Ангелок з ріжками• 17 февраля 2024
Лабораторія Київ - де краще
Де в Києві краще здати аналізи? Робимо обстеження підшлункової. Де краще зробити, щоб потім не перероблювати?
Зілля до весілля• 17 февраля 2024
Если диагноз серьезный и попадете в нормальную больницу, то заставят переделывать у них, т.к. все остальное может быть фуфлом.
Шотуткоїться?• 17 февраля 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Многие врачи Синево НЕ советуют
А як вони це пояснюють?
Може Ескулаб їм заплатили то вони і не рекомендують Сінево.
ЯсноВидящая• 17 февраля 2024
Ответ дляШотуткоїться?
А як вони це пояснюють?
Ага, Синево Не заплатили за рекламу. ;-) А вообще я и от обычных людей слышала всякое нехорошее про Синево. А кстати Эскулаб мне очень нравится.
Ненька наша• 17 февраля 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Євролаб
Діла
Тільки не ділу, щоб не перездавати як мені
Нагайна• 17 февраля 2024
Ответ дляШотуткоїться?
А як вони це пояснюють?
Або Діла… мені пару разів давали направлення туди і нікому не цікаво хочеш там здавати чи зручно тобі.. Бісить
Плету интриги• 17 февраля 2024
Якщо вам лікар випише направлення то в сінево буде безкоштовно. Це по програмі НСЗУ.
Не кую, не мелю• 17 февраля 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Я навпаки, про сінево тільке добре 😊
Шотуткоїться?• 17 февраля 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Я навпаки, про сінево тільке добре 😊
І я , роками ходжу в Сінево, хоча і Діла і Ескулаб поряд теж є.