Радостина• 17 февраля 2024
Дуже делікатна тема, брезгливим будь-ласка не заходити
Навіть не знаю як правильно описати, і до лікаря з таким запитом точно не піду. Але дуже заважає жити. І не знаю дівчата як точніше описати щоб ви зрозуміли. Короче, в мене немає проблем з метеоризмом, є інша проблема - я (вибачте) не можу, не вмію контролювати звук. Або гучно або ніяк, стоячи теж ніяк, тож цілий день дискомфорт і несу все добро додому. Короче щоб пропукатись мені треба додому на унітаз, і підставити щось під ноги, до речі по-великому без підставки теж не сходжу ніяк. Пукнути стоячи десь на вулиці, в мене просто фізично не вийде навіть якщо навкруги дуже шумно. Це слабкі м´язи тазового дна чи щось інше? Ще додам, що перевіряла жкт (давно), з кишечником не виявили проблем, єдине що сказали є лишня петля сигмовидної кишки. В чому саме проблема: я дуже обмежена в соціальному плані, бо надовго з дому відлучитися не можу. Мовчу вже про особисте і сімейне життя. Буду вдячна за поради. Дякую!
А вот недавно• 17 февраля 2024
Ответ дляРадостина
Та нема запору. В любому випадку, навіть коли діарея, якщо без підставки, но не сходжу повністю
Возможно именно из-за того то вы описали. А когда вы стали ей пользоваться? Получается у вас без нее перестальтика не работает..?
Радостина
• 17 февраля 2024
Ответ дляА вот недавно
Дуже давно якщо чесно Як вчилася в університеті, в гуртожитку були туалети з отими раковинами замість унітазів. Короче, сидячи на унітазі могла тільки в дитинстві.
А вот недавно• 17 февраля 2024
Ответ дляРадостина
Турецкий унитаз? Ну, по-видимому, уже привычка, плюс не ясно как именно эта петля влияет и как она образовалась, врожденная или в следствие.. Может на обследовании и норма, но в жизни то вас напрягает.
Фізик-ядерщик заочно• 17 февраля 2024
Ответ дляРадостина
А те що я не можу сходити в туалет без підставки під ноги, від чого так?
Так наверное мышцы другие уже задействованы. Те, которые использовались без подставки, уже слабые для дефекации.
Радостина
• 17 февраля 2024
Ответ дляА вот недавно
Да, я навіть бачите не можу нормально пояснити в чому саме проблема, і люди тут взагалі не зрозуміли. Я прекрасно знаю що таке здуття живота і метеоризм, ну в кожного буває. У мене нема цього на постійній основі, трапляється зрідка якщо з´їм не те, але я про інше. В мене проблема з вивільненням вмісту кишечника (як кал так і гази вибачте) і це не запор. Я не знаю з чим саме працювати. З роботою жкт порядок, туалет зранку в один і той же час
Радостина
• 17 февраля 2024
Ответ дляА вот недавно
Петля сказали вроджена але ще сказали що це нічого страшного і таке буває. І в дитинстві я з цією петлею не знала проблем, це почалося як виросла, з юності
А вот недавно• 17 февраля 2024
Ответ дляРадостина
Пейте магний. Или вы пьете?
Радостина
• 17 февраля 2024
Ответ дляА вот недавно
Пейте магний. Или вы пьете?
Пробувала (для іншого), в мене алергія, обсипає прищами лице і груди, так само з б12. Але магній це для нервової системи?
Фізик-ядерщик заочно• 17 февраля 2024
Ответ дляРадостина
Так поэтому и началось, что стали унитазом неправильно пользоваться. Мышцы атрофировались нужные. Работают те, которые вы используете при дефекации с подставкой
ЯкаКраля• 17 февраля 2024
Ответ дляРадостина
Як ви при цьому жили в соціумі?
Ой, повезло, что стадия недержания всего неделю была, я как раз анализы сдала и лечиться начала
Радостина
• 17 февраля 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Не знаю як тепер їх накачати розробити. Я не сходжу в туалет так
Радостина
• 17 февраля 2024
Ответ дляЯкаКраля
А, то ж не роками, норм.
