянок з запросами, яким вранці авокадо з червоною рибою на подушці з цуккіні подавати треба. А якщо ви звичайну їжу їсте - то всюди в лікарнях годують однаково плюс-мінус.
автор Огірок та Помідорчик • 16 февраля 2024
Ответ дляСонячний день
Зазвичай лікар каже, що з собою брати.
Забрали з внутрвшньою кровотечею вночі. Сам живе. Добре, що врятували. Думаєте, був час на збори?
Ответ дляСонячний день
Зазвичай лікар каже, що з собою брати.
Якщо операція планова
Сонячний день• 16 февраля 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ну то ви ж не виклали всю інфу, і чекаєте при цьому поради))
Тоді все просто: шкарпетки+труси+салфетки+вода проста+туалетна бумага!+чашка+ложка+мило+рушники!
Пластилин_Колец• 16 февраля 2024
Вологі серветки я купувала собі дитячі, без запаху, в контецнері з кришечкою. І пакети, щоб складати туди сміття. Потім приходила санітарка і забирала ті пакетики. Рушник, зубна паста і щітка. Пелюшки одноразові теж виручали, але це коли ти лежачій і треба в туалет, то пелюшка захищає постільну білизну від випадкового намокання. Мабуть чоловікам це не дуже актуально, а жінкам може пригодитись. Ще чомусь лікарі назначають антибіотики, але забувають про профілактику грибкових інфекцій. Завжди питайте самі про антигрибкові препарати, не допускайте коли починається молочниця і дісбактеріоз