Цукрові вишні• 16 февраля 2024
На фоне приёма КОК вместо привычных месячных -
Скудная коричневая мазня всего 4 дня.
Это норма?
Это когда пила "пустышки".
Это норма?
Это когда пила "пустышки".
Маю сечі• 16 февраля 2024
Вас гінеколог не попередив? Місячних не буде, лише кровотечі. Вони можуть бути меншими по обʼєму і коротшими
Бринзолетта• 16 февраля 2024
Так. В мене буває більш рясно, буває типу дві щоденні прокладки на мазню і все. Може і взагалі не бути місячних лікар казав.
Цукрові вишні
• 16 февраля 2024
Ответ дляВкуси мене
Гадость какая
А Вы, видимо, фея, которая писает радугой и какает бабочками?
Что естественно, то не безобразно.
Противно - пройдите мимо темы.
Что естественно, то не безобразно.
Противно - пройдите мимо темы.
Чаклунка-ведунка• 16 февраля 2024
А я кинула пити, бо на пустишках, в мене були дуже рясні виділення, замість звичних 3х днів 5-7 ще й болючі що таблетки пила. Три місяці витримала і кинула їх пити. Ну їх, без них в мене три дні скудні, нічого не болить...
Цукрові вишні
• 16 февраля 2024
Ответ дляБринзолетта
А сколько дней идут?
Бринзолетта• 16 февраля 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Даже так?
Понятно.
Ага. В суботу може початись і до понеділка під дня ще. А може в неділю і вже в понеділок на вечір нічого нема