Я_не_аноним_100%• 17 февраля 2024
Хто живе з гіпертонією?
Доброго дня. Поділіться, будь ласка, своїми історіями про гіпертонію. Як живете, чи допомагає харчування. Як часто вам змінюють препарати, бо декого довго тримає, а декому кожні півроку змінюють. Скільки років ви на постійній антигіпертензивній терапії. Буду дуже вдячна.
Аноним_1858• 17 февраля 2024
Муж мой. Лет 15 точно. Все время был на энадоприле. Год посдедний пьет нолипрел 5мг на ночь. Утром каптопрес
Скромняшка• 17 февраля 2024
Мама, років 40 вже.
Харчування не впливає, нерви так. Вона холерик+ проблеми із судинами.
Я_не_аноним_100%
• 17 февраля 2024
Ответ дляАноним_1858
Каптопрес мені здається як миттєва допомога..
Аноним_1858• 17 февраля 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Так и есть. А что делать если утром оно у него 200. Само меньше 170
Я супер-пупер• 17 февраля 2024
Ой, тут всё очень индивидуально. Что по препаратам, что срокам к замене. Питание вляет конечно, соль, копченое, вода на ночь.
Я супер-пупер• 17 февраля 2024
Ответ дляСкромняшка
Мама, років 40 вже.
То есть, если она ест солёное, копченое и воды литрами, не влияет на давление? Смешно.....
Я_не_аноним_100%
• 17 февраля 2024
Ответ дляСкромняшка
Мама, років 40 вже.
Сорок років кожного дня таблетки приймає, чи робила перерви?
Танго утрьох• 17 февраля 2024
Я думала, что у меня гипертония. Но попался хороший врач, потратил 40 мин на лекцию, что гипертония - это старость сосудов, потеря эластичности сосудов.
У молодых людей ее не бывает. Зато полно стрессов.
Стресс заставляет надпочечники выбрасывать адреналин. Выброс адреналина сам по себе не останавливается, если это не сделать искусственного, например принять таблетку Валерьянки
В свою очередь, адреналин провоцирует поднятие давления.
Схема лечения была такая, что блокируем выброс адреналина. И давление прекратило скакать. Вот уже 20 лет мое давление в норме. Спасибо врачу. Спасибо, что есть такие люди, которые действительно помогают
Мэри Попкинс• 17 февраля 2024
Муж уже 20 лет. Ему сейчас 42.
Лекарства меняет каждые пол года. Питание особо не влияет, но он ничем не злоупотребляет. Периодически ударяется в ПП, безсолевые диеты, интервальное голодание.
ГороховаЯ• 17 февраля 2024
Мне 43, уде года 4 пью нолипрел форте. Что только не обследовала, причину не могу найти. Лишнего веса нет, щитовидка в норме, не курю, не пью. Не всегда есть причина(. Наверное наследственность
ГороховаЯ• 17 февраля 2024
Ответ дляТанго утрьох
Бывает и у молодых, с подросткового возраста .
Танго утрьох• 17 февраля 2024
Ответ дляГороховаЯ
Если у подростков не эластичные старческие сосуды - то да, может быть. Во всех остальных случаях - это адреналин. Гипертония - болезнь старости
Я_не_аноним_100%
• 17 февраля 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Муж уже 20 лет. Ему сейчас 42.
Щиро дякую, що відгукнулися. Йому у дуже юному віці діагностували, капець. А чому кожні півроку міняють, що перестає тримати? Препаратів є 5груп всього, як їх умудряються комбінувати, аби так часто міняти.
Скромняшка• 17 февраля 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
То смійтесь, мені то десь.
Ні, не впливає, за 40 років були різні дієти і різне харчування. Різниці ніякої.
Я_не_аноним_100%
• 17 февраля 2024
Ответ дляГороховаЯ
Ви контролюєте тиск кожного дня рано і ввечері, які у вас були скачки? Часто не знаходять причину, я знаю, хоча пишуть, що вона мусить бути
Скромняшка• 17 февраля 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Іноді на пару днів- тиждень, але потім тиск знов росте в приймає ліки.
В анамнезі мікроінсульт в 33 роки, тому іншого виходу нема.
Я_не_аноним_100%
• 17 февраля 2024
Ответ дляСкромняшка
Дякую за відповідь, здоров´я Вашій мамі
Забагаловка• 17 февраля 2024
При гіп краще таки не вживати солоне, копчення.
Я років 5 вже на табл. До цього була гіпотоніком. Маю зайву вагу. Щоосені траплятися гіп криза. Щось міняють, додають для лікування.
Помидорина• 17 февраля 2024
Ответ дляГороховаЯ
Це вторинна (симптоматична) гіпертонія (артеріальна гіпертензія). До 30 років виникнення гіпертонії вважають вторинною (тобто, як симптом іношого захворювання). Потрібно шукати причину - нирки, наднирники, ендокринологічні захворювання, гіперкінетичний тип гемодинаміки.
ГороховаЯ• 17 февраля 2024
Ответ дляТанго утрьох
Это не так.
ГороховаЯ• 17 февраля 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Нет, не каждый день. Только если плохо.
Помидорина• 17 февраля 2024
В 20+ вперше виявила підвищений АТ, з 23 років щодня почав підвищуватися тиск. Серйозно не сприймала, тому лише іноді приймала антигіпертензивний препарат (сама в аптеці купила). Звернулася до лікаря в 30 років після декількох гіпертонічних кризів, тобто додому терапевт приходила. Одного разу був гіпернічний криз з вираженими симптомами, викликали ’швидку’, від госпіталізації відмовилася, вони і сповістили поліклініку.
Причина гіпертонії - спадковість і гіперкінетичний тип гемодинаміки по УЗД серця. Повне обстеження не проходила.
На даний період є ускладнення від гіпертонії. Антигіпертензивні препарати щодня приймаю, але АТ підвищується.
Valentina shop2020• 17 февраля 2024
Ответ дляАноним_1858
Каптопресс зачем утром,это же скорая помощь
Аноним_1858• 17 февраля 2024
Ответ дляValentina shop2020
Врач так сказала. А что по вашему нужно, если давление 200
Ку ка ку ка ку• 17 февраля 2024
Ответ дляАноним_1858
У него слабые препараты,из нужно поменять и будут держать без каптопресса
Я_не_аноним_100%
• 17 февраля 2024
Ответ дляПомидорина
Ви на щоденних препаратах без перериву вже скільки років?
Аноним_1858• 17 февраля 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Это поменял врач нолипрел с 2,5 на 5
Ку ка ку ка ку• 17 февраля 2024
Ответ дляАноним_1858
Пусть посоветует от давления препараты,но не каптопресс, дурной врач у ыас
Я_не_аноним_100%
• 17 февраля 2024
Ответ дляАноним_1858
Это поменял врач нолипрел с 2,5 на 5
А він всі 15 років на постійній основі пив ліки, чи тільки коли погано?
Помидорина• 17 февраля 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Так, постійно приймаю антигіпертензивні препарати. Вже звикла.
Стаж великий з гіпертонією.