Рання пташка• 16 февраля 2024

Может ли быть сексуальный интерес у мужчины 48 лет к девушке 22 года?

Или только как у папы к дочери?
Чупокабра• 16 февраля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
не старі, а дорослі-досвідчені, яким із менопаузними ровісницями не цікаво :-)))))
Ну да) а ровесниці прямо кип´ятком пісяють за досвідченим з членом на пів шостого.

АфродитаПетровна• 16 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
Конечно, может быть. У меня 2 таких примера на сейчас. Мне 46, знакомым мужчинам 45-50
И у двоих отношения с девушками 20-22
У мужчин много денег?
Донька подруги• 16 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
И у двоих отношения с девушками 20-22
Это не отношения, а товарообмен о чем там трахаться?
НеГолосую• 16 февраля 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
У мужчин много денег?
Нет. Обычные ребята. Один коммерческий директор, другой фотограф
Невидимка Майя• 16 февраля 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
У мужчин много денег?
Нет, у них 22-летние всё отбирают. А шо осталось, доедают коты.
НеГолосую• 16 февраля 2024
Ответ дляДонька подруги
У людей могут быть общие интересы. Но думаю, недолго
Чупокабра• 16 февраля 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Якщо жінка доглянута і дивиться за собою то так.Якщо забила болт і тільки лежить на дивані і жре пончики,то навряд чи.
Висновок. У чоловіків, так як і в жінок стоїть на доглянутих, гарно виглядаючих партнерів. Не залежно від віку
АфродитаПетровна• 16 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
Тогда не понимаю девочек
забиякина• 16 февраля 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Ну нормальна від 5 до 10 по 10 бальній шкалі.
Фото будь ласка

Донька подруги• 16 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
Не могут о Джастине Бибере поговорить? Да там пропасть поколения
НеГолосую• 16 февраля 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Тогда не понимаю девочек
Им с этими мужчинами интересно. Какое-то время. Но думаю, что непродолжительное
АфродитаПетровна• 16 февраля 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Оказалось 22 ти летним нечего отбирать. Там все печально
Невидимка Майя• 16 февраля 2024
Ответ дляДонька подруги
S3RL? Da Tweekaz?
Анонім Секретар• 16 февраля 2024
Ответ дляСмайлик
У мужчины то может быть интерес. Но вот у девушки 22 лет вряд ли может быть сексуальный интерес к такому дедушке) Ну разве только к его деньгам, если они у него есть)
48 це ще дааааалеко не дідусь.
Донька подруги• 16 февраля 2024
Ответ дляЧупокабра
Мне 42 и у меня не стоит на старше 45, а вообще лучше 30-35
Невидимка Майя• 16 февраля 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Гм. Выходит, кому поп, кому попадья, а кому и ~коза~ попова дочка?
Донька подруги• 16 февраля 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Тогда не понимаю девочек
Больше никто не клюнул
Покращена• 16 февраля 2024
Ответ дляРання пташка
сами поняли что написали ?
А вы видимо нет
Донька подруги• 16 февраля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
48 це ще дааааалеко не дідусь.
Для 20летней 30 летний уже дідусь

Іллюха Перчик• 16 февраля 2024
Ответ длязабиякина
Фото будь ласка
Звичайна,не супер гарна і не страшна.Звичайна.
Невидимка Майя• 16 февраля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
48 це ще дааааалеко не дідусь.
Можно и в 27 дидом выглядеть. Были бы условия.
Анонім Секретар• 16 февраля 2024
Ответ дляНевидимка Майя
отож, справа не у віці.
Іллюха Перчик• 16 февраля 2024
Ответ длязабиякина
Фото будь ласка
Чим простіший характер тим кращий але що б не була зовсім дурнушкою.Що б вміла підтримати цікаву розмову і що б мала клепку в голові.
Донька подруги• 16 февраля 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Дело даже не во внешке. Это интересы, книги, окружение, шутки, музыка, фильмы 20 летние например выросли на Марвеле, а я вот на Алисе (Милафон у меня)
Донька подруги• 16 февраля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
отож, справа не у віці.
Как раз в возрасте - прыжок больше 10 лет - очень удручает
Вишиванка• 16 февраля 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Нормальна зовнішність,вміння спілкуватися з чоловіком та наявність вагіни,запорука того,що про дівчину будуть думати і хотіти її і в 22 і в 30.
Нормальна зовнішність це химера!!!
Дуже ефімерне поняття!
Для більшості чоловіків наявність целюліту на стегнах це ФУ. А в 30+ більшість жінок хоч мають стан шкіри обличчя навіть без зморшок, цього замало для ’нормальна’: має бути без пор, шрамів, розтяжок, целюліту, зайвого волосся, не три волосини на голові і ще купа всього.
Чоловіку в 50 хочеться бачити:
1!!! Наївні очі, які дивляться з захватом!!!
(Дорослі жінки часто оцінюють чоловіка реально, а він може бути невдахою)
2.Молоде тіло(груди і все інше в 20 і в ’35 але виглядаю молодше’ це АБСОЛЮТНО різні речі) в 35+ можна молодо виглядати але тільки здалеку і поки не торкається шкіри.
20+ і 35+ це АБСОЛЮТНО різні речі!
3. Фертильність. Багато жінок в 35+ уже нездатні, а чоловіки тільки прокидаються.
Вишиванка• 16 февраля 2024
Ответ дляМолчавочка
мне не казались они старыми или дряхлыми, наоборот, мужественный мужик в отличие от детообразных ровесников. Но деньги да, на первом месте были
Так, може здаватися мужнім молоденькій(років 17, яка ще не спала з чоловіками і не порівнює).
Але це якщо з ним не спати!!!
А в 50+ це уже гівно напіапритомне в ліжку і майже імпотент з пузом.
Іллюха Перчик• 16 февраля 2024
Ответ дляВишиванка
Нормальна зовнішність це химера!!!
Дуже ефімерне поняття!
Чоловіку в 50 хочеться бачити:
20+ і 35+ це АБСОЛЮТНО різні речі!
Жінка має бути доглянутою і підтягнутою,має охайно виглядати і бажано займатися фізкультурою.Якщо вона хоче після 30 бути цікавою для чоловіків.Потрібно працювати над собою.Доречі додав би від себе,що було б не погано,що б ця дівчина/жінка,щось читала з книжок в своєму житті,що б з нею було про що поговорити.Все це саме стосується і чоловіків.Людям потрібно в незалежності від віку,працювати над собою,що б бути комусь цікавим і могти зацікавити.Це все пишу від себе,можливо в інших чоловіків набагато менші стандарти і розуміння про жінок і про людей вцілому.
Чупокабра• 16 февраля 2024
Ответ дляДонька подруги
Ви уточніть хто ви. М чи Ж
Чупокабра• 16 февраля 2024
Ответ дляВишиванка
Нормальна зовнішність це химера!!!
Дуже ефімерне поняття!
Чоловіку в 50 хочеться бачити:
20+ і 35+ це АБСОЛЮТНО різні речі!
П.3. тут навпаки. Після 30-35 у жінок саме пік сексуальності. Вона може і знає вже себе і своє тіло, не соромиться і хоче багато сексу. А от чоловіки, нажаль, після 35 вже через одного з проблемою з потенцією.