КАПСЛОЧНИЦА• 17 февраля 2024

Помер мій чоловік. Я не хочу жити

Його діти мучають мене судами
Перед одруженням заключили шлюбний договір, але чоловік все рівно залишив мені певні кошти і будинок
Його діти тягають мене по судам, мучають їх адвокатами, не дають пережити втрату
Дуже кохаю його і нічого не хочу
Булку Дай• 17 февраля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Я працюю операційним директором
А які твої обовʼязки як операційного директора? Що ти робиш? Топ 3 речі

Майор Медуза• 17 февраля 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Ну якщо вдвох, то це інше. Спочатку було написало що чоловік типу переписав своє так, щоб дітям не дісталось.
Заповіт написаний на те, що ми заробили в шлюбі за 25 років.
Невидимка• 17 февраля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Їм залишив близько мільйона доларів
4 компанії і нерухомість закордоном
Мені тільки будинок, але мені більше і не потрібно було, аби з ним
Хотела посочувствовать , до этого коммента
Тупой тролль
Ты ж себе притягиваешь горе этими сказками про смерть мужа
Из Кукуева я• 17 февраля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Дякую дуже❤️
Будинок, де росли його діти
То пів року вже минуло?
Показушница• 17 февраля 2024
Ответ дляРекламама
Прям все советчицы ? И доказали что с этих денег уплачены налоги и они ’ белые’ ?
За кордоном всі гроші треба легалізувати, тому, якщо вони купили, то так-вони вже офіційно білі. Звичайно є і чорний, тіньовий ринок, але я про нього нічого не знаю, та й там ризики суттєві
САМ_ТАКОЙ• 17 февраля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Дякую дуже❤️
Будинок, де росли його діти
Тоді все логічно. Вибачте. Судіться
Чудовий каламбур• 17 февраля 2024
Ответ дляМайор Медуза
Заповіт це ні про що. Тільки дарування Вас вбереже від зазіхань на майно. І заповіт він може переписувати хоч щодня при житті.
Все буде Україна• 17 февраля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Ну то віддайте і майте спокій
Не просто так діти з вами судяться, ненавидять вас
А чого вона мпє віддати? Це її, це їй лишив коханий чоловік
Все буде Україна• 17 февраля 2024
Ответ дляРекламама
Если ничего не хотите - отдайте детям то, за что они судятся и переживайте утрату спокойно.
Вона не мусить нічого віддавати тим поганим людям. Їм мало мільйона?

Майор Медуза• 17 февраля 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Мій чоловік не буде переписувати. Тим паче на старшого сина. Там триндець.(
Напланетянка• 17 февраля 2024
Я б на вашем месте сама подала а суд, чтоб больше отттяпать, на зло.
Милота• 17 февраля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Це з якої радості я троль?
Це Київ тут і не такі гроші бувають
Одна Ви з Києва, а ми звісно не в курсі
Миззери• 17 февраля 2024
Ну дети отца тоже потеряли и вынуждены по судам ходить , откажетесь от наследства и не ходите раз это не дает вам пережить боль утраты
Соболезную
Милота• 17 февраля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Серце
У всіх є серце, але ж не всі маючи серце помирають в 52🤣
Миззери• 17 февраля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Хочу залишити те, що по закону
Ну так значит будет ваше , я так думаю суды не каждый день что б сильно уж жизнь отравлять
Полуничка• 17 февраля 2024
Не хочете, не живите
Чудовий каламбур• 17 февраля 2024
Ответ дляМайор Медуза
Заповіт не звільнить Вас від того про що автор пише у цій темі. Чоловікам притаманно зраджувати інтереси жінок, тому дивіться самі. Якщо майно Ваше я б на Вашому місці не була спокійна.
Булку Дай• 17 февраля 2024
Ответ дляМилота
ще і з мільйоном на рахунках, нерухомою власністю і жіночкою-операційним директором

Ахахахаха
Дрібка щастя• 17 февраля 2024
Ответ дляIQ 80
52 года -это дед ? 🙈
Папік

Natalia505• 17 февраля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Дякую дуже❤️
Будинок, де росли його діти
Чому вони мають вам його віддати? Ви в нього вклали свої кошти?
Natalia505• 17 февраля 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Вони не мусять їй нічого віддавати, це будинок їх батька, в якому вони виросли.
Natalia505• 17 февраля 2024
Для мене все очевидно. Рідні батьки і діти, всі інші хочуть шмат майна йдіть в суди, судіться,якщо повезе. Я вірю звичайно в безмежне кохання 25 річної з 52 річним чоловіком але ви ще собі заробите на будиночок. Діти праві
Все буде Україна• 17 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Це будинок, який заробив їх батько і яким розпоряджався він. Вона не мусить віддавати їм те, що належить їй по закону
IQ 80• 17 февраля 2024
Ответ дляРекламама
Вам нет смысла доказывать, у Вас все барыги , просто чтоб не напрягаться , лучше так считайте и дальше
Надежда наш компас• 17 февраля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Дякую дуже❤️
Будинок, де росли його діти
Автор, а коли помер ваш чоловік?
Майор Медуза• 17 февраля 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Те, шо на старшого не напише заповіт то 200%. Виріс, нажаль, не дуже гарною людиною. Хоча раніше майже завжди у нас жив, відпочивати з собою брали. А потім щось пішло не так.( 32 роки зараз, ніде ні разу не працював, одні борги. Квартири , що чоловік залишив продані.( Не хочу навіть писати, що він у нас колись зробив.(
Не прохожу мимо• 17 февраля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Мені потрібно десь жити і щось їсти
Це пам‘ять про нього
А до него вы где жили?
Сижу_и_плачу• 17 февраля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Мені потрібно десь жити і щось їсти
Це пам‘ять про нього
Ви ж операційний директор! Вам нема що їсти!?))))
Чудовий каламбур• 17 февраля 2024
Ответ дляМайор Медуза
Ви не почули. Заповіт нічого не означає. І саме тому що син невдаха:
1) його будуть жаліти батьки
2) він буде судитись з Вами за майно батька.
Кубик Рубика• 17 февраля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Їм залишив близько мільйона доларів
4 компанії і нерухомість закордоном
О, ну це вже зовсім інша історія, можна почитати. Але ж гидко якось, що у таких, як ви, нічого святого нема, й на смертях тролять.