А вот недавно• 17 февраля 2024
Ответ дляРадостина
Попробуте чистый цитрат с ахерба. Странно, что аллергия. Магний да, для нервов, но перистальтику улучшает.
Радостина
• 17 февраля 2024
Ответ дляА вот недавно
Дякую!
А вот недавно• 17 февраля 2024
Ответ дляРадостина
А желчный проверяли кстати?
Фізик-ядерщик заочно• 17 февраля 2024
Ответ дляРадостина
Ну это уже второй вопрос. Как-то постепенно пробовать
Радостина
• 17 февраля 2024
Ответ дляА вот недавно
А желчный проверяли кстати?
Діскінезія була, але це давно. Вилікувала начебто. Це більше вже застаріла проблема здається з м´язами як тут написали. Бо є таке що навіть якщо діарея, але не в тій позі все не вийде, буду ходить мучитись з залишками вибачте за подробиці. Чи допоможуть вправи кегеля?
А вот недавно• 17 февраля 2024
Ответ дляРадостина
Из опыта скажу улучшает, ходьба, бегать о ступенькам, кофе утром, стакан теплой воды натощак, магний на ночь, тогда оно выходит без проблем. НО. если обостряется желчный, то есть такое ощущение то хочешь пукнуть (сорри) и не можешь и как весь жкт встал и не работает...
Радостина
• 17 февраля 2024
Ответ дляА вот недавно
Дякую вам щиро 🌹 таки треба ще й жовчний обстежити
А вот недавно• 17 февраля 2024
Ответ дляРадостина
Это у вас все же есть запор... Должно выходить все свободно и быстро. Захотел, пошел сделал и все. Похоже что мышцы отвыкли надо как-то пытаться переучиваться или так и будет....Хотя везде сейчас говорят надо с подставкой и т.д...
ЯкаКраля• 17 февраля 2024
Ответ дляРадостина
Так эта петля может увеличиваться со временем и проблема будет усугубляться
В кого тако було• 17 февраля 2024
Ответ дляРадостина
Бо в нормальному стані організм пукає кілька раз за день. Я не можу, і якщо захочеться, то носитиму це аж до вечора поки не повернусь додому. А поїхати кудись із друзями на надовго, з ночівлею наприклад - взагалі нереально.
А чого не можете? Зайдіть у туалет й пукайте на здоров´я, так само, як удома
Радостина
• 17 февраля 2024
Ответ дляРадикальная
У вас на роботі не має туалету?
В коментах описала, фізично не можу. На роботі в туалеті немає підставки, і там ходять люди постійно, це буде гучно
Радостина
• 17 февраля 2024
Ответ дляВ кого тако було
Фізіологічна проблема
Радикальная• 17 февраля 2024
Ответ дляРадостина
Ну так присядьте так, наче на туалеті
Чи то проблема велика?
Відчуття що у вас психологічна проблема
Чи то проблема велика?
Відчуття що у вас психологічна проблема
Радостина
• 17 февраля 2024
Ответ дляРадикальная
Ну так присядьте так, наче на туалеті
Чи то проблема велика?
Відчуття що у вас психологічна проблема
Чи то проблема велика?
Відчуття що у вас психологічна проблема
Психологічна вже розвинулася на фоні фізіологічної. Не можу бо буде гучно, навіть якщо заберуть із ногами на унітаз і все получиться.
Радикальная• 17 февраля 2024
Ответ дляРадостина
Ну й що, що голосно ?
Туалет для цього й потрібен,
Зробили проблему з нічого
Туалет для цього й потрібен,
Зробили проблему з нічого
ЯкаКраля• 17 февраля 2024
Ответ дляvikohka
чeм лeчили?
20 лет прошло, точно не помню, вот помню, что самое основное было это десяток таблеток активированного угля нужно было истолочь, залить водой и выпить. И так раза 2-3 в день. Запомнилось, потому что гадость ужасная