Радостина• 17 февраля 2024
Дуже делікатна тема, брезгливим будь-ласка не заходити
Навіть не знаю як правильно описати, і до лікаря з таким запитом точно не піду. Але дуже заважає жити. І не знаю дівчата як точніше описати щоб ви зрозуміли. Короче, в мене немає проблем з метеоризмом, є інша проблема - я (вибачте) не можу, не вмію контролювати звук. Або гучно або ніяк, стоячи теж ніяк, тож цілий день дискомфорт і несу все добро додому. Короче щоб пропукатись мені треба додому на унітаз, і підставити щось під ноги, до речі по-великому без підставки теж не сходжу ніяк. Пукнути стоячи десь на вулиці, в мене просто фізично не вийде навіть якщо навкруги дуже шумно. Це слабкі м´язи тазового дна чи щось інше? Ще додам, що перевіряла жкт (давно), з кишечником не виявили проблем, єдине що сказали є лишня петля сигмовидної кишки. В чому саме проблема: я дуже обмежена в соціальному плані, бо надовго з дому відлучитися не можу. Мовчу вже про особисте і сімейне життя. Буду вдячна за поради. Дякую!
Фізик-ядерщик заочно• 17 февраля 2024
Ответ дляРадостина
Діскінезія була, але це давно. Вилікувала начебто. Це більше вже застаріла проблема здається з м´язами як тут написали. Бо є таке що навіть якщо діарея, але не в тій позі все не вийде, буду ходить мучитись з залишками вибачте за подробиці. Чи допоможуть вправи кегеля?
Тоже хотела Вам их предложить. Но теоретически надо понять какие мышцы вы бы должны напрягать и их и разрабатывать. ..