Радостина• 17 февраля 2024

Дуже делікатна тема, брезгливим будь-ласка не заходити

Навіть не знаю як правильно описати, і до лікаря з таким запитом точно не піду. Але дуже заважає жити. І не знаю дівчата як точніше описати щоб ви зрозуміли. Короче, в мене немає проблем з метеоризмом, є інша проблема - я (вибачте) не можу, не вмію контролювати звук. Або гучно або ніяк, стоячи теж ніяк, тож цілий день дискомфорт і несу все добро додому. Короче щоб пропукатись мені треба додому на унітаз, і підставити щось під ноги, до речі по-великому без підставки теж не сходжу ніяк. Пукнути стоячи десь на вулиці, в мене просто фізично не вийде навіть якщо навкруги дуже шумно. Це слабкі м´язи тазового дна чи щось інше? Ще додам, що перевіряла жкт (давно), з кишечником не виявили проблем, єдине що сказали є лишня петля сигмовидної кишки. В чому саме проблема: я дуже обмежена в соціальному плані, бо надовго з дому відлучитися не можу. Мовчу вже про особисте і сімейне життя. Буду вдячна за поради. Дякую!
В кого тако було• 17 февраля 2024
А чого ви точно не підете з цим до лікаря?

Lilian-nochka• 17 февраля 2024
Боже какие заморочки
Всміхайлик• 17 февраля 2024
Мабуть до лікаря все ж таки. Може петля і не дає вийти газам
автор Радостина • 17 февраля 2024
Ответ дляВ кого тако було
Я перевіряла кишечник. Сказали все норм. Піти і сказати, лікарю, я не можу тихенько пукати - не можу так. Інших проблем нема, стул регулярний, здуття на постійній основі нема.
Показушница• 17 февраля 2024
Недавно смотрела видео про всякие мифы про тело вроде, не помню точно. Так там как раз было про звук при пукании. Если коротко - то громкость звука связана только со строением вашей пятой точки. Никакого отношения к ЖКТ это не имеет.
Всміхайлик• 17 февраля 2024
Ответ дляРадостина
Якщо здуття не має, то чого не можна відлучатися далеко від дома?
Там-тарарам• 17 февраля 2024
Ответ дляРадостина
Яке у Вас харчування ?
Все буде Україна• 17 февраля 2024
Ответ дляРадостина
Впевнена, що у вас метеоризм. Це виправити можна їжею і ліками.
автор Радостина • 17 февраля 2024
Ответ дляПоказушница
А що мені треба зробити? П´ята точка - яка саме її частина, вибачте, ви анус маєте на увазі?

Вилами по Воде• 17 февраля 2024
Вы знаете, у меня наоборот .Ходила сегодня утром анализы задавать. Иду извините и не держание газов. А врачи ничего не видят. Точнее реально ничего нет. И что хочешь то и делай ( хоть с дома не выходи
Показушница• 17 февраля 2024
Ответ дляРадостина
Все вместе - и анус, и полупопия. Ну хз, пластическую операцию сделайте, попу качайте.
автор Радостина • 17 февраля 2024
Ответ дляВсміхайлик
Бо в нормальному стані організм пукає кілька раз за день. Я не можу, і якщо захочеться, то носитиму це аж до вечора поки не повернусь додому. А поїхати кудись із друзями на надовго, з ночівлею наприклад - взагалі нереально.
Ласунка• 17 февраля 2024
М-да, проблема так проблема...
Хватит троллить.
Дружная семейка• 17 февраля 2024
Зараз буде лайфхак.

Берете і рукою одну половину попи відсовуєте вбік. Звуку не буде.
БершкомангоЗар• 17 февраля 2024
Ответ дляРадостина
ну так громко пукнуть в социуме я так поняла из поста вы тоже не можете. Только дома с табуреткой. тогда в чем проблема жить нормальной жизнью и два раза в день там с табуреткой заседать, если у вас ни вздутия нет, ни газы сами не выходят
автор Радостина • 17 февраля 2024
Ответ дляДружная семейка
Зараз буде лайфхак.

Я звичайно читала ці лайфхаки в інтернеті, бо давно турбує, в моєму випадку чомусь не працює
Дружная семейка• 17 февраля 2024
Ответ дляРадостина
Треба розсунути сідницю вбік так, щоб ніби трохи анус потягнути і він розширився. Мене навчили у лікарні колись))
ЯкаКраля• 17 февраля 2024
Ответ дляПоказушница
А я могу и тихо и громко. Это у меня пятая точка универсальная?)
Показушница• 17 февраля 2024
Ответ дляЯкаКраля
Вы прикалываетесь? Ваша пятая точка не имееш мышц? Вы ими не двигаете?

автор Радостина • 17 февраля 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Всюди в інтернеті пишуть що в нормі людина випускає гази кілька раз на день, об´єм кишечник газів становить не менше півлітра на добу. Ви ймовірно просто не маєте такої проблеми тому не цікавилися, не читали статті.
А вот недавно• 17 февраля 2024
Ответ дляПоказушница
Ага и вообще к жкт не имеет еще напишите. если сильное газообразование, то и звук будет сильнее так давление больше и газы выходят стремительно.
ЯкаКраля• 17 февраля 2024
Ответ дляВилами по Воде
У меня так было, когда кишечной палочки было много в кишечнике. Пролечила и прошло. А то иду по улице и подпукиваю про каждом шаге, это был капец
Вилами по Воде• 17 февраля 2024
Ответ дляЯкаКраля
Да? Это гастро Вам какие то анализы назначил ? Эти пуки надоели (
А вот недавно• 17 февраля 2024
Ответ дляРадостина
Автор, написано много чего. Но пердеть все время не норма. Утром до стула да, во время может и все. Если есть продукты что сочетаются, и те, что лично у вас не вызывают метеоризм, то и нет этой проблемы.
автор Радостина • 17 февраля 2024
Ответ дляВилами по Воде
Як ви живете, ви це бесшумно робите? Вдома самі живете, якщо з вимсь то як? Дякую
ЯкаКраля• 17 февраля 2024
Ответ дляВилами по Воде
Не поверите, я изначально пришла к трихологу с проблемой выпадения волос Она мне назначила масштабное обследование и анализы. И вот обнаружилилась палочка, по-моему кал сдавала. Точно помню, что в схему лечения входил сорбент. Это было почти 20 лет назад, но этот кошмар не забыть, никакое сжатие полупопий не помогало удержать газы
автор Радостина • 17 февраля 2024
Ответ дляЯкаКраля
Як ви при цьому жили в соціумі?
автор Радостина • 17 февраля 2024
Ответ дляА вот недавно
А те що я не можу сходити в туалет без підставки під ноги, від чого так?
А вот недавно• 17 февраля 2024
Ответ дляРадостина
Запор? Видимо, все же есть причина и она в том, что вы написали, из-за лишней петли. И газы лишние и проблемы со стулом.
автор Радостина • 17 февраля 2024
Ответ дляА вот недавно
Та нема запору. В любому випадку, навіть коли діарея, якщо без підставки, но не сходжу повністю