Язвочка• 17 февраля 2024
Пытались украсть деньги с карты
Сообщение в приложении Привата: Відмова. Транзакцію відхилено платіжною системою.
И указано, что "з" моей карточки( пытались сеять 500грн. Девочки, как обезопасить себя? Нужно ли поменять пароли/коды? Снять наличкой сейчас возможности нет, мы в селе(
Увидела сообщение, и не могу уснуть, и не знаю что делать (
Несу добро людям• 17 февраля 2024
Ответ дляТочная копия плова
Можете заказать интернет карту Диджитал. Это займет 3 минуты в приложении. Привязать её к Гугл-пей, перекинуть туда ваши деньги с подозрительной карты и расплачиваться на кассе телефоном, а в интернете просто новой картой.
Но заблокированную всё же перевыпустить в банке.
Удалено администрацией...
Миллениалка• 17 февраля 2024
Ответ дляCаванна
Карту
И менять на новую. Поддержу. Приват быстро откроет новую с новым номером
Там все розмивчато• 17 февраля 2024
в привате можно перевыпустить карту в один момент виртуальную. если начинаются какие то такие снятия. Но обычно то я на что то подпишусь, и потом не получается найти что это и где отменить, то проще просто перевыпутить карту и все. Меняется номер, деньги все что там лежали остаются.
Чучало яблуні• 17 февраля 2024
Ответ дляКоварная Зая
Віртуальну до гугл пей прив´язати не можна. Тільки діджітал. А діджітал і вівіртуальна - це різні поняття.
Це одне й те саме, віртуальна карта - називається digital. Не плутайте з internet картою, з якої не можна зняти готівку, вона тільки для розрахунків в інтернеті.
Коварная Зая• 17 февраля 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Коли добавляєте картки, то саме в приваті і є ділжітал і окремо інтернет-віртуальна (несправжня). Це різні картки. У діджітал всі функції пластику, тільки пластика на руках у Вас немає, а інтернет картка з обмеженими можливостями.
Язвочка
• 17 февраля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Ненормально. Комиссия будет только если Вы кредитные деньги пытаетесь перекинуть. Перевод своих не кредитных денег со своей карты на свою интернет-карту вообще без комиссии
Перевод некредитных денег с карты универсальной на диджитал с комиссией(((
Язвочка
• 17 февраля 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Идите отдыхать, а то злобой захлебнетесь. У Вас паранойя, я только проснулась и прочла тему. Зашла с готовностью помочь, но это же ужас, как вы с людьми общаетесь. И не манипулируйте умершими. Тут у многих достаточно горя.
Удалено администрацией...
Язвочка
• 17 февраля 2024
Ответ дляВподобайден
Діджитал різні бувають. Якщо вона зробила її ’для виплат’, то бере комісію за її аоповнення
Нет, не для выплат.
Язвочка
• 17 февраля 2024
Ответ дляТочная копия плова
У меня нет комиссии между интернет и диджитал. Возможно, у Вас старая - это карта для выплат.
А какая комиссия, если не секрет?
Старая обычная универсальная, не для выплат. Диджитал дебетовая. Комиссия 2%( При переводе обратно с digital без комиссии.
Ещё раз очень благодарю, что помогли и уделили столько времени. Сразу видно, что Вы из другой реальности, не как некоторые(
Язвочка
• 17 февраля 2024
Ответ дляol_kin
Ви істерика, вам ясно написали, в приват 24 відкрите нову віртуальну карту, прив´язати її до телефону гугл пей і всі гроші з тієї карти покладіть на віртуальну, а через гугл пей зможете в магазині розраховуватись приклавши телефончик до терміналу.
Я не истеричка, а просто не смогла без подсказок разобраться с туповатым приложением, одну из причин я написала, но это конечно, для некоторых манипуляции, чёрт с ними. Карту: мне надо пластик иметь на руках, почему объяснять не буду. ’Перевыпустить’, ’снять деньги’ сейчас нет возможности, я и так понимаю, что это надо сделать в первую очередь. Благодарю за внимание и уделённое время.
Язвочка
• 17 февраля 2024
Ответ дляТочная копия плова
А какая комиссия, если не секрет?
*точнее, 0.2% комиссия, сори.
Вподобайден• 17 февраля 2024
Ответ дляЯзвочка
Для виплат і є дебетова, зарахування на неї не зарплати/виплат - з комісією. А універсальна кредитова. На неї переводи безкоштовні, але при знятті в банкоматі є процент.
Взагалі, дивують люди, які не читають тарифи використання карт, а потім дивуються
Язвочка
• 17 февраля 2024
Ответ дляВподобайден
Благодарю за информацию. При переводе денег на дебетовую долларовую безпроцентный перевод. Всегда думала, что кредитная - для оформления кредитов)
Там не указана тарификация при создании карты, надо вникать, и то в разных источниках в инете информация разная) как и по оформлению карты, всё утро игралась.
