Пэрисхилтонша• 16 февраля 2024
Чи впливає вживання їжі на результат ТТГ?
Кожного місяця здаю ттг , зараз на еутирокс 25 , результати були 1.5-2.19 , сьогодні прийшли 3.36 🥺🥺🥺 вагітність 22й тиждень.
Перед сном випила колу 🫣 чи це не залежить на результати ? Блін, шось я напряглась(
Ошеламиссимо• 16 февраля 2024
Ттг так быстро не полнимается вроде бы.
У меня такой же вопрос был когда холестирин был повышен а я накануне неделю субпродукты ела
Пэрисхилтонша
• 16 февраля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Ттг так быстро не полнимается вроде бы.
Я в шоці , якщо чесно. Чекаю відповідь лікаря
лаМпочка• 16 февраля 2024
ттг піднімається не від їжі а від нестачі гормонів.
ви гормони контролюєте?
вам треба бачити Т4, вільний Т4, Т3, вільний Т3.
підозрюю що частина гормонів йде дитині і вам тепер мало.
по аналізам вільний Т4 має бути в середині референса, вільний Т3 в самому верху референса
ви гормони контролюєте?
Пэрисхилтонша
• 16 февраля 2024
Ответ длялаМпочка
ви гормони контролюєте?
Треба було ще здати т4, щось затупила 🥺
Я здаю кожні 4 тижні ТТГ
Мій результат 3.36 не критичний? Видно, потрібно повертатись на дозу 50
Я здаю кожні 4 тижні ТТГ
Не прохожу мимо• 16 февраля 2024
Ні, не залежить. Це місячний показник ТТГ, піднімайте дозу еутироксу. До ендокринолога
лаМпочка• 16 февраля 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Треба було ще здати т4, щось затупила 🥺
Я здаю кожні 4 тижні ТТГ
здайте вільний Т3 і вільний Т4 і подивіться результат.
який має бути я написала вище.
якщо низький Т4 додайте більше еутироксу, він приймається один раз в день за 1 годину до їжі або через 4 години після. воду можна.
якщо вільний Т4 норм а низький вільний Т3 то вам треба буде додатково приймати Тіромель, є в продавалці, також можна знайти в інтернеті. в аптеках не продається. його одразу всю таблетку приймати не можна бо погано для серця, починайте з четвертинки в день. якщо протягом двох тижнів все ок то по четвертинці двічі в день знов два тижня. здаєте аналізи і знов дивитесь результат. якщо потрібно збільшуєте дозування. Тіромель приймається незалежно від їжі, так як вам зручно
який має бути я написала вище.
#Пойду_кгадалке• 17 февраля 2024
Ответ длялаМпочка
ви гормони контролюєте?
Интересно как это сделать возможно, чтобы свободный Т4 было в середине референса, свободный т3 вверху референса?
Это какая то фантастика для меня
У меня ттг был 10, гипотиреоз,
Назначили л тироксин, ттг нормализовался, стал 1.5, вроде бы хорошо, даже идеально
Т4 и 3 свободные остались на самой нижней границе нормы, хоть 10 ттг хоть 1.5, ни о какой середине референса речь не идет
Что с этим делать ни один врач мне так и не объяснил, то есть я пока не нашла такого врача
Им главное ттг норма, остальное не их проблемы
Это какая то фантастика для меня
У меня ттг был 10, гипотиреоз,
лаМпочка• 19 февраля 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Это какая то фантастика для меня
У меня ттг был 10, гипотиреоз,
Это какая то фантастика для меня
У меня ттг был 10, гипотиреоз,
так, чомусь дивляться тільки на ТТГ.
місяць назад робила то ТТГ взагалі 0,055 (референс 0,3-4,5), причому Т4 вільний нижче норми а Т3 трохи не дотягує до верха.
я приймала л-тіроксін 50 і тіромель 37.
л-тіроксін збільшила до 75, тіромель залишила так само.
сьогодні вранці здала аналізи, побачу що змінилось
я приймала л-тіроксін 50 і тіромель 37.
#Пойду_кгадалке• 20 февраля 2024
Ответ длялаМпочка
так, чомусь дивляться тільки на ТТГ.
я приймала л-тіроксін 50 і тіромель 37.
Странно что и ттг и Т4 ниже нормы, такое редко бывает, если Вы увеличили тироксин до 75, не упадёт ттг ещё ниже? Если готовы у вас анализы, напишите Врачи мало объясняют, к сожалению
лаМпочка• 20 февраля 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
упав :)
але одночасно за останній місяць fТ3 виїхав за межу :)
було fT3 3.809 (1.8 - 4.2), fT4 0.571 (0.89 - 1.76)
знижую Т3 і в кінці березня знов аналіз здам :)
і так поки не вийду на якесь оптимальне значення. я почала самостійний контроль в вересні лише і підозрюю що процес буде довгий.
зате волосся перестало випадати :)