Княгиня пітьми• 17 февраля 2024
З яких причин адміністрація видаляє теми ?
Доброго дня. От просто цікаво з яких причин було видалено ваші теми ? Вчора написала тему про карти Таро , декілька речень буквально. Без негативу, нецензурної лексики , політики. Що могло не сподобатись? Я інколи читаю теми тут і волосся дибки , нікого не хочу образити , але це правда )) Тож , цікаво за що були видалені ваші теми і про що вони були ?)
Радуга-дуга• 17 февраля 2024
Согласно правилам, осуждать действия администрации не ок. Таро часто удаляют, есть общая тема вроде для таких вопросов
Швидкоруч• 17 февраля 2024
Гадания тут запрещены. Но за деньги можно. Оплатите промо-публикацию)
Княгиня пітьми
• 17 февраля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Та я так дивлюсь, що по цій темі багато створено тем. Тому я так зрозуміла вона дозволена:(
Княгиня пітьми
• 17 февраля 2024
Ответ дляШвидкоруч
Та ні , там гадання на було , тим паче за гроші
При видаленні темі, вказується причина видалення.
Щодо таро, вам в цю тему https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3467100
Пьяная вишня• 17 февраля 2024
Ну таро это мошенничество и реклама гадалок мошенников
Логично удалять эти темы