Язвочка
• 17 февраля 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Сумма не на карте,вина счету, ничего переводить никуда не надо. Уменьшите лимит платежей в интернете до 0
Лимит платежей в инете до одного места( При оплате с карты через инет сразу автоматом меняется лимит с сообщением, что лимит будет повышен(((
Стигла полуниця• 17 февраля 2024
Ответ дляЯзвочка
у меня нет
Язвочка
• 17 февраля 2024
Ответ дляВподобайден
А, нет, сори, опять дезинформация, на долларовую дебетовую тоже процент, там просто копейки внимание не обратила)
Я, в принципе, не сторонник хранения денег на картах, и правильно делала, поэтому не особо в курсе)
Чучало яблуні• 17 февраля 2024
Ответ дляКоварная Зая
Не хочу вас засмучувати, але я працюю в приваті)
І віртуальною картою називається саме digital. Інтернет карта має інші властивості.
Вподобайден• 17 февраля 2024
Ответ дляЯзвочка
Яка різна інформація?
Інформацію треба дивитись саме в тому банку, де робите карту, а не взагалі в інтернеті. У кожного банку свої тарифи.
Вподобайден• 17 февраля 2024
Ответ дляЯзвочка
Де ви таке бачили?
Язвочка
• 18 февраля 2024
Ответ дляВподобайден
Яка різна інформація?
От не повірите, я в курсі 😂
Язвочка
• 18 февраля 2024
Ответ дляВподобайден
Де ви таке бачили?
Вчора у себе на карті при поповнення мобільного рахунку я таке бачила.
Вподобайден• 18 февраля 2024
Ответ дляЯзвочка
От не повірите, я в курсі 😂
А нащо тоді дивитися ´в різних джерелах в інтернеті´?
Язвочка
• 18 февраля 2024
Ответ дляВподобайден
В додатку Приватбанку немає інформації про процентні перекази, про умови користування створених карток. Теж саме про створення карток. Коли я створювала доларову, дебетова чи кредитна - лише віконця, все. Для людини, яка тільки-но почала користуватись, зрозуміло що кредитна - це для оформлення кредитів, там і була відображена ця інформація. Створила - виявилось, переказ на картку з процентом. Зараз треба шукати, як знову створити картку. Де шукається інформація, якщо її немає у додатку? В гуглі. Там не вся інформація достовірна, більшість пишуть копірайтери, аби лиш писати. Якби там вся інформація була достовірна, мені б не довелось зараз переробляти картку. Чого я створила цю тему? Мені вчора людина кілька годин допомагала створити картку, одна-єдина нормальна людина ’Точная копия слова’ з цієї теми, яка зайшла і допомогла, а не виводила на негатив як інші, з псіхами і насмішками В МОЇЙ темі. Заходять, і намагаються виставити когось дурним лише через те, що людина користується перший раз. Це притому, що голова в тумані після смерті батька, чи хоч хтось з них взагалі розуміє, що таке знаходитись поряд в онколікарні, везти тіло, організувати похорон, коли от тільки рідна людина жила? Для створення доларової я теж створювала тему, і теж таке саме, насмішки з перших же коментарів. З вами все нормально, люди? Якщо ви такі розумні, чого ви дозволяєте собі ображати інших ні за що? Самостверджуйтесь іншим способом!
При поповнення вчора мобільного рахунку мені видало повідомлення в додатку привата, що ліміт оплати в інтернеті буде змінено на 100грн, я поповнювала на 40, ліміт стояв 10. Після поповнення рахунку ліміт дійсно змінився на 100грн.
Достатньо вичерпна відповідь, щоб задовольнити ваше недовольство своєю темою, чи ще щось не так?
Вподобайден• 18 февраля 2024
Ответ дляЯзвочка
Навіть не читала ваше простирадло. Звичайно в додатку багато інформації немає, бо він не для цього. Крім додатку існує сайт банку, де все це написано. Немає в мене ніякого невдоволення. Просто ви не вмієте нормально слухати, що вам кажуть.
Для людини, у якої горе, ви забагато часу витрачаєте на форум. Вам зараз треба бути з близькими.
Язвочка
• 18 февраля 2024
Ответ дляВподобайден
Ой господи, ще одна бабка з лавочки зі своїми нотаціями, яка ’не читала’, але вліпило свого смайліка і дає свої непотрібні мені поради ’по тексту’) Без вас розберусь і без ваших бісовських псіхів. Всього найкращого.
Язвочка
• 18 февраля 2024
Ответ дляВподобайден
З людиною, яка нормально зі мною спілкувалась і все мені пояснила, нормально спілкувалась і я, а кожна друга невдоволена кожною буквою хамка отримує те, на що заслужила. Ви сюди заходите на людей плюватись, бо в житті у вас все погано, то хоч тут ви геройки. Я заходжу сюди рідко і по питанням, коли треба порада, а ви живете з тою совЄтчІцой, як одна вище, не встигла очі продерти, вже зайшла на форум і виливає на мене, бо з самого ранку з неї лізе. Або ж сидить клонів штампує, бо сама себе виставила не такою, якою хотіла показатись. Я ваших порад не просила, вже все вирішила, а псіхи свої з нотаціями залиште для рідних. Де вас тільки скільки береться неадекватних з вашими ’простирадлами’, в кожній другій темі🤦🤦🤦, в темах про гроші і квартири то взагалі таких штормить😂 Ви навіть не бачите, як ви до інших звертатись і що пишете, для вас це норма, хамовиті і невиховані не буду писати хто.